Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Zawsze marka BMW mnie kręciała, a teraz (chyba) nadszedł już czas aby marzenia zamienić na konkretne auto.

Wiem, że na tym forum znajdę wiele cennych informacji.

Z czasem może i ja dorzucę jakieś swoje pomocne 5 groszy ;-)

 

Pozdrawiam miłośników BWM!

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tu obecnych,

 

po paru latach wróciłem do marki - BMW się nie zapomina ;]

Mimo, że maniak ze mnie totalny Jeep'a, jest na podjeździe miejsce na jakieś płaskie komfortowe auto - tym razem E38 730d z 99roku.

Kupiłem to auto przez przypadek, nie myślałem w ogóle o BMW tym razem dla siebie, ale jestem zakochany w tym samochodzie ;)

Jest trochę dupereli do zrobienia przy niej, ale nic poważnego - silnik i skrzynia chodzą pięknie.

W przyszłym tygodniu zajmę się pakietem startowym plus pewnie kilka wahaczy, jakieś gumy itd.

 

Wcześniej jeździłem kilkoma beemkami, przewinęły się i E34 525tds i 540i i E30 dwie, także markę lubię i szanuję. Nawet byłem pare lat temu (przed rewolucją jeszcze) w BKP, ale to stare czasy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Od paru dni jestem właścicielem BMW E36 318i, jestem jeszcze młodym kierowcą, ale miałem już parę samochodów i jazda żadnym z poprzednich marek nie dawała takiej frajdy, dlatego mam nadzieję, że moja przygoda z tymi samochodami będzie długa, a na forum liczę spotkać ludzi którzy pomogą mi poznać bmw z jak najlepszej strony.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :D

 

Od Kwietnia 2010 jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 118d z 2009 roku.

Rewelacja na najwyższym poziomie !!! Pozdrawiam i czekam na opinie :)

 

http://img168.imageshack.us/img168/614/dsc02735800x600.jpg

 

 

http://img19.imageshack.us/img19/9019/dsc02736800x600.jpg

Edytowane przez Fred-Flinstones
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jestem nowy na tym forum.

Nie jestem jeszcze posiadaczem "jedynki",lecz już niedługa stanę się nim.

w związku z tym poprosiłem was o odp. na kilka pytań i ogólną ocenę bmw 1 coupe.

Mam nadzieję, iż już niedługo będę mógł wam tutaj pochwalić się nowym nabytkiem.

pzdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów :8) Autka nie mam żadnego z racji faktu, że jeszcze miesiąc musze się uczyć. Jestem fanem BMW ale w szczególności mam w głowie model E36. Oczami wyobraźni widze przed sobą moją E36 taką o jakiej marze i zapewniam, prędzej czy później będe ją miał. Nie chodzi o palenie gumy, katowanie i tak już zaniedbanego i zniszczionego sprzętu (co za buractwo...) itp, tu mowa o czymś więcej :) pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nie posiadam jeszcze auta marki BMW jednak mam w planie taki nabyć. Interesuje mnie E-61 z silnikiem 2,0 D lub 2,5 D i tu będę potrzebował waszej pomocy...

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.