Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Może troche za późno piszę tego posta hehe :) Mimo tego, że mam dopiero 17 lat śledzę to forum już około czterech lat, zarejestrowalem sie tu troche ponad rok temu i ostatnio zacząłem się tu troche udzielać :wink: Całą swoją skromna wiedzę dotyczącą Beemek zawdzięczam temu forum :) Także pragnę podziękować wszytskim, którzy piszą tu bardziej lub mniej mądre posty, to dzięki Wam możemy poczytać tyle ciekawych rzeczy związanych z naszymi Śmigiełkami :) A tak w ogule to witam wszystkich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Forum śledzę od jakiegoś czasu ponieważ w ciągu najbliższych dni mam zamiar kupić BMW E36 316i i mam nadzieję, że dowiem się tutaj wielu ciekawych i przydatnych rzeczy:) Pozdrawiam forumowiczów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :modlitwa:

Jestem tutaj nowy wiec pare slow o sobie zebyscie wiedziel z kim macie doczynienia :wink: :dance: :D

Mam na imie Łukasz, i mam 21 lat jestem z okolic Rzeszowa od dwoch i pol roku mam Bmw E36 z 93 roku.Jestem spokojnym czlowiekiem :wink: i kocham BMW :wink: Pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieje ze bedzie sie na razem fajowo rozmawialo na tematy nam bliskie.Za wzsystkie moje bledy z gory przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a Mi minął rok jak tu jestem, a że wcześniej tu nie zawitałem, teraz nadrabiam zaległości. Wiele się od kolegów tutaj nauczyłem, byłem na jednym Zlocie, ale to nie mój klimat, więc wiećej na takie imprezy nie jeżdżę,ogólnie jest ok, choć na początku było mądrzej i bardziej merytorycznie, przestrzegam przed przeklinaniem i czepianiem się byle czego- za takie wybryki dostaje się negatyw. :cool2: zawsze z usmiechem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

napisalem juz posta a nie powitalem sie jeszcze.sory za to faux pais ; )

Moj nowy nabytek to wlasnie bmw 318ti w kompakcie, po japonczyku to pierwsze autko z niemieckiej marki ; ] oby milosc do tej marki nie minela mi po tankowaniach i naprawach , z tego co sie utarlo drogich ; )

 

pozdrawiam dla wszystkich milosnikow motoryzacji ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Od piątku jestem bardzo szczęśliwy. Zawsze chciałem śmigać BMW jednak nigdy nie miałem szans go kupić. W piątek dopadłem to cudą w swoje łapy BMW 316i sedan z całkiem fajnym wyposażeniem. Pierwszy przegląd bez problemu auto jak nowe. Szkoda że jeździć nim nie mogę ale już niedługo odbiore tablice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kupiłem w tamtym miesiącu okazyjnie e34 518 z 94r. z lpg za całe 3300 zł. i co najciekawsze trzyma sie to kupy , zrobiłęm regeneracje zawieszenia przediego , wymieniłem tarcze i klocki z przodu oraz klocki z tyłu - koszt wszystkiego ok.1000 zł. ( robocizne mam za friko - ojciec mojej kobiety ma warsztat) i na razie sobie mykam bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od dluższego czasu śledze forum i w koncu postanowilem przyłączyc sie do waszego grona. Posiadam od roku E39 528i z sekwencyjnym wtryskiem gazu STAGA i jak do tej pory wszystko tip-top a o gazie przypominam sobie tylko na stacji. A i jeszcze jedno jakbym sie niezdarnie poruszal po forum to miejcie litość. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy. Po dlugim namysle doszedlem do wniosku ze czas zmienic auto i wybor znow padl na BMW :) Kilka lat temu mialem 316 z 1977r :) pozniej HONDA CRX i teraz BMW E34 2,0 150KM z 1992r.

Mam nadzieje, ze to auto bedzie mi sluzylo wiernie i bezawaryjnie jak Honda.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zarejestrowałem się tu rano.Moja przygoda z BMW zaczeła się już parenaście lat temu-gdy tylko nadażyła się okazja kupiłem Siódemke 735iA 211KM z 1988r. E32(w czasach kiedy BMW w Polsce była unikatem,i kojarzone z mafią-czego konsekwencje były w późniejszych czasach,ale o tym może na priv).Był to full wypas.W czasie gdy miałem E32 kupiłem także E21 ale szybko tą 318 sprzedałem znajomemu-ma ją do dziś :).Po skasowaniu 7ki(spisywała się cały czas bardzo dobrze-praktycznie była bezawaryjna)przez autobus :cry2: , kupiłem E34 520iA z 1991r. sinlik 24V 150KM.Gdy zaoferowano mi odkupienie w bardzo przystępnej cenie-zgodziłem się.Jednak,że ta BMka wróciła do mnie-tyle,że rozbita- po nie całym miesiącu.Kupiłem drugą,złożyłem w jedną i gotowe.Niestety sprzedałem ją pare miesięcy temu...Teraz jestem zainteresowany kupnem Siódemeczki E32.Zdjęcia BMek zamieszczę w odpowiednim dziale w poniedziałek.Wszystkie informacje-na gg lub priv.

Pozdrawiam!

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

skrobnąłem już kilka postów ale nie zauważyłem tego wątku.

od niedawna przymierzam się do kupna E39, najchętniej patrzę na 530d, ale 525d czu 520d też mi przypasi. koniecznie chcę diesla :)

dotąd śmigałem Audi A4 2.6 quattro i chcę mieć równie szybki lub szybszy samochód a jednocześnie zależy mi na komforcie i wyglądzie sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Forum jest super, odwiedzam je od dawna, ale nigdy nie miałem czasu na pisanie postów. Teraz czas mam :D

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

-Mateusz

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowicjusz (całkowity) chciałbym się ładnie przywitać na tym forum. Zawitałem tutaj ponieważ rozważam zakup Bawarki i chciałbym zasięgnąć opinii i informacji od bardziej doświadczonych użytkowników.

 

Więc :handshake: 4 All!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Juz od jakiegos czasu przegladam to forum a dzis postanowilem sie zarejestrowac i z Wami przywitac.

Mam na imie Mateusz. W ciagu najblizszych paru miesiecy planuje kupic BMW 7 E32, zakochalem sie w tym aucie.. no i juz nic sie nie poradzi;) Najprawdopodobniej bede szukal z silnikiem 3.0 V8 lub 3,5 R6 ale moze czas lub to forum zweryfikuja moje zamierzenia.

W tej chwili posiadam dwa Fordy Granada, oba juz mozna nazywac klasykami. Jeden ma 26 latek, kombi i uzywam go na codzien, drugi 27 latek sedan i przygotowuje go do remontu. Oba maja najmniejsze wowczas montowane w tym modelu silniki - 2.0 R4 ale ten drugi mozliwe dostanie cos wiekszego pod maske.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.