Skocz do zawartości

tak rozbiłem swoją e36


sebor

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem o ludziach którzy kupują e36 ( wieśniacy i kolesie którym czegoś brakuje ) .. prosze nie generalizować...

 

Dobrze ze ludzie na tym forum mogą wypowiadać sie o sobie bo z tego co widzę to wieśniaczo miałeś 2 x e36 :mad2:

Głąbów nie brakuje w każdym samochodzie, a przypisywanie do samochodu etykiety "w nim jeździ wieśniak" świadczy o rozwinięciu umysłu rodem z czasów polowania na czarownice i przypisywaniu stereotypów z którymi na tym forum sie walczy.

Nie chce mówić nic złego na twój temat ale masz podejście jak stare babcie na targu przypisujące nieudolność jednostki do pewnego ogółu. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego Rafal_W_wa myślałem że trochę poważniejszy jesteś, a tu taka wpadka sam dobrze wiesz że właśnie takie wypowiedzi jak twoja wzmacniają stereotyp na temat BMW mimo to piszesz takie dziwne rzeczy. Tacy ludzie jeżdżą różnymi samochodami nie tylko BMW bo to zależy tylko od tego jakie sobie auto kupią. Panowie nie piszcie więcej takich głupot. POZDRAWIAM
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o ludziach którzy kupują e36 ( wieśniacy i kolesie którym czegoś brakuje ) .. prosze nie generalizować...

 

Dobrze ze ludzie na tym forum mogą wypowiadać sie o sobie bo z tego co widzę to wieśniaczo miałeś 2 x e36 :mad2:

Głąbów nie brakuje w każdym samochodzie, a przypisywanie do samochodu etykiety "w nim jeździ wieśniak" świadczy o rozwinięciu umysłu rodem z czasów polowania na czarownice i przypisywaniu stereotypów z którymi na tym forum sie walczy.

Nie chce mówić nic złego na twój temat ale masz podejście jak stare babcie na targu przypisujące nieudolność jednostki do pewnego ogółu. :duh:

 

zgadzam się z twoj wypowiedzią i od siebie jeszcze dodam.......pisze kolo ze wiekszość ma samochody za kesę rodziców albo za kredyt.....a co Ciebie to koles obchodzi ?? przypomnij sobie swoje początki....przyznaj szczerze z kad miałeś kase na swoje pierwsze BMW ?? Mamusia z tatusiem dali ??

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

U mnie większość głąbów co się poprzesiadali z jakiś golfów czy innego badziewia pokończyło przygody po pierwszym roku bo albo pozaliczali rowy, albo płoty. :mrgreen: Fantazja ze słomą w butach i płótnem w kieszeni. :lol:

 

Jarek_Jarecki: rodzice mogą kupić i nowiutkie M6 jak ich stać, co z tego jak rozumu w komplecie dla kierowcy nie dostaną. Do posiadania mocnego auta trzeba dojrzeć, jak ktoś ma nasrane w głowie to i matizem sie potrzaska tyle, że szkód narobi mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale za takie głupie zabawy na drodze powinni Ci dożywotnio zabrać prawko :jawdrop: Nie chcę Cię obrazić, ale takie jest moje zdanie. Może bez prawa jazdy uniknąłbyś gorszego wypadku...Tak swoją drogą nie wiem co takiego jest w niektórych głowach, że z taką łatwością dopuszczają się takich wybryków na drodze...Jak widzę takie wygłupy na ulicy, to aż chce się po gliny zadzwonić...Jakby mojej rodzinie nie daj Boże, ktoś taki zrobiłby krzywdę to bym sam poszedł do paki...za morderstwo... :duh: Nie mam szacunku dla takich...Przepraszam administratorów za ostre słowa, ale nigdy nie zrozumiem tych ludzi...
Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do całej tej sytuacji odpowiedni jest mój podpis (nie chwaląc się ani nic takiego) .......nie wystarczy mieć benzynę we krwi...trzeba mieć olej w głowie...ale niktórym tego oleju brakuje

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie spisuje na drifcie E36 318is??? bo mam ją od niedawna ale jeszcze nie próbowałem... Muszę znaleźć jakiś parking duży i w ogóle:D

 

jak już koniecznie musisz to ucz się na luźnych parkingach zanim spróbujesz gdzieś na drodze... Raz ci się uda i będziesz happy a innym razem nie :roll:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już koniecznie musisz to ucz się na luźnych parkingach zanim spróbujesz gdzieś na drodze... Raz ci się uda i będziesz happy a innym razem nie

 

Nie no wiadome, że tylko parkingi.O niczym innym nawet nie myślałem:) i oczywiście puste parkingi:)

BeEmWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO BRAIN, NO PAIN!!!!

Dlatego powaznie sie zastanawiam czy kupic jednak BMW, zeby przypadkiem nie przypieli mi etykiety, bezmozgiego koxa, ktory kupil auto dla lansu i zabawy w Holka na publicznych drogach. Tak czy tak dobrze, ze nikt nie ucierpial.

 

to kup sobie lanosa - założ kołpak w chromie z allegro i lisi ogonek na antenie - wtedy kazdy bedzie wiedzaił ze jedziesz z 20 litrowym wiaderkiem na działkę ogrodowa 4 arową pod miastem

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rafal_W_wa myślałem że trochę poważniejszy jesteś, a tu taka wpadka sam dobrze wiesz że właśnie takie wypowiedzi jak twoja wzmacniają stereotyp na temat BMW mimo to piszesz takie dziwne rzeczy. Tacy ludzie jeżdżą różnymi samochodami nie tylko BMW bo to zależy tylko od tego jakie sobie auto kupią. Panowie nie piszcie więcej takich głupot. POZDRAWIAM

powazny nie poważny... może takie wypowiedzi wzmacniaja stereotyp... stereotyp istnieje... i to sa realia... kazdy młody wiesniak chce miec Bmw.. i dlatego tak jest ze starymi bmw przewaznie jezdza debile...

jeżdze dużo... i widze co sie dzieje na drodze... i pełno jest popisowców w Bmkach... i to nie wina BMw że tacy ludzie je sobie upodobali żeby sie jakoś dowartosciowac

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebos racja :) sam mam e36 ale jeszcze nigdy mnie nie ciągneło do tego by coś komuś udowadniać czy coś ... kiedyś własnei widziałem jak jeden kolo zadriftował jechał czarną e36 ja stałem na parkingu a on jezdził miał to chyba na gaz bo silnik chciał z ramy wylecieć a on ledwo jechał albo sprzegło trzymał i tak stałem patrzyłem na niego i w pewnym momencie jakoś szybko bokiem chciał złapać poślizg i jak nie dopie*dolił <--ostrzeżenie- MOD oboma kołami po stronie kierowcy w wysoki kawężnik tak poobrywało śruby z felg, felgi kasacja, układ kierowniczy powyginany zawieszenie wygięte i na oko to wyglądało bardzo bardzo niedobrze i kolo wyleciał ze łzami w oczach z auta i wykrzykiwał "stary mnie zabije, stary mnei zabije" ... to już mówi samo za siebie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas nie ma gdzie jeździć Sprawnościówki powinny być organizowane w każdych miastach przynajmniej raz w roku - nie wiem przy dniach danego miasta, festynach itd. - przecież lokalne środowisko motoryzacyjne może się wypromować. No ale ruszyć ten "beton" jest ciężko. Pare pachołków ze dwie proste przecięte szykanami ze słomy czy plastikowych band i zabawa jest
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powazny nie poważny... może takie wypowiedzi wzmacniaja stereotyp... stereotyp istnieje... i to sa realia... kazdy młody wiesniak chce miec Bmw.. i dlatego tak jest ze starymi bmw przewaznie jezdza debile...

jeżdze dużo... i widze co sie dzieje na drodze... i pełno jest popisowców w Bmkach... i to nie wina BMw że tacy ludzie je sobie upodobali żeby sie jakoś dowartosciowac

 

A mi sie wydaje ze tu zupelnie nie chodzi o dowartosciowanie sie.

 

BMW to poprostu jedno z najtanszych (te starsze ofc :) ) tylkonapedowcow, no nie liczac fiatow itp, z rozsadnymi silnikami, swietnie sie prowadza, to jakby taki lightowy sportowy samochod dla poczatkujeacego :)

Dlaczego kazdy mlody wiesniak chce miec BMW? wlasnie dlatego!

I powiedz mi ze to nie wina BMW ze produkuja takie dobre samochody :P

 

Dowartosciowac to sie mozna w wypasionym S-klasse, a nie w e36, przynajmniej wg. mnie to nie jest powod aby czuc sie lepszym od innych.

Wiekszosc znajomych w starszym wieku, ktorzy jezdza beemkami, mieli swoja wlasna stara beemke jak byli mlodsi... upodobania zostaja? czy dalej sie chca dowartosciowac?

A jesli sie kupuje Audi. Merca czy tam Volwo to juz juz nie dowartosciowanie sie?

Dziwne, tez czytajac forum uwazalem ciebie Rafale za osobe bardziej zrownowazona.

Piszac o tym ze takie sa stereotypy, sam je tworzysz...zastanow sie nad tym.

 

A przylaczajac sie do tematu...

 

Przyznaje sie bez bicia, ze jak tylko jest mokre rondo i, co wazniejsze, puste, lubie dac po garach i sprawdzic swoje prowadzenie bokiem :P

Mozna szalec ale z glowa, a koledze od skasowanej buni wspolczuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_W_wa pewnie masz rację ale po co to całemu światu ogłaszać :D sam znam kilka osób nie z miasta bynajmniej które BMW pokupowały i cuda tymi autami wyprawiają ale to wszytko długo nie potrwa bo te auta dosłownie niszczeją w oczach po pół roku się rozpadną bo ani złotówki nie włożą w auto dopóki do przodu jeździ.

Przyznam się bez bicia że sam lubię podriftować czasem głównie zimą jak jadę na działkę mam tam dużo polnych dróg, a w Warszawie liczne parkingi, a jak chcę się pościgać to jadę na zawody na Bemowo. W dodatku auto na raty kupiłem i tata 1000zł dołożył, ale nie uważam żebym z tego powodu był jakiś gorszy. Zawsze trzeba mieć wyczucie (tak zwany olej w głowie) gdzie i kiedy można poszaleć.

Tak przy okazji gratuluje władzom Łodzi za pomysł organizowania zawodów na zamkniętej ulicy STREET LEGAL.

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo wyleciał ze łzami w oczach z auta i wykrzykiwał "stary mnie zabije, stary mnei zabije" ... to już mówi samo za siebie :)

bo takto jest jak tatuś z mamusią kupią synusiowi samochodzik a on krzyczy "ja chce tylko bmw" jakby kupil za swoje zarobione pieniądze to by się 10razy zastanowil zanim zacznie głupkowate zabawy :twisted:

 

Dlaczego kazdy mlody wiesniak chce miec BMW?

zapomniałes o priorytetowej sprawie rwania lachonów pod okoliczną remizą strażacką :lol:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie tylko BMW... Calibry też się trzymają tego stereotypu :mad2:

 

Kurde a mi się podobają E36 i Calibry też... I nie uważam się za wieśniaka... Nie wyrywam też lachonów na auto :duh:

 

Poprostu w kasie do 10tysia można kupić ładną i zabaną zarówno BMW jak i Cali i kupują niekiedy tacy idioci...

 

Patrząc na moją okolicę to tak Calibry kupują wieśniaki którzy lubią jak się gumy palą... Koniecznie musi to być model 2.0 8v i już na 100% z gazem... Nie ważne... ma zadymić i lans pod disco...

 

BMW kupują wieśniaki którzy chcą zgrywać bandytów :mad2: Im już wtedy nie zależy na palących gumach ale na 100 muszą być czarne szybki... najlepiej wszystkie... I muzyka gangsta hip-hop :duh:

 

Ja się lubie lansować... nie powiem, ale potrafie wszystko w aucie zrobić i znam jego szczegóły... Począwszy od Astry przez 2 Calibry i teraz BMW na każde z tych aut zarobiłem sam... Złotówki mi starzy nie dołożyli... I nie szaleje bo wiem, że jak mi coś padnie to mnie kieszeń zaboli :cool2:

 

Generalnie u mnie z BMW wśród wieśriderów to model e30 :twisted2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powazny nie poważny... może takie wypowiedzi wzmacniaja stereotyp... stereotyp istnieje... i to sa realia... kazdy młody wiesniak chce miec Bmw.. i dlatego tak jest ze starymi bmw przewaznie jezdza debile...

jeżdze dużo... i widze co sie dzieje na drodze... i pełno jest popisowców w Bmkach... i to nie wina BMw że tacy ludzie je sobie upodobali żeby sie jakoś dowartosciowac

 

Istnieje, i oczywiście umacnia sie tez poniekad przez takie z du*y wziete tezy jakie wyglaszasz tu na forum. Przypisywanie rysu charakterologicznego posadacza auta do jego marki to jakis niesmaczny zart chyba. Sie znalaz domorosły socjolog. A jesli naprawde tak myslisz to to, co napisales jest dla Ciebie automatycznie postrzalem we wlasne kolana - jezdzisz BMW, miales nawet 2 x e36 - ergo jestes ksiazkowym przykladem rasowego wiesniaka. Wkurza mnie takie gadanie. Jezdze bardzo duzo i to kilkanascie lat, naogladalem sie roznych drogowych wydarzen, powaznych czy mniej powaznych, i jakos gdyby zestawic to wszystko to uzytkownikow BMW powodujacych wypadki czy inne niebezpieczne sytuacje na drogach prawie nie widzialem. Moze jeden czy dwa przypadki. Duzo wiecej widzialem takich idiotów bez wyobraźni w seicento, skodach fabiach czy golfach, nie mowiac juz o ekipach budowlanych zapier****ych rano do pracy w strarych trzesących sie fiatach ducato - bo ostatnio przynajmniej w mojej okolicy to jakas plaga. Tak wiec punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia, najsmieszniejsze jest ze charakter Twoich wypowiedzi swiadczy o tym, ze roscisz sobie prawo do racji absolutnej. Jedyne antidotum - wyloguj sie z tego forum, sprzedaj swoje e46 i kup jakiegos lexusa albo loche. Moze w koncu uleczysz swoje agro kompleksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Istnieje, i oczywiście umacnia sie tez poniekad przez takie z du*y wziete tezy jakie wyglaszasz tu na forum. Przypisywanie rysu charakterologicznego posadacza auta do jego marki to jakis niesmaczny zart chyba. Sie znalaz domorosły socjolog. A jesli naprawde tak myslisz to to, co napisales jest dla Ciebie automatycznie postrzalem we wlasne kolana - jezdzisz BMW, miales nawet 2 x e36 - ergo jestes ksiazkowym przykladem rasowego wiesniaka. Wkurza mnie takie gadanie. Jezdze bardzo duzo i to kilkanascie lat, naogladalem sie roznych drogowych wydarzen, powaznych czy mniej powaznych, i jakos gdyby zestawic to wszystko to uzytkownikow BMW powodujacych wypadki czy inne niebezpieczne sytuacje na drogach prawie nie widzialem. Moze jeden czy dwa przypadki. Duzo wiecej widzialem takich idiotów bez wyobraźni w seicento, skodach fabiach czy golfach, nie mowiac juz o ekipach budowlanych zapier****ych rano do pracy w strarych trzesących sie fiatach ducato - bo ostatnio przynajmniej w mojej okolicy to jakas plaga. Tak wiec punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia, najsmieszniejsze jest ze charakter Twoich wypowiedzi swiadczy o tym, ze roscisz sobie prawo do racji absolutnej. Jedyne antidotum - wyloguj sie z tego forum, sprzedaj swoje e46 i kup jakiegos lexusa albo loche. Moze w koncu uleczysz swoje agro kompleksy.

 

Uroboric_tom, dostajesz ostrzezenie za uzywanie wulgaryzmow na forum.

 

Wszystkich wypowiadajacych sie w tym watku prosze o luz i dystans do swoich i cudzych wypowiedzi, w przeciwnym razie temat zostanie zamkniety, a pare osob dostanie ostrzezenia.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.