Treść opublikowana przez tymcio
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
A więc pytanie do wszystkich, którzy tego moda posiadają. Jak po długim czasie? Sprężynki się trochę wyrabiają i łatwiej zamknąć klapę? Jakieś problemy się pojawiły?
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Hm, pytanko... Wykonując wszystko zgodnie z instrukcją, po zainstalowaniu INPA jest tylko dla BMW F - zgodnie ze screenem: https://scr.hu/3XZqMZ Niestety na chomikuj jest dostępna tylko INPA dla FXX
-
Dolnośląskie
Problem z klimą mam taki, że ucieka mi czynnik. Sprawdzane było z farbką, etc... nigdzie nie cieknie niby... Poszła do speca od klimy i stwierdził, że prawdopodobnie nie włącza się wentylator, więc ze względu na brak chłodzenia rośnie ciśnienie i zawory je puszczają... :( A według diagnostyki z wentylatorem błędów brak... i koło się zamyka :(
-
Dolnośląskie
Jeśli chodzi o oświetlenie to prawdopodobnie moduł świateł. Jeśli chodzi o lampkę oleju to padnięty czujnik zapewne. Jeśli chodzi o klimę, to nie wentylator, bo błędów brak i trzeba szukać dalej :(
-
Dolnośląskie
Dzięki! ;] Konrad spisał się świetnie :)
-
zapala sie pomaranczowa kontrolka oleju, czy mam sie bac?
A u Ciebie jest padnięty czujnik. Jeśli jest oryginalny możesz poszukać kogoś kto podejmie się regeneracji, zaś jeśli masz zamiennik kup oryginał, inne są nic nie warte. W jaki sposób mógłbym sprawdzić, czy czujnik jest oryginalny ? I jakiej firmy jest oryginalny czujnik, jeśli posiadam zamiennik ? :)
-
zapala sie pomaranczowa kontrolka oleju, czy mam sie bac?
nie A czy ktoś spotkał się z takim problemem ? Oraz czego może on dotyczyć? :)
-
Dolnośląskie
Z drugim nic ci nie pomoże podpięcie się. Od razu ci powiem dlaczego - rozpruj ten gumowy przelot między klapą bagażnika a karoserią to znajdziesz dwa przerwane przewody. U mnie to była masa do otwierania klapy i plus od lampek o ile dobrze pamiętam. Połatać i będzie działać. Miałem tak samo po kupnie samochodu. To już sprawdziłem, okazuje się, że problem może siedzieć gdzieś w module od świateł, z którego zamiast 12 V wychodzi tylko 2V (kablami przeszedłem aż do modułu koło kierownicy).
-
zapala sie pomaranczowa kontrolka oleju, czy mam sie bac?
W sumie też mam pytanie odnośnie kontrolki. Zapala mi się prawie zawsze po włączeniu silnika (czy ciepły, czy zimny, bez znaczenia) i gaśnie około po 5-10 sekundach. Czy to normalne? Oleju nie brakuje :)
-
Dolnośląskie
Potrzebuję sobie podłączyć auto do kompa i puścić diagnostykę wentylatora od klimy, spalania oraz sprawdzenia dlaczego nie świeci mi oświetlenie tablicy oraz nie mogę otworzyć bagażnika inaczej niż przyciskiem na kluczyku. Oraz sprawdzenie czy nie pada mi czujnik oleju. We Wro, najlepiej, żeby nie zostać zjedzonym z kasy ;>