Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim bmw e36 2.5 vanos benzyna.Niedawno wymieniłem przepływomierz bowiem nie wkręcała się na obroty po wymianie jest ok ale pali 20 przy delikatnej jezdzie w mieście i kopci na czarno poza tym odczuwam ze nie lata tak jak powinna trochę brak jej mocy co moze byc przyczyną?Na kompie jeszcze nie byłem, po rozgrzaniu silnika falują obroty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum ale pewnie tu pozostanę dłużej. Od kilku dni rozważam zakup BMW E46 320d w automacie z 2003 roku dla małżonki i chyba kupimy. Żona jeździ już nim tydzień ale ciągle nie może się zdecydować sam też mam kilka wątpliwości ale o nie zapytam na forum w oddzielnym @.

Jeszcze raz pozdrawiam

Iroger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , miało być Alfa MITO QV a jest BMW 116i , mam nadzieje ze nie pożałuje :D bo to mój 13ty samochód :shock: a 1wsze BMW :o

 

 

pozdrawiam szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowa :) Od pół roku posiadam BMW E 36 325 cabrio :) wcześniej nie miałam do czynienia z tą marką , jednak jeździłam autem niemieckim :) mercedesem 190 :) po małych przeróbkach. Oczywiście kocham się w niemieckich autach. Powoli spełniam swoje marzenia i mam nadzieje że kiedyś spełnię je całkowicie :D Na chwile obecną moje marzenie co do BMW się spełniło mam nadzieje że w przyszłości będzie zmiana na serie 7 :) :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników marki bmw:) :D na imie mam daniel i mieszkam obecnie w helmond ( holandia) jestem szczęśliwym posiadaczem bmw e46 , i zamierzam zakupić bmw e39 lub e 60 . Mam nadzieję że na tym forum dowiem się dużo ważnych rzeczy o tych pięknych autach jakimi są bmki pozdrawiam:) daniel B. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów bardzo serdecznie :) i pozdrawiam Szymon Lubuskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na dzien dzisiejszy niestety nie jestem jeszcze posiadaczem BMW, ale to juz tylko kwestia niedlugiego czasu. Mam nadzieje, ze informacje i ludzie z forum pomoga mi wybrac najlepsze dla mnie autko. Bedzie to jakies kombi z serii 3.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności posiadaczy pięknych samochodów marki BMW. Jestem świeżo upieczonych posiadaczem BMW 118d i na tę chwilę mój nowy pojazd wprost mnie oczarował. Mam nadzieję, że miło będzie się nam prowadziło tutaj dyskusję i jako początkujący użytkownik znajdę wiele ciekawych, rzeczowych rad i wskazówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.