Witam Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem wymarzonej BMW, trafiła się F10 touring z silnikiem 528i. Niestety nacieszyłem się 24 h i auto wraca na serwis bo coś dudni z tyłu :D , dobry początek współpracy Trochę aut przerobiłem, najlepsze dotychczas jakie miałem to omega 2,5V6, ale ten stan się już zmienił - musi ustąpić obecnej marce. Jestem ze ślaska, więc mam nadzieję że będzie okazja spotkać się na lokalnych spotach, Jeszcze raz witam i pozdrawiam