Skocz do zawartości

Kujawsko-pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

może się w niedługim czasie rozpiszę na temat w/w "serwisu" Auto Ewa jak i innych przygodach w innych miejscach rownie polecanych tu na forum, w tej chwili mogę z czystym sumieniem gorąco polecić AREK SERWIS w Maksymilianowie na Głownej, trafiłem przypadkiem chwile po nieudanej wizycie u innego magika i nadal korzystam z jego usług, niestety taka jednostka napędowa ... Koleś jest miłośnikiem beemek, jest konkretny, zna bolączki itd dużo by się rozpisywać, ponadto dobrze ogarnia impę, disa i bmw online umiejąc to zinterpretować i nie poddaje się, jak nie znajdzie, nie wymyśla na siłę ale dalej szuka, a nie ma za dużo czasu na takie buble bo fur ma zawsze od zatrzęsienia i na warsztacie i czekających pod ( i to jakich ) a sam nie robi tylko z 3ką innych, mi jego podejście pasuję, uprzedził że super tani nie jest, ale jak się umawia to jest, jak coś nie tak to dzwoni itd zresztą każdy kto korzystał z jego usług pewnie potwierdzi że koleś daje radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Muszę wymienić olej w swojej Beti i poszukuję kogoś dobrego w naszym województwie. Najlepiej we Włocławku, ewentualnie w Toruniu. Kogoś, kto będzie umiał poprzestawiać to wszystko w komputerze, bo do serwisu nie uśmiecha mi się jechać :)

Gdyby Panowie byliby tak uprzejmi i mi pomogli, będę bardzo wdzięczna:)

pozdrawiam

kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wymieniałem turbo w Auto Serwis Ewa nie czuje różnicy w mocy ale tego nie da się odczuć turbo było tylko luźne ale auto ma przejechane 250000 tys. więc stwierdziłem, że i tak będzie mnie to czekało poza tym leciał mi olej wiec zrobiłem. Sam bym tego nie ogarnął ale ASE dał radę !!! Zrobione profesjonalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
siemka, ktos zna w kujawsko-pomorskim ew. wielkopolskim jakis warsztat lub osobe posiadajaca BMW E32 z silnikiem 3.0 w benie i automatyczna skrzynia biegów ? Mam tylko sterownik EGS i chce go sprawdzic. warsztat profesjonalny sobie z nim poradzi a prywatny raczej by musial zrobic podmianke - tak mysle ale moge sie mylic. w kazdym badz razie potrzebuje pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Toruń:

SWAPY, naprawa dachu w Cabrio, przerobka anglika, wymiana skrzyni itd.:

 

R CAR POWER - http://www.rcarpower.com

 

 

Polecam :)

Znajomemu przekładali E46 i do dzisiaj poprawia partactwo jakim "fachowcy" się wykazali.

Nie zmienione jednostki na metryczne, spartaczona elektryka, nawet zaślepki w klamce nie zmienił i auto można było otworzyć śrubokrętem!!!

Teraz koleś jeździ na lubelszczyznę do Wrony żeby mu to poprawiał i doprowadzał do ładu.

Klient na telefony i mejle wszystko przeciąga i odkłada na wieczne nigdy.

Może i silnik umie wymienić ale niech nie bierze się za robotę której nie umie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam firme "Ewa" Bydgoszcz ul. Gdanska 108. Wyczyszczono mi zawor ERG w ciagu 0,5 godz. Zaplacilem 100 pln. Bardzo przyjemny Pan Wlasciciel. Polecam!!!! Za te sama usluge firma "Rafmar" Bydgoszcz ul. Solna 7 zażądała sobie 300 pln!!!!! A wymiana przekażnika sterującego pracą pompy paliwa ( zwykły przekażnik) plus podłączenie kompa kosztuje w firmie "Rafmar" 230 pln.... NIE POLECAM firmy "RAFMAR" !!!!!!!!!!!!!!!! zdecydowanie !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znajomemu przekładali E46 i do dzisiaj poprawia partactwo jakim "fachowcy" się wykazali.

Nie zmienione jednostki na metryczne, spartaczona elektryka, nawet zaślepki w klamce nie zmienił i auto można było otworzyć śrubokrętem!!!

Teraz koleś jeździ na lubelszczyznę do Wrony żeby mu to poprawiał i doprowadzał do ładu.

Klient na telefony i mejle wszystko przeciąga i odkłada na wieczne nigdy.

Może i silnik umie wymienić ale niech nie bierze się za robotę której nie umie zrobić.

 

Nie skorzystał znajomy z gwarancji tudzież reklamacji? Ja kiedyś korzystałem z usług tej firmy i wszystko było jak najbardziej OK.

Ostatnio byłem u nich podpiąc swoje auto pod komputer i widziałem przekładkę Serii 1 i wszystko było ok. Jakiś facet odbierał i był zadowolony.

 

Niestety zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony klient. Życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie polecić kogoś z okolic Torunia, Grudziądza do montażu klimatyzacji w E36. Zaznaczę, że nagrzewnica jest już zamontowana..

Będę wdzięczny.

 

Ja bym zapytał w rcarpower.pl

Innych warsztatów w Toruniu nie znam co zrobią takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam w moim BMW (e90 320si, silnik N45B20S) z Vanosem

Problem objawia sie długim kreceniem zanim odpali na rozgrzanym silniku lub gdy jest gorąco na zewnątrz, wiekszym spalaniem i utratą mocy.

Bylem z tym już u kilku mechaników, przeszukałem fora i diagnoza padła na Vanos

Teraz tylko potrzebowałbym kogoś, kto sie na tym zna, żeby zajrzał do środka i sprawdził, czy cały Vanos do wymiany, czy może coś nie tak z łańcuchem, szyną prowadzącą, itp.

Nie chciałbym trafi na mechanika, który nie wie co robi i po rozkreceniu nie bedzie wiedział jak poprawnie złożyc.

Oczywiście szukam w kujawsko-pomorskim

Dodam, że byłem już w rcarpower.pl, i to właśnie tam padła diagnoza, jednak oni nie podejmą sie naprawy Vanos'a, chcą od razu cały silnik wymieniac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd jesteś ... w bdg wielu czarodziejów od bmw ale prawie żaden nie jest odpowiedni na ciężkie tematy

20 km pod Bydgoszczą jest dobry mechanik, ciężko u niego z czasem, terminami ale zna się na rzeczy

ogólnie zajmuje się bmw, mini - co najważniejsze lubi to co robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.