Skocz do zawartości

BMW e36 coupe vs audi coupe


limbo

Rekomendowane odpowiedzi

pomijamy silniki.

zastanawiam sie co lepsze... mam audi w coupe zastanawiam sie nad zmiana auta na wlasnie bmw e36 coupe, pomijamy silniki itp chodzi o wyglad.

prosze o opinie.

Przy swoim troche pogrzebalem...audi ma 2,3 i 136 km (seria)xenon szyber,CA harman kardon, kolektory w strumienicach (wiecej mocy), 17", zawiecha koni, wydech kwasiak i calosc sebringa, no i mody tyupu caly przod w org. kameia: widac tu: www.limbocoupe.fotosik.pl

czy waszym zdaniem....fanow bmw zamiana na beemke w e36 coupe jest....sensowna? co wybrac. Swoje audi mam dwa lata nagrzebalem sie sporo i wiecej nie wiem co robic:) troche sie znudzilem...wiec szukam czegos pokrewnego.

dodam ze na forum audi zadalem podobne pytanie...jestem ciekaw opini bo wydaje ze nikt tego jeszcze nie robil.

Przepraszam ze temat tu..ale nie wiedzialem gdzie. Jak cos prosze przeniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm! zle pytanie bo kazdy ma inny gust! mi audice sie wcale nie podobaja, a bemy wszystkie, kazdy detal! kumpel ma b4 to troche mi golfem zalatuje! deska, fotele i pozycja za kolkiem, mam nadzieje ze w coupe wyglada to lepiej. jak zmienisz to nie pozalujesz! uwierz na slowo! ale jestes w bledzie piszac ze silnik sie nie liczy! jesli bys kupowal to przemysl sprawe ten 2.8 jest znakomity a pali stosunkowo malo podejrzewam ze tyle co Twoj 2.3! tylny naped zapewni Ci mnostwo wrazen!
POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w kupe synku tez jest 2,8 i to v6 i ma podobna moc. do tego ma quatrro- dlateog nie pisze o silnikach...bo wiem jakie sa i tu zdanie swoje mam. Pytam o stylistyke

I jak juz to vw zalatuje audi nie na odwrot. VW to ubogie audi. od zawsze i na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz do mnie synku bo jak po zdjeciach widze to jeszcze 20 lat nie masz!!!! napisalem swoje odczucia jesli chodzi o audi, tak jak chciales! nie porownuje silnikow bmw do audi (bo leje na nie) tylko mam na mysli ze m52b28 jest najleprzy do tego auta!!! wolisz taki ton odp. to prosze! dzieciaku!!!!
POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przepraszam...przepraszam... mam 23 lata no ale to malo wazne. Ton nie ton..dobralem Twoj post agresywnie wiec tak tez odpisalem. na codzien agresywnosc 1.:)

a co ma Justin do aut? ale zdnanie ma takie ze coupe moje ma zostac.

i co znaczy to...lubi dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przepraszam...przepraszam... mam 23 lata no ale to malo wazne. Ton nie ton..dobralem Twoj post agresywnie wiec tak tez odpisalem. na codzien agresywnosc 1.:)

a co ma Justin do aut? ale zdnanie ma takie ze coupe moje ma zostac.

i co znaczy to...lubi dziewczyny?

 

heheh żarciki, jestem dziewczyną, ale lubie też dziewczyny :wink: . Audi ma zostac... cóż... powiedz jej że bedzie jej sie e36 podobac... Poza tym trzeba coś w życiu zmieniać.... Lepiej wóz niż kobietę :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ok! najlatwiej bedzie jak skontaktujesz sie z kims z lubina kto sie wozi czyms takim i obejrzysz ja sobie jak to wyglada z bliska, w srodku i z wierzchu! bedziesz mial porownanie jakies!

pozdro

 

ps. to nie byl atak, tylko moje odczucia z przejazdzki b4, mialem golfa 3 i tam bylo podobnie, tylko inny kolor podswietlenia.

POSZUKAJ ZANIM ZAPYTASZ, NIBY NIC A TAK WIELE!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed zakupem swojej beemki, dość długo brałem pod uwagę taką właśnie audianę. Wahania były, jednak wygląd zewnętrzny i kultowe jednostki napędowe beemek, przeważyły szalę na korzyść e36. Całości dopiął wygląd obu aut w środku. IMO w e36 o niebo ładniejszy niż w tym audi. Jakieś 2 miechy po tym jak już kupiłem bmw, sąsiada znajomy kupił takie audi coupe. Więc mogłem je dokładnie "przestudiować". I po wszystkim osobiście cieszę się, że wybrałem e36 i pluł bym sobie w brodę, gdyby było inaczej. Ale to w końcu kwestia gustu. Jeden lubi wino, drugi żyto ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dodam coś od siebie.

Moim zdaniem Audi coupe zaprojektowano jakoś tak "bez polotu", i e36 coupe jest dużo ładniejsze, co zresztą wszyscy tutaj tak Ci napiszą.

Jak napisał "wr75010" to jest forum BMW i nikt nie jest tu przypadkiem.

Poza tym ocenianie samochodu tylko na podstawie wyglądu nie ma sensu (no chyba, że chcesz tylko i wyłącznie ładnie w min wyglądać).

Samochód ma przede wszystkim jeździć.

To właśnie jazda nim daje frajdę i w tej dziedzinie BMW rządzi :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do jednej ISTOTNEJ sprawy, audi zawsze bedzie VW a nie tak jak fan audi pisze. Powiem szczerze jezeli widzisz same ochy i achy swojej coupe.. to nie zamieniaj. Audi a wlasciwie VW to dobre auta..ale bardzo konserwatywne..dla mnie za bardzo a coupe w audi z 2.3 silnikiem, wg mnie bynajmniej nie jezdzi(bez obrazy). A co do innych aspektów poza silnikiem, TECHNOLOGIA i dotyczy to calości. Wnetrze.. jak dla mnie nieporozumienie. moj tata mial 80tke w 91 roku wtedy byl to dla mnie fajny samochod..potem go ukradli i nigdy wiecej mi sie juz nie podobalo audi.

MaCkoS

Kocham 3jeczki:)

Nastepne bedzie M3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie masz pojęcia o bmw. Po drugie skoro wolisz audi to ze względu na dziewczyne chcesz kupic bete :duh: Po trzecie nie nabywaj bmw bo nie chce zebys je zepsuc skoro masz takie zamilowanie do przerabiania czegokolwiek. Zreszta nieladnie wyglada Twoj obecny samochod i na tej podstawie moge wysnuc, ze e36 w Twoich rekach rowniez ulegnie "znieksztalceniu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu: po prostu przejedz sie E36 i sam bedziesz wiedzial, co Ci sie bardziej podoba.

Jezdzilem kiedys Audi Coupe 2.3 Quattro - szczerze mowiac, jedyne, co mi sie w niej podobalo, to naped Torsena na 4 lapy.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziweczyna wyglada na sympatyczna . Ale ten pies i kardan na szyi . To zakrawa pod wies .Moze ci sie podobaja klimaty amerykanski ale pamietaj ze to sa ostatnie niziny spoleczne . Zobacz swiat poplywaj na desce .kejcie. pojedz do grecji . lodowiec i snowbord . Jest tyle rzecz ydo zobaczenia poznaj innych ludzi nie tylko z malego miasteczka gdzie lansowac sie fura w piatek to jest szczyt marzen . Popatrzysz wtedy na to z politowaniem , Zamien kardan na koraliki . napewno bedzie to bardziej tej dziewczynie odpowiadac . Bmw rzuca sie w oczy a tymasz ok23 lat Nie wypacz sie mentalnie bo jak teraz zaczniesz jezdzic bmw to moze wpadniesz w klopoty . Wszyscy cie widza . Audi jest anonimowe . Jak sie uczysz to zmiana nie jest wskazana nauczyciele tez ludzie i zawiesc ich nie omija . Jezel cie czyms urazilem to przepraszam . Ale z doswiadczenia wiem jak dziala . Dlatego najpierw dorosnij mentalnie do tego auta o finansowych aspektach ni rozmawiamy . I tyle . WIEC do zobaczenia w miejscach o jakich do tej pory ci sie nawet nie snilo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez polotu? to e36 coupe jest bardziej bez polotu bo tak nie wiele sie rozni od sedana.

Skoro i tak upierasz sie przy audi bo bardziej Ci sie podoba, to po co ten temat. :mad2:

Powinieneś go założyć na forumu o audi.

Tam wszyscy napiszą, że audi jest OK, a BMW jest brzydkie, nudne itp.

Chodzi mi o to, że jak chcesz porównać dwa auta, to nie pytaj o zdanie fanów jednego z nich, bo odpowiedź będzie oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheheh ale sie usmialem juz z samego rana.

kto wymyslil ze niby zmienial auto ze wzgledu na dziewczyne? to jakis abusrd.

Nie upieram sie przy audi.

co do zdan ze audi to vw. Prawda jest taka ze vw to ubogie audi i od zawsze tak bylo. Nie wiem jak mozna tego nie wiedziec. sama nazwa VW to mowi.l

przykladem jest audi 50...najpierw bylo robione przez audi ale uznano ze to za duza wioska jak na audi i dali to do vw jako vw polo I.

Przyznaje racje ze bwm wyglada na nowsze.....co do propozycji zebym przjechal sie e36...jezdzilem.

We wnetrzu nie wuroznia sie niczym szczegolnym... ale jest ladne.

Ku woli nie jasnosci i tego ze nie macie sie co czepia (bo juz do psa macie problem) chybas zdecyduje sie na bmw..lecz najpierw musze sprzedac swojego audi.

Na co mam sie przygotowac kupujac bmw? (oprocz blacharki-wiem ze srednia, bo w audi to nie mozliwe) jaki silnik ? 328 odpada, za duzy.. no i za drogi. 2,5 rowniez. Jak spisuje sie 2,5 tds ponoc sie mocno awaryjnym silnikiem....ale dlaczego? przeciez land rovery nawet korzystaja z tej jednostki a tam nikt nie narzeka?

I na koniec..nie robcie wioski sami... naskakujac na jednego chlopaka ktory ma auto inne niz WY. Wasze porownania ze wyglada wam cos na wiesniactwo z mojej strony jest zenujace. Mam psa i kocham go jak czlonka rodziny. Auta moze nie kocham ale serce w nie wlozylem co nie miara. Rzecza gustu jest czy wam..."bmw" podoba sie audi i to zrobione w taki a nie inny sposob. Polecam p;oprzedni numer gazety GT.

tytul Czarna wdowa.

Nie ze to moj... ale oprocz felg to dokladnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.