Skocz do zawartości

Dziwny odglos za deski rozdzielczej


Madis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jezeli juz ktos taka usterke mial to poprosu tego postu nie zlalazlem.

Oto moj problemik

Gdy odpale autko wsio jest ok po ok 15 min jazdy. Slyszalne jest na wonych obrotach najczesciej na postoju dziwne tykanie zaa deska rodzielcza w strone pedal. Gdy wylacze silnik i wyciagne kluczyk ustepuje. Po wlozeniu klucza do stacyjki i wlaczeniu na pierwsza pozycje znow sie zaczyna. Podczas jazdy jest to nie slyszalne. Chciałbym sie dowiedziec co to moze byc. dzieje sie tak nawet przy wylaczonym silniku lecz po jezdzie. Jezeli ma ktos jakies propozycje lub wie co i jak.

Bardzo prosze o rade

Pozdro z gory dzieki

Wszytskiego najlepszego z okazji Nowego Roku

:mad2: :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Elektrozawory ogrzewania...

 

Czy możliwe by elektrozawory cykały nawet w położeniu "skrajnie zimne" ?? U mnie tykanie słychać ciągle... Ponadto tykanie powinno zmieniać częstotliwość w zależności od ustawienia pokrętła - szybciej na ciepłym.

Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi...

Pozdrawiam SIEKIER'A

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ten problem, ale doczytałem się na tutejszym forum w którymś artykule że to właśnie te elektrozawory i żeby zmienić temperaturę z ciepłego na zimne na chwilę i ma pomóc.

zrobiłem tak i się udało....Ale na chwilę :evil:

 

Jakby któryś z szanownych kolegów co mają dłużej Bunie znał sposób na całkowite usunięcie problemu to będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.