Skocz do zawartości

zna ktos to 328


gladol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na moje oko, auto nie jest tak do końca bezwypadkowe tak jak pisze klient! Patrząc na pierwsze zdjęcie od razu widać że przód nie bardzo ze sobą współgra-chodzi o linie przednich drzwi i przedniego błotnika(widać to także na trzecim zdjęciu), oraz szczelina miedzy maską i grilem jest za duża!!! Wiec może to świadczyć o jakieś przeszłości wypadkowej tego auta. Ale to są tylko moje osobiste spostrzeżenia patrząc tylko na zdjęcia bo nie widziałem osobiście tego auta!!!
BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mysle ze wszystkie te ogłoszenie zamiescil jeden i ten sam mało rozgarniety człowiek (analfabeta)

link 1:

"ałto zadbane pełeny orginalny M-pakiet "

"ałto sie pięknie prezentuje"

"Rok produkcji: 1997, 169 000 km"

link 2:

"orginalne felgi aluminiowe"

"sprzedaje z powodu budowy domu"

"Rok produkcji: 1996, 168 000 km"

link 3:

"Felgi Motorsporta BMW"

"Auto wykorzystywałem dla swojej pracy"

"Sprzedaje bo kupuje co innego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego auta. Widzialem to auto ostatnio na parkingu, szkoda ze go dokladniej nie obejazlem. widzialem tez auto kiedys jak jechalo przez miasto i koles troche że tak powiem zaczal popisówe strzelac jak zobaczyl ze go doganiam.. Nie wiem tez czy mi sie wydaje, czy auto ma z przodu soczewki, ktorych BMW nie montowalo wogole od bodajze 94 roku, co moze wskazywac na jakies naprawy przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy zakupie trzeba być ostrożnym,ale nie wszyscy są oszustami.Najwyżej 99%.Nie pozostaje Ci nic innego jak trochę pojeżdzić po Polsce i zobaczyć.Swojego szukałem prawie rok i w końcu pojechałem do DE,bo u nas były same masakry. Owocnych poszukiwań :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.