Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, jest ktoś z forumowiczów z okolicy Lubin/Wołów, kto ogarnia elektrykę w e46? Podejrzewam moduł komfortu i szukam kogoś, kto po przyjacielsku by nie skasował milionów za diagnozę (elektryk zaproponował 150 zł za samą diagnozę). Jeśli jakiś dobry człowiek by się znalazł, to prosiłbym o kontakt na priv. Dzięki! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cześć. Mam problem z tylnim mostem, który cieknie, dodatkowo słysze takie głuche puknięcia przy wrzucaniu jedynki, dwójki i wstecznego. Chciałbym zregenerować swój most albo wymienić na zregenerowany. Wiecie może u kogo we Wrocławiu mógłbym coś takiego zrobić? Chodzi o BMW e46 320i , 2001 rok. Może znacie jakąś firmę która regeneruje takie rzeczy?
Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

 

Poszukuję warsztatu z okolic Wrocławia do montażu alarmu do BMW 320. Takiego warsztatu, który wystawi zaświadczenie czy inne dokumenty dla ubezpieczyciela.

Chciałbym posiadać całkowitą pewność że w przypadku kradzieży ubezpieczyciel nie zakwestionuje tych dokumentów.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam kolegów.

 

Poszukuję warsztatu z Legnicy, który zajmuje się wymianą rozrządów w silnikach N47. Kilka osób na forum polecało, ale nikt nie podał kontaktu. Po wygooglowaniu jedyny wynik, który by mi pasował to autotech-legnica.eu - czy zna ktoś ten warsztat? Widzę na yt mają filmik z operacji wymiany rozrządu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Poszukuję warsztatu z okolic Wrocławia do montażu alarmu do BMW 320. Takiego warsztatu, który wystawi zaświadczenie czy inne dokumenty dla ubezpieczyciela.

Chciałbym posiadać całkowitą pewność że w przypadku kradzieży ubezpieczyciel nie zakwestionuje tych dokumentów.

Dzięki.

 

Kiedys robilem alarm w KABO na Krzemienieckiej, we Wrocławiu. Zrobione bylo profesjonalnie.

Nie wiem czy wystawiaja takie dokumenty, ale spytac mozesz. Wygooglujesz na nich namiar bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem z tylnim mostem, który cieknie, dodatkowo słysze takie głuche puknięcia przy wrzucaniu jedynki, dwójki i wstecznego. Chciałbym zregenerować swój most albo wymienić na zregenerowany. Wiecie może u kogo we Wrocławiu mógłbym coś takiego zrobić? Chodzi o BMW e46 320i , 2001 rok. Może znacie jakąś firmę która regeneruje takie rzeczy?

 

BMW Expert Wrocław. Polecane 100 razy w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie atakuj mnie. Grzecznie pytam tylko . Być może będę potrzebował kogoś kto wie co i jak w naszych autach a daleko nie mam te100km. Czy z gazem też biorą autka bo nie wszyscy chcą robić jak jest założony gaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jadąc autostrada, dostałem kamieniem w szybę.

Moje auto casco obejmuje szkodę do 2 tys złotych.

 

Chciałbym wstawić nową szybę oraz doposażyć moje e90 lci w czujniki zmierzchu deszczu i to wszystko podłączyć, wpisać w fakture, że droga była szyba, aby wszystko oddali.

Dolny ślask!

 

Prosze o kontakt priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie atakuj mnie. Grzecznie pytam tylko . Być może będę potrzebował kogoś kto wie co i jak w naszych autach a daleko nie mam te100km. Czy z gazem też biorą autka bo nie wszyscy chcą robić jak jest założony gaz.

 

Nie wiem, nie pracuję tam. JW mówię tylko, że mają kompetencje. Zadzwoń a się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję sobie podłączyć auto do kompa i puścić diagnostykę wentylatora od klimy, spalania oraz sprawdzenia dlaczego nie świeci mi oświetlenie tablicy oraz nie mogę otworzyć bagażnika inaczej niż przyciskiem na kluczyku.

Oraz sprawdzenie czy nie pada mi czujnik oleju.

 

We Wro, najlepiej, żeby nie zostać zjedzonym z kasy ;>

Edytowane przez tymcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję sobie podłączyć auto do kompa i puścić diagnostykę wentylatora od klimy, spalania oraz sprawdzenia dlaczego nie świeci mi oświetlenie tablicy oraz nie mogę otworzyć bagażnika inaczej niż przyciskiem na kluczyku.

 

We Wro, najlepiej, żeby nie zostać zjedzonym z kasy ;>

 

Z drugim nic ci nie pomoże podpięcie się. Od razu ci powiem dlaczego - rozpruj ten gumowy przelot między klapą bagażnika a karoserią to znajdziesz dwa przerwane przewody.

U mnie to była masa do otwierania klapy i plus od lampek o ile dobrze pamiętam.

Połatać i będzie działać. Miałem tak samo po kupnie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję sobie podłączyć auto do kompa i puścić diagnostykę wentylatora od klimy, spalania oraz sprawdzenia dlaczego nie świeci mi oświetlenie tablicy oraz nie mogę otworzyć bagażnika inaczej niż przyciskiem na kluczyku.

 

We Wro, najlepiej, żeby nie zostać zjedzonym z kasy ;>

 

Z drugim nic ci nie pomoże podpięcie się. Od razu ci powiem dlaczego - rozpruj ten gumowy przelot między klapą bagażnika a karoserią to znajdziesz dwa przerwane przewody.

U mnie to była masa do otwierania klapy i plus od lampek o ile dobrze pamiętam.

Połatać i będzie działać. Miałem tak samo po kupnie samochodu.

 

To już sprawdziłem, okazuje się, że problem może siedzieć gdzieś w module od świateł, z którego zamiast 12 V wychodzi tylko 2V (kablami przeszedłem aż do modułu koło kierownicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w klimie padl kompresor. Sugeruje udac sie do specy od klimy.

Chociaz mozesz i sam przeprowadzic test. Gdy zalaczysz klime powinienes zobaczyc, ze elektromagnes zalaczyl kolo napedzajace kompresor (normalnie sie nie obraca).

Dodatkowo w IPNIE mozesz odczytac cisnienie w ukladzie. Jak jest zero to nie masz gazu. Powody moga byc rozne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w klimie padl kompresor. Sugeruje udac sie do specy od klimy.

Chociaz mozesz i sam przeprowadzic test. Gdy zalaczysz klime powinienes zobaczyc, ze elektromagnes zalaczyl kolo napedzajace kompresor (normalnie sie nie obraca).

Dodatkowo w IPNIE mozesz odczytac cisnienie w ukladzie. Jak jest zero to nie masz gazu. Powody moga byc rozne.

 

Problem z klimą mam taki, że ucieka mi czynnik. Sprawdzane było z farbką, etc... nigdzie nie cieknie niby...

Poszła do speca od klimy i stwierdził, że prawdopodobnie nie włącza się wentylator, więc ze względu na brak chłodzenia rośnie ciśnienie i zawory je puszczają... :(

 

A według diagnostyki z wentylatorem błędów brak... i koło się zamyka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.