Skocz do zawartości

BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szanowni koledzy czy SSS będzie współpracował z Interfejsem VAG KKL? Jeżeli tak to jak to wszystko ustawić.

 

Jak idzie DIS to SSS też

to ściąg i zainstaluj

http://tnij.org/curw

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:cool2: Zainstalować na wmvare? :doh:

 

Zmień ponownie wpis w rejestrze w shellu na explorer.exe aby dostać się do windowsa (robiłeś to już przy instalacji sss), który zainstalowałeś na VM, montujesz ten obraz i odpalasz plik bodajże z rozszerzeniem *.cmd

Później dwa razy dowolny klawisz i restar sss.

 

Wszystko powinno działać. Nie zapomni tylko o wyłączeniu firewalla na swoim kompie.

jak suka nie da to pies nie weźmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Zmień ponownie wpis w rejestrze w shellu na explorer.exe aby dostać się do windowsa (robiłeś to już przy instalacji sss)

No właśnie że nie robiłem :D ale nie powinno być problemu. SSS zainstalowałem z klonu hdd wmvare. Ciekawe czy to wypali... :?

Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.
Zmień ponownie wpis w rejestrze w shellu na explorer.exe aby dostać się do windowsa (robiłeś to już przy instalacji sss)

No właśnie że nie robiłem :D ale nie powinno być problemu. SSS zainstalowałem z klonu hdd wmvare. Ciekawe czy to wypali... :?

 

Jak zrobisz tak jak roney pisał to będzie OK

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance: :dance: :dance: Wielkie dzięki! Wszystko śmiga Panowie :clap:

:duh: Jaka jest orginalna ściezka w SHELL bo nie zapisałem i musze odpalać Progmana ręcznie :mad2:

 

Wzloty... :mrgreen:

http://images44.fotosik.pl/60/56b585e81ed5c128m.jpg

 

...i upadki

http://images30.fotosik.pl/324/05c33318370e5023m.jpg

 

Dodam tylko że silnik miałem odpalony :worried:

Edytowane przez Yaza
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance: :dance: :dance: Wielkie dzięki! Wszystko śmiga Panowie :clap:

:duh: Jaka jest orginalna ściezka w SHELL bo nie zapisałem i musze odpalać Progmana ręcznie :mad2:

 

 

Po odpaleniu tego pliku o którym wcześniej pisaliśmy ustawi Ci sam ścieżkę na właściwą, robisz tylko restart. No, chyba, że nie o to pytasz.

 

:)

 

W SSS bardzo ważne jest napięcie, u Ciebie jest za niskie troche i Cie ostrzega. Zasadniczo koduje się z podłączonym prostownikiem bo to trochę trwa w SSS.

Edytowane przez roney
jak suka nie da to pies nie weźmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Słuchajcie ma ktos odpalonego działającego DIS-a w okolicy Warszawy?

Potrzebuje zdiagnozowac e36 320i z 1992roku.

Kumpel ma fejsa od Nerwusa ale niestety nie potrafi go poprawnie skonfigurowac,czyta mu tylko samochody od 1998roku

Jezeli tak, to chetnie skorzystam.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ... dla tych wszystkich ktorzy by chcieli zmienic foto startowe w swoim easy dis'ie mala wskazowka .. moze sie przyda Od razu zastrzegam ze nie znam sie dobrze na unixie i zajelo mi to dzien zabawy ale teraz w oknie startowym jest M3 ...

foto znajduje sie w katalogu /home/etc pod nazwa dis.tif ... nawet po podmiance przy kazdym nowym starcie pojawi sie poprzednie ... taki trick zeby ludzie nie sprzedawali easy disa jak pisza na bmwecu ... po poszukiwaniach znalazlem ze jest to "archiwum" o nazwie master znajdujace sie w /etc/start uruchamiane skryptem w autostarcie ... ja je skasowalem i po problemie ... nie doszedlem do tego jaki rozmiar musi miec pic itepe bo mimo wielu prob mialem bialy ekran po starcie skorzystalem wiec z gotowca ... pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ... dla tych wszystkich ktorzy by chcieli zmienic foto startowe w swoim easy dis'ie mala wskazowka .. moze sie przyda Od razu zastrzegam ze nie znam sie dobrze na unixie i zajelo mi to dzien zabawy ale teraz w oknie startowym jest M3 ...

foto znajduje sie w katalogu /home/etc pod nazwa dis.tif ... nawet po podmiance przy kazdym nowym starcie pojawi sie poprzednie ... taki trick zeby ludzie nie sprzedawali easy disa jak pisza na bmwecu ... po poszukiwaniach znalazlem ze jest to "archiwum" o nazwie master znajdujace sie w /etc/start uruchamiane skryptem w autostarcie ... ja je skasowalem i po problemie ... nie doszedlem do tego jaki rozmiar musi miec pic itepe bo mimo wielu prob mialem bialy ekran po starcie skorzystalem wiec z gotowca ... pozdrowki

 

No to się zacznie - "wyjdą całkiem oryginalne" wersje DIS'a z logiem firmy "zakładu" :twisted2: :twisted2: :twisted2:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy, mam pytanie odnosnie SSS/PROGMANA - czy ktoś z Was używa wersji skonfigurowanej wg tej instrukcji: http://www.bmwecu.org/article002/

wraz z interfejsem INPA ?

 

Jeśli tak to jak skonfigurowaliscie połączenie z autem? U mnie EasyDis smiga bez problemów, a PROGMAN nie łączy sie z ifhsrv i nie pokazuje żadnych interfejsów...

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//sellanet.pl/progman.jpg

 

Czy trzeba ustawiac cos jeszcze oprocz tego co w w/w instrukcji?

Edytowane przez Zbir
Zbir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy, mam pytanie odnosnie SSS/PROGMANA - czy ktoś z Was używa wersji skonfigurowanej wg tej instrukcji: http://www.bmwecu.org/article002/

wraz z interfejsem INPA ?

 

Jeśli tak to jak skonfigurowaliscie połączenie z autem? U mnie EasyDis smiga bez problemów, a PROGMAN nie łączy sie z ifhsrv i nie pokazuje żadnych interfejsów...

 

Czy trzeba ustawiac cos jeszcze oprocz tego co w w/w instrukcji?

 

Ściąg to i uruchom pod SSS

http://rapidshare.com/files/BMW166005128/changes.rar

Edytowane przez rOBSOnX

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa :) dzięki i szacun

 

:cool2:

 

 

Moge dodać od siebie że nie trzeba tracić całych 80GB powierzchni dysku na Progmana.

 

Otóż jesli mamy winXP to zaraz po utworzeniu 'czystego' systemu w VM otwieramy w eksploratorze wlasciwosci katalogu wirtualnej maszyny i w 'zaawansowanych' włączamy 'kompresuj zawartosc...'. Wtedy wszystkie pliki w tym podkatalogu beda kompresowane 'w locie' przez windows co zmniejszy ich rozmiar o ponad 50%.

 

SSS/PROGMAN zajmuje wówczas po zainstalowaniu tylko 9GB.

 

Trzeba sie jednak liczyć z tym że w takiej konfiguracji uruchomienie progmana będzie trwało troche dłużej (ze względu na dekompresowanie 'w loce')

Edytowane przez Zbir
Zbir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego Hunter!!! :hand: Dis śmiga!! :modlitwa: :clap:

 

a od początku...

skąd wziąć "VMWare workstation" - to jest licencjonowane (licencje sa na na 30 dni) - mam to instalować ???

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od początku...

skąd wziąć "VMWare workstation" - to jest licencjonowane (licencje sa na na 30 dni) - mam to instalować ???

 

Poszukaj w sieci - na pewno "coś" znajdziesz, ale można oczywiście kupić.

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na EMULE tego - BMW MEGA - V39 - DIS GT1 SSS CIP TIS

 

ed2k://|file|BMW%20MEGA%20-%20V39%20-%20DIS%20GT1%20SSS%20CIP%20TIS.rar|4241524836|4B134AB681C5BCB4BBDE31813E6B1145|/

 

Czy ma ktoś hasło do tego RAR'a ???

 

czekałem na to 4 dni... a teraz hasło :cry2:

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.