Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich fanow bawarskiej marki!

Co prawda zdazylo mi sie napisac post bez przywitania,ale mysle ze dopiero teraz moge sie godnie przywitac ;) otoz wlasnie stalem sie wlascicielem mojej pierwszej Beemki :)

 

O widze,ze pojawil sie powyżej inny Rikson- pozdrawiam! BJJ rulezz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich klubowiczów

 

nabyłem swoją beebke jakiś miesiąc temu i jest to moj pierwszy na mnie zarejestrowany samochód mimo iż prawko mam 4 lata

przyczyną jest jedynie to iz nie interesował mnie zaden inny samochód niż bmw e36

no ale dopiołem swego i sprzęcik jest jak sie patrzy

 

pozdrawiam wszystkich fanów bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim myslę że przyjmiecie mnie do swojego szanownego klubu.Jestem nowym posiadaczem BMW 325 TD 94r.Od dawna czytam Wasze forum tu jest fantastycznie jesteście jedną wielką rodziną któreej szeregi pragnę wstąpić.POZDRAWIAM WSZYSTKICH. :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW :lol:

OBSERWUJĘ FORUM OD PEWNEGO CZASU , BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁO I CHYBA SIĘ UZALEŻNIŁAM. MOJĄ OBSESJĄ JEST MOTORYZACJA - A PRZEDE WSZYSTKIM WSZYSTKO ZWIĄZANE Z BMW.

JESTEM POSIADACZKĄ E-46 328i Z 1999 r.

POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Od paru dni jestem szczesliwym posiadaczem 325 e-36 coupe. Narazie sie lakieruje i rejestruje i za jakis tydzien wrescie bede mogl nia sie poruszac :D. Pozdrawiam wszystkich klubowiczow!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich

Forum śledzę już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować bo będę miał kilka pytań :wink:

Od ok. 3 m-cy jeżdzę E39 523i z 99r.

Kupiłem zupełną serię na alu 15" i lampach z pomarańczowymi kierunkami

Tak jak chciałem, sam zadbałem o nowy wygląd: koła 17" z m-pakietu, lampy po lifcie - przód i tył

Auto było kupione w polskim salonie w 99r.

Jeździ się super i mam nadzieję, że tak zostanie :cool2:

FOTO 1

FOTO 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestefm nowym na forum ..zarejestrowałem sie ntu choc jeszcze nie mam swojego bmw .. zawsze jak szukałem zawsze ktos zaproponował ji inne i tak jakos omijałem bmw nie wiem czemu ale w duszy kocham te auta i tym razem chce kupic bmw 525 tds e39 i zarejestrowałem sie aby dowiedziec sie co i jak z tym modelem i czy warto go kupic.......pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jesteem nowym na forum ..zarejestrowałem sie tu choc jeszcze nie mam swojego bmw .. zawsze jak szukałem najpierw e 30- kupiłem vw jette, potem e 36 kupiłem audi coupe ktos zaproponował mi inne i tak jakos omijałem bmw nie wiem czemu ale w duszy kocham te auta i tym razem chce kupic bmw 525 tds e39 poniewaz jego wyglad mne urzeka szczegolnie z angel eyes ,,, zarejestrowałem sie aby dowiedziec sie co i jak z tym modelem i czy warto go kupic.......pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestefm nowym na forum ..zarejestrowałem sie ntu choc jeszcze nie mam swojego bmw .. zawsze jak szukałem zawsze ktos zaproponował ji inne i tak jakos omijałem bmw nie wiem czemu ale w duszy kocham te auta i tym razem chce kupic bmw 525 tds e39 i zarejestrowałem sie aby dowiedziec sie co i jak z tym modelem i czy warto go kupic.......pozdrawiam

jest dużo informacji i opinii o 2.5 tds i niestety większość negatywnych

podobno ta jednostka jest awaryjna a naprawy droższe niż w przypadku pozostałych silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.