Skocz do zawartości

zmiana kolory nadwozia


kiko

Rekomendowane odpowiedzi

moja e34 ma czerwony kolor - nie fabryczny ale bardzo podobny

http://www.kiko.cwaniak.pl/bmw/bm4.JPG

co myslicie aby gore samochodu pomalowac na jakis inny kolor ? powiedzmy czarny akryl lub jakis perlowy albo nawet mat.

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja e34 ma czerwony kolor - nie fabryczny ale bardzo podobny

http://www.kiko.cwaniak.pl/bmw/bm4.JPG

co myslicie aby gore samochodu pomalowac na jakis inny kolor ? powiedzmy czarny akryl lub jakis perlowy albo nawet mat.

 

Daj spokoj -nawet nie myśl o tym że mozesz pomyślec aby to zrobic.Po moim miescie jezdzi e 34 co gora jest kameleonem pomalowana a dol czarny oryginal oraz e 36 co jest 2 kolorowe zeszpecone samochody.Wstretnie to wyglada nie pasuje do dostojnej klasycznej limuzyny jakim jest BMW e34.Zostaw taki jak jest .

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiko chyba pozazdrościłeś j0hnny'emu2007 tego, że udało mu się rozpętać piekło zakładając podobny temat.

Nic nie maluj, na tym zdjęciu wygląda, że masz zadbane autko... Jak jeszcze uzupełnisz brak listwy i ściągniesz te brewki (widoczne w podpisie) to poczujesz ulgę :D

(chyba, że jednak są do czegoś potrzebne)

pozdrowienia

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie, czy Wy kompletnie zatraciliscie poczucie dobrego smaku?

Jeden chce, robic kameleona, drugi - "agrotjunink" :duh:

Ale coz, sa gusta i gusciki.

 

Tak sie zastanawiam, czego oczekiwales w odpowiedzi na Twoj post? Ze wszyscy Ci zaczna gratulowac pomyslu? Nie zauwazyles jeszcze, ze wiekszosc ludzi na tym forum, stroni od jakis dziwnych wyczynow z autami i chce zachowac ich orginalny wyglad i stan?

 

Twoja BMka prezentuje sie bardzo dobrze, (przynajmniej na zdjeciu z tylem).

Zamiast wydawac kupe kasy na malowanie, zrob sobie jakis maly remont (napewno znalozloby sie cos do wymiany ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiko chyba pozazdrościłeś j0hnny'emu2007 tego, że udało mu się rozpętać piekło zakładając podobny temat.

 

haha :lol:

 

Jeden chce, robic kameleona, drugi - "agrotjunink"

 

przezabawne :D

 

a na powaznie, to przemalowanie auta (porzadnie) wcale nie jest takie proste... to nie jak na filmach, ze wjezdzasz do naczepy tira, 30 sekund i pomalowane...

zeby dobrze to wykonac trzeba rozebrac auto na czesci i kazdy element lakierowac oddzielnie (najlepiej kilka warstw)

wiaze sie to z dosc wysokim kosztem.

Jak dla mnie Twoje bmw prezentuje sie ladnie (mimo ze uwazam ze czerwony nie pasuje do tego auta, bardziej np do sportowych, ojciec kiedys mial w fordzie xr3i rs turbo wlasnie taki kolor, i mi sie podobalo)

Swoja droga jak porownuje tego forda z moim bmw, to uwazam ze byl to najlepszy mozliwy ford (oprocz mustanga :P) jaki zrobiono.

Zrob zdjecie z przodu rowniez :)

I postaramy Ci sie wbic do glowy ze te brewki wygladaja paskudnie :D

Zakup sobie paste, wlasna polerke i myjke na gwiazdke (600-700zl+), i jak bedzie juz cieplo to zabierz sie do roboty :)

Zmieniac kolor samej gory - totalny idotyzm.

Czy Ty za duzo sie naogladales reklamy nowej skody fabia? :twisted2:

Ten bialy dach u nich... to nie wiem co to za rewelacja.

Co do kameleona, przed kupnem mojej mki, bylem ogladac w katowicach calibre wlasnie w takim kolorze. Trzeba przyznac ze bardzo fajne :twisted2:

Ale w bmw? Nie moge sobie tego wyobrazic jakos :P

Pewnie by mi nie pasowalo ;)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tak sie sklada ze lakierowanie samochodu to nie zaden problem dla mnie.sporo aut juz pomalowalem no i moja becie jak i fiata sam malowalem no i czerwony kolor czas zmienic . koszty to beda groszowe sprawy. ale widze ze prawie wszyscy sa przeciw takiemu pomyslowi .

zalozylem temat aby posluchac jakichś rad na temat 2-kolorowego autka

 

becie chce posadzic i "upiekszyc" z zewnatrz.

brewki mi sie "bardzo" podobaja, calkiem inny wyglad auta, jak byla bez brewek wygladalo to tak goło. calkiem inaczej to wyglada w innym kolorze nadwozia. co do upiekszania nie mam na mysli robic choinki z autka ,nic w tym stylu .

a zeby przemalowac cale auto to jest duuzo wiecej roboty i raczej na to sie nie bede pisal.

 

wiecej zdjec mojego autka :

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/5856

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty to beda groszowe sprawy.

 

Plakatowkami malujesz ? :D

 

widze ze prawie wszyscy sa przeciw takiemu pomyslowi .

 

Jak juz nawet ja jestem przeciwko to juz jest zleeeee ;)

 

zalozylem temat aby posluchac jakichś rad na temat 2-kolorowego autka

 

Wiesz z czym sie to kojarzy? Z tym ze bylo bite :P

 

becie chce posadzic i "upiekszyc" z zewnatrz.

 

I po co Ci te obnizanie?

Zrob szeroki grill moze jedynie...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....zmiana koloru owszem , mi osobiscie czerwien w e34 wogole nie pasuje......ale dwukolor chyba nie bardzo :/ chociaz nie ma sie co upierac...Zalezy tez jakie polaczenie kolorow.....jaka fele....czy gleba...(jaka gleba) ciemne szybki i calosc calkiem oryginalnie moze wygladac...Zalezy czy jestes indywidualista i masz w d*** to co mowia inni czy chcesz miec w miare oryginalny samochod ....Zrobisz i tak jak bedziesz uwazal....:) hmmmm czarna buda , bialy dach :D

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kiko :-)

ostatnio staje sie modne "manie cos bialego"

tak jak kiedys mini moris tak teraz skoda pcha male autko miejskie z bialym dachem. tylko jak to bedzie wygladalo w e34? sam sobie odpowiedz. zrob zdjecie i photoshop w reke.

 

p.s. jak chcesz byc fer z prawem to polecam darmowego GIMP`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już malować to całość na czarną lub białą perłę..... najpiękniejsze kolory :)

 

problem tylko z tym że pomalowany samochód u zwykłego lakiernika pojeździ tylko kilka lat w idealnym stanie.. to nie to samo co lakier fabryczny

 

Koszt lakierowania całości: w 3500zł się zamkniesz

 

a jak chcesz bajerować jeszcze furę to proponuję założenie zajebistyh feli 17 lub 18 na szerokim rancie i wymiane lamp tylnich na jakieś świeższe :)

 

jak ci zostanie trochę kapusty to pacnij skórę w środku i będzie mega wypasss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując tematy pozostaje się tylko utwierdzić, że e34 to naprawdę trwały i bezawaryjny samochód, w którym najczęstszą usterką jest kolor niepasujący właścicielowi.... Mimo wszystko popieram Solarisa520 - uzupełnij listwę na drzwiach, "zainwestuj" w zaślepkę haka holowniczego i ucha do holowania innego samochodu. Polerka nie zaszkodzi. Gwoli ścisłości też mam e34 w niefajnym, wiśniowym kolorze (nie metalic). Długo się z nim oswajałem ale najważniejsze, że wszystko w tym samochodzie działa, klima chłodzi, abs hamuje, gaz działa wyśmienicie, itd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.