Skocz do zawartości

Pytanie czy sie oplacalo??


Hardrav

Rekomendowane odpowiedzi

nieeeee slady sa 2 a jak stoi na parkingu to nie zostawia sladow oleju sprawdzalem :):) tylko jest problem z tymi tylnymi oponami i zawieszeniem niewiem co mam zrobic zeby ja dzwignac troszke do gury ale nie kupowac przy tym nowego zawieszenia potrzebowal bym tylko jakies 3centy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem auto osobiście, rzeczywiście przyjechało rok temu i nie było bite (przy sprowadzeniu i później w kraju), było bez przeróbek. Ta "skóra" w środku to tak naprawdę eko-skóra, tapicerka obszyta na nowo. Biorąc pod uwagę fakt że poprzedni właściciel dał za auto 10tys (pewne info) i dołożył do auta kolejne kilka tys. to zakup był niezły, ciekawe jaką on poda wersję co do ceny :liar:
www.turboBMW.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj korona mile mnie zaskoczyles co do tego za znasz te auto :) niuezly zbiek okolicznosci. :):) autoem sie fajnie jezdzi tylko co zrobic z tym tylem zeby byl wyzej ciutke wyzej po z przodu jest gwint wiec problemu nie ma :) zreszta sam dobrze wiesz co tam jest :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękną sprężyny od gum? Pierwsze słyszę.Miałem takie gumy wsadzone na tył do Clio i jedyne co musiałem robić to co jakiś czas je wymieniać.

Jak wsadzisz po jednej gumie to może nie pękną, ale też nic się nie podwyższy. Ja wkładałem po dwie na koło i minimalnie sie podwyższył ale pękła lewa przód i prawa tył sprężyna to se podarowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj korona mile mnie zaskoczyles co do tego za znasz te auto :) niuezly zbiek okolicznosci. :):) autoem sie fajnie jezdzi tylko co zrobic z tym tylem zeby byl wyzej ciutke wyzej po z przodu jest gwint wiec problemu nie ma :) zreszta sam dobrze wiesz co tam jest :):)

 

Ano trochę auto znam. Jeśli chcesz podnieść tył to najlepiej wymiana sprężyn (mam takie z wersji z zawieszeniem M-sport - oryginał BMW - info na priv). Co do pękania sprężyn to rzeczywiście może się tak zdażyć (co nie znaczy ze musi), powodem jest zwiekszenie naprężeń wewnętrznych sprężyny w miejscu gdzie kończy się guma i ich nierównomierne rozłożenie.

www.turboBMW.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyny mogą pęknąć głównie dlatego, że jak się wkłada te gumy, to wyłącza sie pracę jednego "zwoju" i nacisk rozkłada się odpowiednio bardziej na pozostałe - z reguły pękają zwoje krańcowe - nie jestem fizykiem nie wiem czemu tak jest, ale mam w domu kilka takich pękniętych sprężyn (nie wiem po co je trzymam :lol: ) wszystkie pękły w tej samej okolicy, choć akurat nie gumy były winne, tylko słabe amortyzatory

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, takiej odpowiedzi sie spodziewałem od ciebie HARDRAV!!! Miałem ten sam problem w mojej e30(zdjęcie poniżej)http://img205.imageshack.us/img205/4276/dsc000620mp6.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/8721/dsc00019lp2.jpg

 

mimo że tak nisko nie stała i felgi tak mocno nie wystawały-a przyczyną są niestety felgi o nie tym "ET" co powinno być! Ja troche powalczyłem z nadkolami od wewnątrz i dało rade, ale u ciebie jeżeli nie masz założonych dystansów to proponował bym zmienić te felgi na felgi z "ET"35(zdjęcie mojego Compacta poniżej)!http://img205.imageshack.us/img205/9858/s5000196tg1.jpghttp://img205.imageshack.us/img205/1507/s5000194gh5.jpg

 

Felgi które były założone w Compakcie miały rozmiar 8X17 ET35 i myśle że leżały super! Bo jeżeli podniesiesz auto o 3cm, czy nawet 2cm to autko straci swój urok- a szczególnie na tych kołach, bo są bardzo szerokie i bedzie trochę to przypominało "Wiejski Tuning"!!! Ale to oczywiście jest sprawą gustu. Więc moj rada to-szukaj innych felg-najlepiej oryginalnych!!!

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeee slady sa 2 a jak stoi na parkingu to nie zostawia sladow oleju sprawdzalem :):) tylko jest problem z tymi tylnymi oponami i zawieszeniem niewiem co mam zrobic zeby ja dzwignac troszke do gury ale nie kupowac przy tym nowego zawieszenia potrzebowal bym tylko jakies 3centy

 

Witam

 

Bardzo ladne auto. I bardzo podobaja mi sie Twoje felgi, chetnie bym sie zamieniel ;-)

Co do obcierania z tylu, to podwyzszenie tylu Ci nie wiele da, bo najedziesz na wieksza dziure czy nierownosc i dalej Ci obetrze. No i do tego bedzie smiesznie wygladac z wysokim tylem. Obciera Ci bo masz za szerokie kola i pewnie do tego niskie ET.

Ja na Twoim miejscu bym widzial tylko dwa rozwiazania. Zmian kol na odpowiednio wezsze z odpowiednim odsadzeniem, lub poszerzenie blotnikow z tylu. Osobiscie bym wybral opcje druga, w zasadzie to tak zrobilem u siebie i nic nie obciera.

Wczsniej mialem na tyle 9 cali na ET35 z opona 235/40 17 i to jest max w e36 bez poszerzania, bo bylo na styk, ale nic nie obcieralo.

Wybor jednak nalezy do Ciebie

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niedawno kupilem ta bmw i zastanawiem sie teraz czy sie oplacalo za 11.000tys zl http://www.allegro.pl/item243681473_super_bmw_e36_is_coupe_.html to wlasnei ona :)

 

Rocznikow nie jest za młody...ale BMW się nie starzeją...jak na moj gust nie masz czego żałować :hand: Ja nie lubię żadnego tuningu w samochodach, bo jetem fanem oryginalnych, seryjnych samochodów, ale mam wrażenie że nie musisz mieć wątpliwości...Prawdziwa miłość nigdy nie kosztuje za wiele...Poza tym masz ładną skórę w środku...niby eko, ale ja taką też bym chciał...Jeździj i miej radość z jazdy :cool2:

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.