Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Prostujac gafe jaka popelnilam witajac sie w kobiecym topiku, witam sie tez na ogolnym :mrgreen:

 

Moja pierwsza BMW byla E46, pozniej przesiadlam sie na E36.... a teraz czekam na moja E30 :8) jestem chyba wyjatkiem samochodowym, bo zamiast isc w gore, ciagle sie cofam :wink:

 

może moim jeżdziła jakaś babcia

 

nie ma nic gorszego dla BMW niz jezdzenie przez babcie i dziadkow. Taka babcia wyjezdza z garazu, jedzie dwie ulice dalej do Spar-a na zakupy... autko jeszcze temperatury dobrze nie zlapie olej sie nie rozprowadzi a ona wysiada i lazi po sklepie... autko ostygnie, to zapakuje zakupy i wroci znowu te dwie przecznice spowrotem :wink: A dziadkowie maja to do siebie, ze ciagle cos grzebia w aucie... ale to z nudow chyba.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum, więc kilka słów o sobie.

Samochody BMW i psy "marki" basset hound to moja pasja (oprócz paru innych) :D

Stan posiadania: poprzednio E 21 316 m10, obecnie E 30 318 iT m40 w przyszłości Baur lub 02 (prowadzę pertraktacje :) i dwa bassety

Moje obecne E 30 szukałem kilka miesięcy miał być Touring i w prawie idealnym stanie, jako ciekawostkę powiem, że z oryginalnego wyposażenia brakowało tylko klina pod koło :D To narazie tyle

Pozdrówka

BMW i bassety to moja miłość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem cudownego auta BMW. Jest to moje pierwsze auto tej marki i musze przyznać że nawet nie przychodzi mi na myśl by kiedyś kupić coś innego! Chyba zachorowałem... Autko mimo wieku (92') jest w stanie bdb. Jest to model E36 18is coupe z instalacją gazową. Myśle że jak na pierwsze BMW jest to dobry wybór. Hm... nie jest to 328 ale przynajmniej w łagodny sposób pozwala przywyknąć do tylnego napędu. DO ZOBACZENIA NA ZLOTACH!!! :modlitwa: javascript:emoticon(':modlitwa:')

javascript:emoticon(':modlitwa:')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

stałem się dziś ( bardzo ) szcześliwym posiadaczem BMW E36 316 '94, serwisona do konca, przebieg 121 tys km, z atrakcji ma klime, kosztowała mnie 12 tyś zł ( już po przerejestrowaniu ), także uważam to za dobry zakup, a że silniczek ledwie 1.6 tłumacze tym ze ... od czegoś trzeba zacząć kariere z BMW ! ;) pozdrawiam wszystkich posiadaczy tych cudownych pojazdów.

www.rafalnartowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

...jest godzina 22:40 więc... "...normalnie o tej porze wożę się po miescie..." :twisted:

i tak od półtorej tygodnia, a więc od czasu zakupu mojej perełki :mrgreen:

 

BMW 318 z 93' w naprawde idealnym stanie (4 właścicieli w niemczech, każdy w wieku ok 55 lat), kolor Perłowy Granat Metallic, po delikatnym tuningu AC Schnitzer'a.

Zakupiona na Śląsku od goscia który sprowadza tylko BMW i twierdzi że nie ma lepszej marki, autko kosztowało mnie 10tyś no ale polskie pijawki wydarły ze mnie jakieś 2tyś (w tym 500zł na ekologie czy cuś (sic!) -jak bym nie mógł 5 drzewek zasadzić!) oraz ubezpieczenie 1,7 tyś (ponieważ to jest 1 w pełni moje auto i mnie dojechali :/) ...rasumując wydałem ok 14tyś i ...gdyby dało rade cofnąć czas powtórzył bym to jeszcze raz :roll2:

 

 

...a dziś siedze w domu ponieważ ojciec mojej nowej dziewczyny chyba troche się zlękł młodego w beemce z koleżanką zabierającego jego córeczke w nocny wypad w Kraków... :duh:

 

 

OK a więc grzecznie się przywitałem i teraz mam nadzieje że nie będe się udzielał w tematach serwisu, dobrych mechaników itd itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest... to tutaj sie witamy...

 

witam wszystkich, jestem BamBam.

 

mam bmw i chce sie jeszcze troche nia nacieszyc. mam nadzieje, ze informacje, ktore tu znajde, troche mi w tym pomoga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

pierwszy raz witalam sie rok temu - wtedy planowalam kupno 316 '88.

Dzis witam sie drugi raz - juz jako wspolposiadaczka e34 525 tds touring z 93 roku.

 

Auto kupilismy wczoraj :lol:

Dzis stoi sobie w polecanym na forum warsztacie na Ostroroga :wink:

Bo o autko trzeba dbac :cool2:

 

pzdr

 

Kati

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy na forum Witam serdecznie wszystkich fanów i użytkowników BMW .

Mam nadzieje ze dzieki temu forum dowiem się wielu nowych i ciekawych rzeczy związanych z wspaniała marka BMW!

Od 8 miesiecy jestem posiadaczem BMW e-39 530d z 99r.

Pozdrawiam cala załogę tego forum!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Pierwszy raz na forum choć nie pierwsza bemka :D .

Miałem ładną przyciągniętą z niemiec e34 525 z 88 roku ale...... było mało więc zamieniłem ją na 540i z 94 i ..... na razie jestem zadowolony :D , choc mogłaby być jeszcze troszkę mocniejsza ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.