Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,posiadam juz od kilku lat marki bmw ale dopiero teraz zaczelem sie interesowac forum bmw ze wzgledu aby sie podowiadywac czegos wiecej na temat tych wspanialych marek :) obecnie posiadam E38 z roku 96 i E46 Cabrio z roku 2000 ktore czeka na wiosne :))) pozdrawiam wszystkich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, obecnie jeżdżę e46 w sedanie od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony, ale jednak chcę zmienić na e46 coupe, jestem po prostu chory na ten samochód i muszę go mieć, poszukuje już jakieś zdrowej w miarę przyzwoitej sztuki od paru miesięcy i póki co same padliny :x , dlatego też trafiłem na to forum i po cichu liczę że w końcu coś znajdę :mrgreen: Pozdrawiam wszystkich fanów BMW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne The Forum.

W związku z niedawnym crash-testem mojej poprzedniej Saabiny, przyszło mi do głowy aby zainteresować się bliżej marką BMW. Tak więc witam Wszystkich :-)

Pozdro

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów biało - niebieskiego śmigła! :D

Choć w tutejszym klubie jestem od kilku lat, to w tym dziale jednak, od przysłowiowych kilku dni.

Przez 5 lat z mężem byliśmy użytkownikami dwóch identycznych TDSów. Okoliczności zmusiły nas do ich sprzedania, bo były na polskich "blachach". Przerejestrowanie kosztuje, a bawić się w ciuciu babkę ze stróżami prawa, się nie opłaci. Kiera z lewej strony też nie ułatwia żywota, a wartości takie auta na wyspach nie mają wielkiej. "Poszły" do Polski.

 

Po ponad 2 latach na naszym podjeżdzie znów stanęło BMW! :D

Tym razem jest to bardzo gustowne, czarne E87 120d. hatchback 2005'.

A że przy nie nowym już nabytku jest zawsze trochę pracy, więc fotki będą w swoim czasie. :wink:

Pozdrawiam klubowiczów i administrację! :D

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uszanowanie Koleżanki i Koledzy :D

 

Od kwietnia ub. r. jestem właścicielem czarnej E 87 z 2004 118d. Autko jest z polskiego salonu, obecnie ma nalatane ponad 150 tys. Na wiosnę przymierzam się do zakupu alu felg, a potem zobaczymy na co pozwolą finanse.

 

Jako że jestem mechaniczno-technicznym ignorantem liczę na pomoc i rady bardziej doświadczonych i ogarniętych forumowiczów. Dziś np. spróbuję pozbyć się błędu inspekcji z deski rozdzielczej (service reset) oraz postaram się odblokować ukryte menu :idea:

Pozdrawiam,

Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Radek z Częstochowy. Jestem tu nowy. Siedzę za kierownica BMW E87 2006r M-pakiet. Autko zakupiłem rok temu w maju :)

Pozdrawiam, Radek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Tomasz, ostatnio posiadałem BMW 520D 2003r sedan, a od niedawna jestem posiadaczem 530i Touring 2001r. Do zobaczenia w tematach i na drogach!
Robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów

 

Bmw nie posiadam jeszcze, ale zamierzam zakupić coś z serii 1, dlatego też zarejestrowałem się na tym forum, chciałbym

wcześniej poznać jak najlepiej ten samochód i prosić was o pomoc w wyborze/zakupie.

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.