barto jeśli dobrze pamiętam to jeżeli masz auto wyprodukowane po 09.1998 to będziesz miał obudowę zintegrowaną z termostatem. Przed 09.1998 termostat i obudowa są osobnymi elementami. Wymiana identyczna jak w linku - grunt to dobre odpowietrzenie:) pzdr
peyter u Ciebie jest osobno obudowa i osobno termostat. Jeżeli obudowa jest cała i nie ma śladów "zmęczenia" to zainwestuj w sam termostat. Jeżeli jednak skusisz sie na wymiane obudowy - polecam aluminiową. Miałem takie w dwóch swoich 5er :cool2:
Witam, Tomek, Pionki k/Radomia, BMW E39 520 '97 pozdrawiam :)
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.