Skocz do zawartości

Efekty pracy....nad e34


ZacAnaheim

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Solarisa i paru innych zaintersowanych osob :)

 

http://images32.fotosik.pl/85/7b46ec8143611ad8m.jpg[/img]

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? - ciekawe :) podaj wszystkim kod tego oznaczenia modelu - może ktoś będzie chciał po to do ASO pojechać :)

Ale trochę jednak Cię zdradzają dwie rury...

 

dokładnie takie ??? widziałem kiedyś na Polonezie 1.4MPi (ale nie na tym, którym sam kiedyś jeździłem :) ) - tam miało to jeszcze ciekawszą wymowę :-)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takie same ? nie mozliwe moje zrobione na specjalne zamowienie dla specjalnego posiadacza specjalnej limitowanej wersji specjalnego bmw :)......

 

A jesli chodzi o odpowiedz czemu ? ? ? = chcialem coś oryginalnego , cos co bedzie powodowalo usmiechy u innych kierowcow...(ten to ma fantazje) przeciez smutny kraj , smutny kierowcy , smutne zycie :)....cos trzeba robic "BY ZYLO SIE LEPIEJ" ---Hahaha....Pozatym po co komus informacja co mam pod maska? :D......to moja prywatna sprawa:)...

A jesli chodzi o poldka - to mozliwe , ale to akurat nie jest plagiat tylko moj pomysl :)....

wiem Solaris ze nie patrzysz na to przychylnym okiem hehe...

 

Kierunki - tak zrobione sprayem - ale efekt fajny bo prawie wogole nie ma roznicy w swieceniu..Pozdrawiam.

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiem Solaris ze nie patrzysz na to przychylnym okiem hehe...

Eeee tam – przekonuje mnie to co piszesz:

chcialem coś oryginalnego , cos co bedzie powodowalo usmiechy u innych kierowcow...(ten to ma fantazje) przeciez smutny kraj , smutny kierowcy , smutne zycie :)....cos trzeba robic "BY ZYLO SIE LEPIEJ".

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok.....

najlepsze oznaczenie modelu :norty:

moj znajomy ma na e39 540 zamiast znaczka 540 i sliczna raczke z wyciagnietym srodkowym palcem :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja mi sie : kominy (!!), sprejowane kierunki(!!!!), to cos do czego sie tankuje gaz (!!!!!) a jesli chodzi o ten znaczek to fajniejszym pomyslem jest takie cos co mial jakis koles juz nie pamietam chyba w BMW trends : on mial 7XX albo 5XX - nie pamietam ktory to byl model , ale fajne to bylo.
The Ultimate Driving Machine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cos do czego sie tankuje gaz (!!!!!)

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Super :)

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja mi sie : kominy (!!), sprejowane kierunki(!!!!), to cos do czego sie tankuje gaz (!!!!!) a jesli chodzi o ten znaczek to fajniejszym pomyslem jest takie cos co mial jakis koles juz nie pamietam chyba w BMW trends : on mial 7XX albo 5XX - nie pamietam ktory to byl model , ale fajne to bylo.

 

a'propos tych oznaczeń co niektórzy mają te wszystkie 5xx albo 5?? albo ??? to IMHO "agrotuning", no ale o gustach sie nie dyskutuje.

Jak ktos się wsydzi tego co ma pod maska ,albo che kogoś zaskoczyc na światłach to lepiej chyba usunąć oznaczenie w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja mi sie : kominy (!!), sprejowane kierunki(!!!!), to cos do czego sie tankuje gaz (!!!!!) a jesli chodzi o ten znaczek to fajniejszym pomyslem jest takie cos co mial jakis koles juz nie pamietam chyba w BMW trends : on mial 7XX albo 5XX - nie pamietam ktory to byl model , ale fajne to bylo.

 

Dlaczego sadzisz ze tankowanie gazu to jest jakas profanacja motoryzacyjna.Ktos chce tanio jezdzic to zaklada instalke gazowa.

Jesli by go bylo stac na jezdzenie benzyna w ponad 2 litrowym silniku to na pewno by nie kupowal do jazdy na codzien kilkunastoletniego samochodu.

Jak ktos mowi jak ty to sam sobie zaprzecza,robi z siebie burzuja motoryzacyjnego wielkiego znawce a wiecej jezdzi MPK niz swoim BMW

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja mi sie : kominy (!!), sprejowane kierunki(!!!!), to cos do czego sie tankuje gaz (!!!!!) a jesli chodzi o ten znaczek to fajniejszym pomyslem jest takie cos co mial jakis koles juz nie pamietam chyba w BMW trends : on mial 7XX albo 5XX - nie pamietam ktory to byl model , ale fajne to bylo.

 

Dlaczego sadzisz ze tankowanie gazu to jest jakas profanacja motoryzacyjna.Ktos chce tanio jezdzic to zaklada instalke gazowa.

Jesli by go bylo stac na jezdzenie benzyna w ponad 2 litrowym silniku to na pewno by nie kupowal do jazdy na codzien kilkunastoletniego samochodu.

Jak ktos mowi jak ty to sam sobie zaprzecza,robi z siebie burzuja motoryzacyjnego wielkiego znawce a wiecej jezdzi MPK niz swoim BMW

 

swiete slowa-auto jest po to zeby nim jezdzic a nie po to zeby stalo.

a kaske zaoszczedzona na paliwie mozna odlozyc na zakup lepszej bmw...

a nie puszczac wszystko w wydech...

jak gaz zalozony jest poprawnie to nie mam nic przeciwko temu.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz JEST profanacja wspanialych silnikow BMW i uwazam ze jesli kogos nie stac na benzyne do silnika 2.5 czy 3 l to czemu nie kupi czegos powiedzy 1.2 czy 1.4? Uwazam ze gaz w BMW wyglada troche zalosnie i tyle. Dlatego ja jezdze dieslem. Gdyby fabryka zaprojektowala silnik do zasilania gazem , to bylby on fabrycznie zasilany gazem. Tyle , mozecie mnie zlinczowac .
The Ultimate Driving Machine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz JEST profanacja wspanialych silnikow BMW i uwazam ze jesli kogos nie stac na benzyne do silnika 2.5 czy 3 l to czemu nie kupi czegos powiedzy 1.2 czy 1.4? Uwazam ze gaz w BMW wyglada troche zalosnie i tyle. Dlatego ja jezdze dieslem. Gdyby fabryka zaprojektowala silnik do zasilania gazem , to bylby on fabrycznie zasilany gazem. Tyle , mozecie mnie zlinczowac .

Sam nie przepadam za gazorem ale jesli wybierałbym między BMką (załóżmy 2,5)+lpg ,a Astrą 1,6 na benyzynie wziąłbym...gaz,ludzie kupują większe pojemności z gazem bo mocniejszy silnik=pewność (chociaż co poniektórzy twierdzą że im większy silnik tym wyprzedzanie mniej bezpieczne :twisted: ).Poza tym jest to chęć i możliwość połączenia oszczędności i przyjemności z jazdy BMką.Ale nie będe tu nikogo przekonywał ;) jego sprawa na czym jeździ,może sobie jeździć nawet na olej transformatorowym (jak mój znajomy w Volviku) :lol: .

No i jak pisze kolega Polit były E34 z fabrycznym gazem (518g) jednak wyszło ich nie wiele.

Pozdrawiam

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu wogole dyskusja na temat gazu koledzy, kazdy ma swoje zdanie przeciez na ten temat

ja wole w gazie bo nie wyrobilbym moze i na benzynke, i co? to zle? bo chce jezdzic bmw a przy tym zaoszczedzic? jestem gorszy od kogos kogo stac na pb? pewnie ktos powie ze jezeli nie mam na pb to niech sobie kupie malego fiata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz JEST profanacja wspanialych silnikow BMW i uwazam ze jesli kogos nie stac na benzyne do silnika 2.5 czy 3 l to czemu nie kupi czegos powiedzy 1.2 czy 1.4? Uwazam ze gaz w BMW wyglada troche zalosnie i tyle. Dlatego ja jezdze dieslem. Gdyby fabryka zaprojektowala silnik do zasilania gazem , to bylby on fabrycznie zasilany gazem. Tyle , mozecie mnie zlinczowac .

 

nie wiem czy slyszales ale niektorzy twierdza ze diesel jest dobry ale do traktorow....

 

a ten temat nie dotyczy lpg wiec nie rob ot. jak chcesz pogadac na temat profanacji to jest odpowiedni temat do tego "gaz i profanacja" czy jakos tak .. ale najpierw przeczytaj caly tamten watek a dopiero potem cos napisz.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz JEST profanacja wspanialych silnikow BMW i uwazam ze jesli kogos nie stac na benzyne do silnika 2.5 czy 3 l to czemu nie kupi czegos powiedzy 1.2 czy 1.4? Uwazam ze gaz w BMW wyglada troche zalosnie i tyle. Dlatego ja jezdze dieslem. Gdyby fabryka zaprojektowala silnik do zasilania gazem , to bylby on fabrycznie zasilany gazem. Tyle , mozecie mnie zlinczowac .

 

 

 

Dlaczego nie kupi??-Pojezdzij poł roku bmw 2,5 czy tam nawet 3,5 co ma LPG ktory raz na jakis czas strzeli i troszke słabsze niz na PB. Nastepnie pojezdzij 2 tygodnie jakas corsą ,puntem czy fiesta ktore jest mlodsze ale w tej cenie co BMW i ma silnik 1,2(oczywiscie bez LPG szlachetna benzyna).Potem kaz mu jechac w podroz sluzbowa 500km i moze sam sobie wybrac z posrod 2 tych aut-co wybierze???...kazdy wie.......To tak jak bys chcial kogos kto narzeka ze duzo mu idzie na utrzymanie domu jednorodzinnego kazal mu mieszkac w baraku dla powodzian(tanszy w utrzymaniu)

Ja przez 5 lat mialem 7 samochodow roznych pojemnosci(poczowaszy od citroenow BX poprzez renault 21,mazde 626 konczac na BMW ) i kazde zagazowywalem. Dbalem o nie bo lubie dbac i z gazem nigdy nie mialem problemow.Teraz mam TDSa z czystego przypadku go kupilem nie dlatego ze uprzedzenie do benzyny(lub benzyna + LPG) ale tez slysze iluzje ze bocian w BMW to pomyłka

Pisze to dlatego ze wiele mlodych swiezych posiadaczy samochodow naczyta sie forow internetowych przed kupnem swojego wymarzonego samochodu gdzie zawsze LPG jest linczowane i tepione.

Znam wiele moich rowiesniko co kupuje piekne auto typu BMW e34 czy mazda 323 F lub inna honda civic .Kozakuje ze niech benzyna drozeje to bedzie mniej glupkow po dragach jezdzic i ze sam gazu nie zalozy bo szkoda silnika(gaz do zapalniczek i kuchenek itp).Potem placze ze ma auto ale nie ruszy sie nim na wycieczke weekendowa bo za drogo i szuka naiwniaka z "gazociagiem" zeby go zawiozł bo taniej czy chocby do pracy sie mu nie oplaca jezdzic bo 1/3 wyplaty przejezdzi

Etapem nastepnym jest wziecie na raty instalacji LPG i pojawienie sie korka od gazu w zderzaku.Tylko w miedzyczasie juz wlal w bak kilka instalek gazowych.Niestety zyjemy w takim kraju ze ceny benzyny do srednich zarobkow jest wysoka i trzeba sobie radzic(np poprzez LPG lub kupowanie paliw z innego zrodła)

Rozumie tych co ich wypielegnowane BMW jest oczkiem w glowie i jest bardziej hobby niz uzytkiem bo sadze ze robi 2000km rocznie wiec do takiego gaz jest wyrzuceniem w bloto pieniedzy bo nim sie zwroci to minie kilka lat.Sam mam zabytkowe 2 Warszawy M20 i 223 robie nia 200km rocznie droga czeka na remont i gazu nigdy w zyciu nie wloze bo to zepsucie wspanialej konstrukcji silnika i całokształtu epoki samochodu

Ale gdybym jezdzil na benzynie swoimi poprzednimi autami to napewno bym ich nie mial.

Teraz po przeczytaniu mozecie mnie poprzec czy zlinczowac,ale to sa moje wnioski z obserwacji z mojego krotkiego jeszcze zycia.Dlatego wielu mlodych przyszlych wlascicieli powazanej i wspanialej marki BMW co czytaja to forum radze sobie dobrze przeczytac i wziasc do serca

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa po części.....Sory ale nie jestem jednym z tych co zarabiaja okrągłe sumy i nie muszą sie przejmować pierdołami typu pełny bak...a Jednym z rozsądnych rozwiązań jest LPG.....Lpg mialem w kazdym samochodzie...zaczynająć od dużego fiata....poprzez busa VW...i oczywiście zdarzały się momenty kiedy gaz dawał sie we znaki ale to tylko i wyłącznie przez moja własną nie odpowiedzialnosc a wrecz stosowanie metody skrajnego ryzyka :D.BUMKI mialem 3 zagazowane i smialo moge powiedziec ze gdyby nie gaz mialbym polowe tego na karku kilometrazu na karku. A mowienie ze gaz to profanacja to czysta burżuazja...Ja osobiscie nie trawie diesla ..ale patrzac na to co kolega wczesniej pisał moglbym tez nazwac ludzi i samochody z silnikiem diesla profanacja.Ciesze sie ze sa ludzie ktorych stac na jezdzenie na benzynce - bo oczywista sprawa ze to lepsze dla silnika :)......Ciekawe co by powiedzial niejeden okreslajacy jazde na gazie mianem profanacji - na temat ekologii ? Oczywiscie ja nie jezdze na gazie bo jakoś specjalnie poczuwam sie do ochrony srodowiska i jestem dzialaczem greepeacu ale to taka mala cegielka jaka dokladam.

A jesli chodzi o ten wątek o slabszym silniku na LPG - to juz zamierzchle czasy :) wystarczy blos , hamownia i spece. Sam fakt ze gaz ma wyzsza wartosc oktanową mowi za siebie :)....

 

PS. Temat zszedł na bok i to drastycznie :).....

Tutaj niżej macie krótki filmik jak wyglada po lakierowaniu moja czarna piękność dla uściślenia kolor - COSMOS SCHWARZ metallic :)...Wiem ze sceneria uboga i beznadziejna jak to stwierdzil Basti735 moj zacny szef :norty: .Bedzie czasu i okazja to sklece coś lepszego.

 

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=8410511150548279935

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie cały pomysł z pytajnikami troche śmieszy,bo po pierwsze ten wygar,przyciemnione światła,dają znać że kierowca pojazdu napewno coś z nim majstruje,więc 518 to nie jest a po drugie miałoby to sens w celu zaskoczenia kogokolwiek gdybyś miał przynajmniej 1l pojemności więcej,bo wybacz ale jak ktoś startuje do BMW to jest to zazwyczaj zawodnik ze 150 lub więcej kucyków,a może to być byle Golf Gti i Cię pojedzie :wink: i tylko kupa śmiechu z tego będzie że ukryłeś oznaczenie silnika żeby właśnie nikt do Ciebie nie stawał bo przegrywasz :mrgreen: :mrgreen:
http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być byle Golf Gti i Cię pojedzie

 

to WY sie jeszcze bawicie w ściganie z golfami?.....Przeczytaj troche wyżej a dowiesz sie czemu znaki zapytania :)

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być byle Golf Gti i Cię pojedzie

 

to WY sie jeszcze bawicie w ściganie z golfami?.....Przeczytaj troche wyżej a dowiesz sie czemu znaki zapytania :)

 

Ja się nie bawię w ściganie z nikim :wink: bo nie od tego drogi publiczne.Mimo tego całego "żartu" dalej pomysł dla Mnie raczej na "-",lepiej było nic nie przyklejać,albo ori znaczek :wink:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie czasem wypowiedzi niektórych, czy to coś zmieni jak Zac-owi podobają sie pytajniki?,jego sprawa i finek, a co do gazu,mnie już nie bawi przykładowo klekotanie diesla na ssaniu przed domem[ miałem dwa prawie 15 lat], a czy gaz czy benzyna,co za róznica ,ja mam blosa i idzie jak na pb, a w portfelu cały czas sie odkłada kasiorka na częsci , gaz itp. co innego jakbym moze kupił z salonu ,może na gaz nie przechodzilbym ,ale tak,przy obecnych cenach bm,zreszta ktoś pisał wcześniej BMW jezdzi na H2 i chwalą sobie jak opanują ciezar i pojemność butli wodorowych to mażna ruskich i arabów cmoknąć w czoło""-pzdr ---- :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.