Skocz do zawartości

BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

witam. co zrobic z instalacja disa na mvare przerywa na poczatku "Make Partitions: Cannot create partition number 1

!!! Harddisk partitioning failed!!! Installation aborted check CD and DVD-Drive " co ustawic wczoraj dzialalo zachcialo mi sie v57 a pozniej doczytalem ze tam nie ma kodowania ,instalowalem system od nowa i mam ten sam blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam. co zrobic z instalacja disa na mvare przerywa na poczatku "Make Partitions: Cannot create partition number 1

!!! Harddisk partitioning failed!!! Installation aborted check CD and DVD-Drive " co ustawic wczoraj dzialalo zachcialo mi sie v57 a pozniej doczytalem ze tam nie ma kodowania ,instalowalem system od nowa i mam ten sam blad

 

Miałem czasami też tak, za drugim razem poszło, lub reinstalacja VMware

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie skończył instalacji to kicha. Musi sie sam zrestartować po instalacji. A jak walnołeś go w rogi z ręki to instaluj wszystko od nowa.

 

No właśnie tak zrobiłem, gdzie robię byka, wątpliwości mam tylko w jednym momencie, wtedy kiedy trzeba wejsc w menadzer urządzen i wyszukać sterowniki, http://www.bmamwecu.org/article002/ tam prosi mnie o plik 440 to wskazuje mu go na chenges ISO, niby jest ok, każe restartować, po ponownym uruchomieniu juz niby ok o nic juz nie pyta , ale żółte znaki zapytania w menadrzeże urządzeń są dalej. Druga sprawa mam base z tąd http://www.digital-kaos.co.uk/forums/f104/bmw-sss-xpe-base-cd-93715/ czy zanim przystapie do instalacji muszę zmienić ten plik hwver.dll tak jak na początku instrukcji, czy on juz jest w tej pobranej bazie zmieniony

 

Instaluje od nowa i jest jak poprzednio kiedy chcę zainstalować sterownik tak jak w instrukcji to wyswietla monit że hardwer nie został zainstalowany bo nie mozna znalezc okreslonego soft. Pod spodem żeby cofnąć i wskazać okreslony soft , o co chodzi

 

Ja u siebie monit o stery 440 olałem :

The installation begins, and ignore or press cancel to any messages about agp440.sys at this time

Przy swojej instalacji podpierałem się tą instrukcją:

http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1401774

 

Tak to wygląda i ani kroku dalej

http://img695.imageshack.us/img695/1889/beztytuujiy.png

 

U mnie to samo po instalacji progmana, jak dobrze pamiętam to wyłączyłem vmw..

zrobiłem edycje shell'a a nastepnie changes.iso i poszło

długo się podnosił ale ruszył.

 

co do sterowników to cały czas mam znaki zapytania

http://img535.imageshack.us/img535/8900/00257.png

 

już mi ręce opadają :cry2:

 

Sterowniki jak poniżej

Install each of the devices that have the yellow question mark, except for the “Unknown Device”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla pejot_pl. Wszystko poszło. Męki było ale sie dało. Cenna uwaga to odpalenie VM w pełnym oknie po zmianie w shell bo inaczej nie widac paska menu start i wyglada na zawieche systemu. Pozdrawiam . Mam jeszcze pytanie jak sie go zamyka bez uszczerbku dla systemu?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

wiem ze temat juz jest dlugi ale jak sie to czyta wszystko od poczatku to lekki magiel z tego wychodzi. Interesuje mnie czy jest mozliwe uzycie DIS przez ODBI jako ze takie zlacze jest potrzebne do obu samochodow.

Posiadam interfejs ktory smiga ladnie z carsoftem i inpa. Mecze tego disa od kilku dni ,mam laptopa z com`em na ktorym zainstalowalem dis i progman. no i problem w tym ze nie moge zapalic obu lampek gornych i dolnych tak zeby byly wlaczone w menu glownym itd.... ale nie w tym rzecz. Czy to pojdzie mi przez ODBI ???

 

wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może czemu nie moge sie połączyć SSS z autem. W trakcie połączenia program każe mi zmienić interfejs na EDICa. Dioda w fejsie przy łączeniu od transmisji miga. Łączyłem sie z E39, E38 z 1998r. Ma ktoś pomysł?. DIS i INPA chodzą normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wie ktoś może czemu nie moge sie połączyć SSS z autem. W trakcie połączenia program każe mi zmienić interfejs na EDICa. Dioda w fejsie przy łączeniu od transmisji miga. Łączyłem sie z E39, E38 z 1998r. Ma ktoś pomysł?. DIS i INPA chodzą normalnie.

 

Mam to samo, wydaje mi się że za wiekowe auta mamy :) SSS jest do nowszych aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.