Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Klubowiczów

Jestem Świeżakiem hi , muszę się nauczyć co i jak bo jak narazie troszkę nie ogarniam forum obecnego , nie mam jeszcze co prawda autka ale mam zamiar nabyć i chciałem coś więcej się dowiedzieć o tej marce i o samym autku oraz silniku .

Pozdrawiam i życzę miłego spędzania czasu na forum dla klubowiczów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

BMW jeszcze nie ma... ale jak dobrze pójdzie zaraz będzie... na oku mam E91 LCI '2010. 320d bo niestety akcyza na R6 jest trochę za wysoka :/ - samochód kupuję na zachodzie - w komisie i na alledrogo się nie odważę kupować.

Buda - kombi... rodzina się powiększa - teraz będzie już 2+2. Wiem, że to się niespecjalnie nadaje dla takiej konfiguracji ale żona na szczęście o tym nie wie :D

Poza tym przesiadamy się z Corolli '00 hachback więc i tak będzie poprawa komfortu i rozmiaru bagażnika. Bardzo lubię jeździć więc Passaty i inne nudziarstwa nie wchodzą w grę :)

Zarejestrowałem się przed zakupem bo może się coś jeszcze dowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy szczerej zazdrości dla tych, którzy już posiadają Bawarki. Ja zaczynam i póki co błądzę we mgle.

 

Jeśli uda mi się znaleźć odpowiedni egzemplarz (m.in. z Waszą pomocą), to nie pozostanę dłużny - na pewno się pochwałę, a jak będzie wypadało to i nawet się odwdzięczę :)

 

Pozdraiwam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywamy się REZULTEO i będziemy Wam doradzać oraz informować o wszystkim ze świata opon. Czekamy na Wasze pytania w tematach związanych z oponami.

 

Liczymy na miłe przywitanie,

 

EKIPA REZULTEO :)

Wszystkie opony do BMW i najnowsze informacje ze świata opon na http://www.rezulteo-opony.pl


Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze https://twitter.com/rezulteo_opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wczoraj, rejestrując się na forum, czytałam regulamin - oczy rosły mi w postępie geometrycznym. Rety! jaki tu zamordyzm!

Dziś, po zapoznaniu się z treścią kilku wątków rozumiem czemu (testosteron aż czuć w powietrzu ;) ).

 

Nieśmiało mówię dzień dobry i obiecuję, że postaram się nikomu nie narazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.