Skocz do zawartości

Prosze o doradzenie co do BMW 325 TD 92r!


dx

Rekomendowane odpowiedzi

TDS'a trafić dobrego to jak no 5 w lotto.

po pierwsze - pompa paliwa - słaby punkt spore koszty,

po za tym 2.5 potrafi spalić w manualu 10 litrów spokojnie

a przy tych osiągach to mizerny wynik.

 

naprawdę jak się policzy to wsyzstko to lepiej jakąś mniejszą benzynę wziąść , mniejsze ryzyko, nie ma turbiny, i z reguły mają mniej nalatane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja jestem z krakowa i jakis miesiac temu kupilem swoja bambejke,a tez jezdzilem i szukalem i zdazylo mi sie ogladac to auto,szczerze to na zdjeciach duzo duzo lepiej wyglada nizna zywo poza tym trzeba podchodzic z dystansem do auta tak zrobionych bo lubi byc tak ze sa dobrze przegonione a szczegolnie bmw bo to nie sa auta do spokojnej jazdy :) takze odpusc ja sobie no chyba ze chcesz sobei wycieczke zrobic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak.Skoro szukasz samochodu z rocznika koło 92 i pytasz o spalanie,to napewno nie jesteś krezusem.Nie pchaj sie w stare złomy,bo po zakupie dołożysz drugie tyle co zapłaciłeś za samochód i jeszcze będziesz zły.Lepiej coś skromniejszego.Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podczepie sie i dodam swoje 3 grosze, propo 2.5 td moge powiedziec kilka wlasnych opini. Mam podobny samochodzik jak ty chciales ogladac tj. 325 td z 92' pół roku temu kupiłem świerzo sprowadzone z Holandii i póki co nie muszę narzekac, co prawda nie ma czym sie chwalic (mozna by bylo czym poszalec w 2.8 benzynce ale i tu nie jest tak żle, jak dla mnie wystarczająco) a jeśli chodzi o spalanie to jestem miło zaskoczony średnio 7,5l/100km 30% miasto, spodziewałem się ze bedzie gorzej a po przejechaniu 10 000 km nic sie nie dzieje, jedynie amortyzatory powoli zaczynają coraz gorzej tłumic wiec niedlugo trzeba bedzie wymienic, ale to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze coś takiego ?

http://moto.allegro.pl/item273458680_od_pierwszego_wlasciciela_100_bezwypadkowe_2_0.html

 

nawet w miare wyglada, i o ile jest od 1 własciciela to dobry znak..

 

Tak,ta propozycja jest rozsądna.Jeśli po sprawdzeniu będzie o.k.,to warto w niego wchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi się tak wydaje, że lepiej kupić zdrową sztukę,

dorzucasz piękne felgi

wymieniasz kierunki na białe,

jakieś przyciemnione szybki ewentualnie,

odświeżenie lakieru jakąś dobrą pastą

jakeiś dobre audio i wtedy to mi się nawet to podoba

ale nie te badziewiarskie zderzaki i broń boże lotki lub spojlery!

po za tym w tunningu większa frajdą jest co jakiś czas modernizowanie

niż kupowanie gotowca

ale to moje osobiste zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem ci tak ja mam bmw e36 2.5 tds 94 rok i jestem zadowolony z niej jak ja słysze jak kto pisze że sie psuje to byś żadnego auta nie kupił kazde auto sie może zepsuć nowe auta a sie psuja bardziej nisz te starsze a części są jeszcze droższe tak ja myśle a jak ty zrobisz to do ciebie należy.Zobacz na link to bendziesz widział co mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem ci tak ja mam bmw e36 2.5 tds 94 rok i jestem zadowolony z niej jak ja słysze jak kto pisze że sie psuje to byś żadnego auta nie kupił kazde auto sie może zepsuć nowe auta a sie psuja bardziej nisz te starsze a części są jeszcze droższe tak ja myśle a jak ty zrobisz to do ciebie należy.Zobacz na link to bendziesz widział co mam

 

kolego

nie chodzi o to ze 2.5 TDS jest lepsze czy gorsze,

chodzi o to że dobrego TDSa trudniej trafić niz dobra benzynę

to że Ty masz w dobrym stanie to super, ciesz sie, ja też miałem TDSa igiełkę, ale jezeil ktos nie jest rozeznany wtemacie, jest trochę nowicjuszem, to chyba lepiej na pocżatek coś ławtiejszego ?

kupa moich kumpli ma TDS i porpostu pewne usterki sa wpisane w kalendarz,

a TDSów z przebiegiem poniżej 300 tyś to chyba w muzeum

nalezy szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. TDS jak kazde auto, kazda bmk'a moze sie popsuc. Co prawda z tymi pompami to prawda, ale tylko dlatego ze mamy marne paliwo w polsce, i trzeba naprawde o ta pompe dbac.

Sam mam Tds i jestem zadowolony. Kolega co pisal o spalaniu 10 L, to: bez obraz ale stuknij glowa w mur. Gdzie i jak spala 10 L. mam zalozony CHIP, okolo 170KM. jakos w wakacje bylem w 4 osoby w gorach, cykl mieszany, non stop klima, srednia 8,2.

Teraz prawie ze zima, na moje bzykanie,odcinki 10-30 km , czyli ledwo sie rozgrzewa i pali max 9, a zapewniam kolege ze oszczedzac na paliwie nie lubie.Pedal rzadko jest w gorze, bo bucik jakis taki ciezki mam...

Ja ci TDS jednak polecam.

Juz nigdy nie chce miec auta z gazem, smierdzi, pod maska swoje czuc, silnik sie krzaczy,.,,,a to kolektorek moze wystrzelic itd

jak bedziesz dbal to bedziesz jezdzil, i tak z kazdym autem>>nawer B+G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. TDS jak kazde auto, kazda bmk'a moze sie popsuc. Co prawda z tymi pompami to prawda, ale tylko dlatego ze mamy marne paliwo w polsce, i trzeba naprawde o ta pompe dbac.

Sam mam Tds i jestem zadowolony. Kolega co pisal o spalaniu 10 L, to: bez obraz ale stuknij glowa w mur. Gdzie i jak spala 10 L. mam zalozony CHIP, okolo 170KM. jakos w wakacje bylem w 4 osoby w gorach, cykl mieszany, non stop klima, srednia 8,2.

Teraz prawie ze zima, na moje bzykanie,odcinki 10-30 km , czyli ledwo sie rozgrzewa i pali max 9, a zapewniam kolege ze oszczedzac na paliwie nie lubie.Pedal rzadko jest w gorze, bo bucik jakis taki ciezki mam...

Ja ci TDS jednak polecam.

Juz nigdy nie chce miec auta z gazem, smierdzi, pod maska swoje czuc, silnik sie krzaczy,.,,,a to kolektorek moze wystrzelic itd

jak bedziesz dbal to bedziesz jezdzil, i tak z kazdym autem>>nawer B+G

 

sam się stuknij w w swój łeb i twoim kolegą nie jestem,

takei uwagi to zachowaj swoim kolegom z podwórka

mówiłem o TDS bo miałem taki w e34

i w mieście to auto spokojnie moze wciągnąć 10

... bez obrazy :lol:

 

 

aha ok i niech se kupi tego TDS albo najlepiej 2.4td

co ja się bedę tu produkował.

i pisał.

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafić dobrego to jak no 5 w lotto.

po pierwsze - pompa paliwa - słaby punkt spore koszty,

po za tym 2.5 potrafi spalić w manualu 10 litrów spokojnie

a przy tych osiągach to mizerny wynik.

 

Miałeś chyba na myśli pompę wtryskową, paliwa to jeszcze nie taki straszny wydatek :roll2:

 

Co do spalania to fakt, TDS cięzko schodzi poniżej 10 l w mieście.

 

Btw za miasto uważam teren zabudowany w którym jest sygnalizacja świetlna, ma ponad 200 000 mieszkańców i w którym głowne arterie są non stop zapchane.

 

Pozdrawiam, Jawor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafić dobrego to jak no 5 w lotto.

po pierwsze - pompa paliwa - słaby punkt spore koszty,

po za tym 2.5 potrafi spalić w manualu 10 litrów spokojnie

a przy tych osiągach to mizerny wynik.

 

Miałeś chyba na myśli pompę wtryskową, paliwa to jeszcze nie taki straszny wydatek :roll2:

 

Co do spalania to fakt, TDS cięzko schodzi poniżej 10 l w mieście.

 

Btw za miasto uważam teren zabudowany w którym jest sygnalizacja świetlna, ma ponad 200 000 mieszkańców i w którym głowne arterie są non stop zapchane.

 

Pozdrawiam, Jawor!

 

tak wtryskowa, choć pompa w zbiorniku też lubi się zepsuć, i też coś tam kosztuje nowa oryginalna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.