Skocz do zawartości

odnosnie carsofta 6.5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
po tygodniu testowania [prob] udalo mi sie w koncu ustawic mojego laptopa i i przejsciowke tak aby interfejs poprawnie pracowal, i laczyl sie z pojazdem :lol: sprawilo mi to sporo klopotow,pisze to poniewaz sporo osob ma klopoty z poprawnym ustawieniem komp/adapter/interfejs/samochod. :doh: jesli ma ktos taki problem to podam na prywatnym wszelkie dane ! pozdrawiam :hand:
Opublikowano
A z czego wynikał Twój problem?? Może masz laptopa bez fizycznego portu RS232, a z "wirtualnym"... Ja mam Della sprzed 2 lat z fizycznym portem RS232 i Carsoft hula od samego początku. Jedynej rzeczy jaką oferuje Carsoft, a jakiej nie mogę zrobić to automatyczne/selektywne ryglowanie zamków (ustaliłem, że w niektórych partiach E39 było to poblokowane przez BMW). No ale podziel się z kolegami...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Opublikowano
No wlasnie opisz co i jak bo ja nie wytrzymalem nerwowo i oddalem interfeis i karte pcmia . Choc testowalem go rowniez na pc i w sumie lipa bo nie bylo odpowiedzi z modulow ( not respond ) a i reset nie skasowal inspekcji glownej takze dalem sobie z nim luz tymbardziej ze w moim laptopie jest express card wiec pcmia mnie nie ratuje a chodzi ponoc tylko firmy argosy. przejsciowki usb odpadaja brak komunikacji tak samo konwenter express card-rs232 ponoc nie chodzi. Takze jesli ktos ma ochote kupic interfeis bmw to tylko stary laptop do tego z wyjsciem com czyli rs232 ewentualnie lapek musi miec slot pcmia wtedy jednak trzeba kupic konwenter pcmia-rs232 tylko firmy argosy wiec dodatkowo okolo 250zl.

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Opublikowano
  • Autor
nic blednego, mam rocznego laptopa,zakupionego [jako ciekawostka,w birmingham .uk] :D . zakupilem przejsciowke z allegro tzn. karte PCMIA z portami szeregowymi[ w sumie potrzebny jest tylko jeden port dla carsofta ] wszystko smiga i tylko jeden modul jest mi oporny, ale mysle ,ze go pokonam ! zadne USB !!!! pozdrawiam :lol:
Opublikowano

Dlatego szukam starszego laptopa z fizycznym portem rs232 a potem wszystko od poczatku tylko tym razem interfeis bez wtyki bmw tylko piny :)

Hmm Darek a jestes jeszcze w Birmingham ???

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Opublikowano
Eryk, po zainstalowaniu carsoft i wrzuceniu witaminki, musisz na pulpit wyciągnąć skrót, ponieważ nie będzie działał soft na tym co po instalacji masz dostępne w starcie, a piszę tu o skrócie do pliku CARSOFT65BMW i wszystko śmiga.

był E34 525i, E39 528i

jest E60 530d

  • 3 lata później...
Opublikowano
Witam czy może ktoś dać link do działającego i instrukcje jak to zainstalować bo mi jakieś błędy wyskakują i chce jakiś kod aktywacyjny a wersja 6.1 mi normalnie odpala
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
witam.potrzebuję carsofta,który pójdzie na windows 7 64bit
PRZEDNI NAPĘD JEST DLA DZIEWCZYNEK
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Carsoft nie działa pod win 7. Ostatni obsługiwany to XP.

Natomiast ja też mam pytanie do carsofciarzy.

 

Mam z3 m52tub20 z 1999r. spod 20 pinowego nie łączy mi się z Int. cluster. Widzi moduł ale pisze że FB can identifikation fehlt. Czy mam próbować się wpiąć linią K na pin 1 lub 2 (can hi, can low dla m3 w angielskim opisie wtyczki) żeby się udało połączyć/rozpoznać ?

Widzi mi na 20 pinie ABS/Airbag/ews/int cluster. DME mam na 17 pinie - linia K. Czy mam próbować linie L też pchać w pin 17/20 żeby sprawdzić jakie moduły znajdzie ?

Co daje servis pack SP1 dla carsofta 6.5?

Dzięki za pomoc

Kupię kierunek biały, lewy do Z3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.