Skocz do zawartości

Prośba o info. Kupuję 330d 2001.


dnowinski

Rekomendowane odpowiedzi

320d spokojnie wystarczy, a koszty na pewno mniejsze. Tak paliwa, jak i najprostszych części eksploatacyjnych.

 

I tu się mylisz. Wszytsko zależy jaka noga naciska na pedał gazu. :twisted: Części eksplatacyjne są takie same jak 320D ;-) jedynie w samym silniku jak wstryski itd są inne i bardziej kosztowne.

 

dnowinski- co do twego pytania to jesli stać ciebie na 330D to czemu nie. Pracownica będzie miała niezlą frajdę z jazdy. 320D będzie mniej palić aczkolwiek to nie jest na 100% pewne. Jeśli ja bym miał kupować to napewno bym wybrał tańszą markę jako firmowe ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodem będzie jeździła kobieta, mój pracownik.

 

 

He he sorki za małe OT ale zazdroszzę tej pracownicy :D Może szukasz jakiegos pracownika do firmy :?: Jesli bym jeździł słuzbowym E46 to jestem zainteresowany :lol:

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320d spokojnie wystarczy, a koszty na pewno mniejsze. Tak paliwa, jak i najprostszych części eksploatacyjnych.

 

I tu się mylisz. Wszytsko zależy jaka noga naciska na pedał gazu. :twisted: Części eksplatacyjne są takie same jak 320D ;-) jedynie w samym silniku jak wstryski itd są inne i bardziej kosztowne.

 

dnowinski- co do twego pytania to jesli stać ciebie na 330D to czemu nie. Pracownica będzie miała niezlą frajdę z jazdy. 320D będzie mniej palić aczkolwiek to nie jest na 100% pewne. Jeśli ja bym miał kupować to napewno bym wybrał tańszą markę jako firmowe ;-).

 

i szybciej rozbije furke :P

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora watku :)

 

Poniewaz w sobote kupilem wlasnie E46 330d kombi to moge Ci powiediec co sprawdzac :)

1) historia i pochodzenie autka

2) ksiazka serwisowa

3) podpytaj sprzedawce skad ma autko i czy zna jego historie etc. Im bardziej poznasz sprzedawce tym szybciej bedziesz znal zrodlo autka.

 

Dlaczego ? Jesli wyda Ci sie cfaniaczkiem goniacym za kasa to na 90% to co mowi jest klamstwem i wcale bym sie nie zdziwil gdyby autko bylo w skrajnym przypadku kradzione :) To nie jest zasada ale to jest moje podejscie i nic tego nie zmieni ;)

 

4) podlacz pod kompa to autko, zrob WSZYSTKIE mozliwe testy i przejedz blache czujnikami

Koszt takiego przegladu W ASO Inchcape to okolo 600zl (brutto z FV i max). Powiedza Ci wszystko o samochodzie i bedziesz mogl to zweryfikowac z informacjami od sprzedawcy :)

 

Spalanie jak dla mnie (mam 320TD) nie ma znaczenia i nie chodzi o to,ze mam kase na paliwo, chodzi o to, ze te modele pala przy normalnej jezdzie i tak duuuzo mniej niz benzyniaki o tej samej pojemnosci :P

 

Przyjmij zasade, ze zaden samochod nie spali wiecej niz mu nalejesz i w sumie nawet te 30l/100 bedzie mozna przelknac ;P

 

W sumie chyba tyle. Tym 330D bedzie smigac moja kobieta i nie ukrywam, ze bardzo jestem z tego powodu szczesliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.