Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej.


Tydzień temu stałem się posiadaczem BMW e46 318i ;-)


Pozdrawiam Serdecznie

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Ja po długim czasie w końcu zakupiłem swoje wymarzone E36 Compact 318ti (M44, 140km, automat). Jeździ się tym idealnie. :)
Opublikowano
Jako świeży posiadacz E91 serdecznie witam wszystkich forumowiczów ;)
Opublikowano

Witam

Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem wymarzonej BMW, trafiła się F10 touring z silnikiem 528i. Niestety nacieszyłem się 24 h i auto wraca na serwis bo coś dudni z tyłu :D , dobry początek współpracy

Trochę aut przerobiłem, najlepsze dotychczas jakie miałem to omega 2,5V6, ale ten stan się już zmienił - musi ustąpić obecnej marce.

Jestem ze ślaska, więc mam nadzieję że będzie okazja spotkać się na lokalnych spotach,

Jeszcze raz witam i pozdrawiam

Opublikowano
Witam wszystkich:-)
Opublikowano

Witam wszystkich,

jako świeży posiadacz F20 serdecznie witam wszystkich forumowiczów:)

Opublikowano

Witam wszystkich pomimo że często tu zaglądałem to jest moje pierwsze logowanie więc serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D

Szczęśliwiec z dwoma rumakami ze stajni BMW HATCHBACK serii 1 120d :D i GRAN TURISMO 520d :lol:

Opublikowano

Witam wszystkich.

Aktualnie posiadam E46 - mój pierwszy samochód marki BMW.

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano

witam zgromadzonych


Kiedyś bywałem na forum obecnie odświeżam moją obecność


Po sprzedaniu kompota e46 po swapie m54b30 przyszedł czas na 5 drzwiowe rodzinne wozidło z turbodmychadlem jak to mawiają bracia Czesi czyli f21 116i z 2011

Opublikowano

Witam serdecznie

Arek

Opublikowano

Witam ;)


Marcin, Kraków, do tej pory z BMW jedynie motocykl- R1200 GS. Od kilku dni również przypadkowy nabywca E46 330 xi.

Kłaniam się nisko :)

Opublikowano

Witam wszystkich


W zasadzie nie jeżdze BMW ale pod maską coś na wzór :)


Omega 2003 | 2.5 DTI | Y25DT/m57 |

Opublikowano

Ahoj wszystkim forumowiczom! :D

Od maja jestem posiadaczem BMW e61 z czego narazie się ciesze :D

"Proste są dla szybkich samochodów, a zakręty dla szybkich kierowców"
Opublikowano
Cześć wszystkim. :D
Opublikowano

Siema!



Po wieloletniej jeździe Audi różnego kalibru, przesiadamy się z ojcem na BMW i dołączamy do Was ; )

Ciekawe czy będzie to dobra zmiana ; )

On 520d F11 Ja 530i E60


Miło powitać ; )

Opublikowano

Cześć i czołem !


Kilka dni temu stałem się posiadaczem e90 320d z roku 2007. Czy szczęśliwym to się okaże - jednak nikt jej nie bił i wyglada na tyle dobrze, ze nie mam sie czego powstydzić :D


Muszę zrobić w niej kilka rzeczy, napewno będę niedługo rozszerzal forum tematami typu „ktoś wie”?, nie mniej jednak umiem używać wyszukiwarki. dzięki, pozdrawiam!

Opublikowano

Witam wszystkich!

Mam na imię Mirek, od ponad roku jestem posiadaczem BMW 520d z 2012roku

Forum obserwuję już jakiś czas, teraz przyszedł czas by się zarejestrować i podzielić się kilkoma spostrzeżeniami :)

Pozdrawiam!

Opublikowano
Witam się i ja, od tygodnia posiadacz E87 :)
Opublikowano

Siema.

Od 1,5 roku mam e39 i powoli czytam forum.

Pozdrawiam wszystkich :)

Opublikowano
Cześć wszystkim, od tygodnia jestem posiadaczem E46 320i. :)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Witam wszystkich i każdego z osobna :)
Opublikowano

siemano. Od roku zapoznaję się z moją niunią e91 i jest nam razem dobrze. Postanowiłem więc dołączyć do szanownego grona posiadaczy BMW.

Witam wszystkich.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.