Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

co do nowaka to facet ok ale tak, w poprzednim aucie innej marki on mi ustawial obroty silnika za pomoca klucza i kreci na sluch ale mialem ciagle wrazenie ze to nie jest to a on ze jest ok

ale pojechalem do swoich mechanikow i ustawiali mi kompem moje obroty i w koncu chodzil tak jak powinien :D

 

to widocznie jeszcze cos nie tak masz ustawione skoro uciekly ci koniki niedobrze :duh:

 

ja sie bede wybierac do szczecina zeby wymienic moja czesc, bo tutaj nikt sie nie zna a nie oddam auta zeby sobie ktos zrobil z niego krolika doswiadczalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Parę osób pisało ja również pytałem o Jarka Szymaniaka i znalazłem faceta na Koniawskiej wstawiłem auto i jest problem bo kase na silnik wziął ale od miesiąca nie daje śladu życia ,auto wstawiłem 3 miesiące temu. Telefon wyłaczony, w firmie nie ma go od dłuższego czasu, podobno jak rozpytałem Jarek chory, auto widzę stoi lecz nie zrobione kontaktu zadnego a więc jest ból.

Mam pytanko, bo wiem od Jarka ,że tu jest na forum paru blizszych jego kumpli, czy cos wiedzą co z Nim, może mają jakiś kontakt bo nie sądzę żeby mnie walnął na kasę czy cos w tym rodzaju bo gościu jest w porządku poprostu raz że sie martwię o chłopa ,a dwa że poczyniłbym jakies inne kroki odnosnie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damiko75 ja Jarka probuje zlapac od poczatku pazdziernika i nie udaje sie a jak jakims cudem ma wlaczony telefon to za chwile juz wylaczony

to fakt jest chory tylko branie auta i trzymanie go tak dlugo to nikomu sie nie usmiecha zwlaszcza wlascicielowi

ja bede musial do sz-ina jechac zrobic auto bo podjerzewam ze do konca tego roku bedzie zwyczajnie nieuchwytny :duh:

a w gorzowie nikogo nie ma oprocz Jarka kto tak jak ona zna sie na tej marce,

w nieciekawej jestes sytuacji :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
skorzystalem z uslug Tom Serwis, zrobili mi poduszke pod skrzynia rodzielcza i nie zdarli skory, wiec nie musze juz jechac do Szczecina

a problem ogolnie jest taki ze jak ktos slyszy ze naped 4x4 to cisza i nie wie jak zrobic

 

jedź w Szczecinie do NASO BMW BAUMGART-Diagnostyka komputerowa,mechanika i elektromechanika poj. w pełnym zakresie.Oficjalny partner BMW POLSKA-BMW Smorawiński.Tel 508182241. Paweł zna się na rzeczy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za namiary,

jednak wolalbym w gorzowie bo mam na miejscu ale najwazniejsze ze mam zrobione to co dla innych to byla czarna magia i chlopaki nie marudzilli ze nie potrafia

tylko nie popełnij błędu tak jak ja jadąc do Ziółkowskiego na Kasprowicza :mad2: przestrzegam wszystkich przed tym partaczem... Naraził mnie na takie koszty że szkoda gadać... zresztą opisałem to pare postów wcześniej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie popełnij błędu tak jak ja jadąc do Ziółkowskiego na Kasprowicza :mad2: przestrzegam wszystkich przed tym partaczem... Naraził mnie na takie koszty że szkoda gadać... zresztą opisałem to pare postów wcześniej :cool2:

 

no niestety tez sie przekonalem co to za partacz :duh: to jest ostatnia osoba, ktora powinna zabierac sie za naprawe aut wszedzie oddawac tylko nie do niego, ja nie bede pisac na jakie koszta mnie narazil bo ktos by tu zawalu dostal

wlasnie chlopaki ze Strazackiej zrobili mi to co ten spiep... jak sobie przypomne to mnie trzesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie popełnij błędu tak jak ja jadąc do Ziółkowskiego na Kasprowicza :mad2: przestrzegam wszystkich przed tym partaczem... Naraził mnie na takie koszty że szkoda gadać... zresztą opisałem to pare postów wcześniej :cool2:

 

no niestety tez sie przekonalem co to za partacz :duh: to jest ostatnia osoba, ktora powinna zabierac sie za naprawe aut wszedzie oddawac tylko nie do niego, ja nie bede pisac na jakie koszta mnie narazil bo ktos by tu zawalu dostal

wlasnie chlopaki ze Strazackiej zrobili mi to co ten spiep... jak sobie przypomne to mnie trzesie

 

Dlaczego na takiego partacza nie ma instumentów w naszym państwie.... Tylko kij baseballowy chyba sprawę by załatwił... Ciekawostka jest taka, że jego braciszek niejaki STONES1 sprzedaje części i poleca braciszka w naprawach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na takiego partacza nie ma instumentów w naszym państwie.... Tylko kij baseballowy chyba sprawę by załatwił... Ciekawostka jest taka, że jego braciszek niejaki STONES1 sprzedaje części i poleca braciszka w naprawach....

 

Ból jest bo jezeli ktos kogos poleca to ma sie nadzieje, ze ten ktos jest dobry a tu totalna porażka :mad2: :mad2:

a najgorsze jest to ze polecajacy pozniej umywa rece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Poszukuję sprawdzonego warsztatu z komputerem, nie koniecznie aso, najlepiej w Zieloneg Górze.

ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA

SPECJALIZACJA BMW

Sławomir Radkowski - tel. 502-164-152

ul. Drzymały 11A

65-121 Zielona Góra / Chynów

M.i.k.l.i.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w gorzowie warto zrobic zawieszenie w e39?

 

ja ostatnio robie rozne rzeczy w Tom Servis na Strazackiej, bo w tym miescie ciezko znalezc kogos dobrego w tym temacie

chlopaki nie maja wygorowany cen i robia dobrze tu masz tel. 668 196 291 zadzwon i spytaj sie co i jak

chyba ze jeszcze ktos kogos zna dobrego poza Szymaniakiem o to tez bym poczytal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Poszukuję sprawdzonego warsztatu z komputerem, nie koniecznie aso, najlepiej w Zieloneg Górze.

ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA

SPECJALIZACJA BMW

Sławomir Radkowski - tel. 502-164-152

ul. Drzymały 11A

65-121 Zielona Góra / Chynów

 

również polecam wszystko zrobione a nawet poprawione rzeczy o których nie mówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam,

Poszukuję sprawdzonego warsztatu z komputerem, nie koniecznie aso, najlepiej w Zieloneg Górze.

ELEKTRONIKA I DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA

SPECJALIZACJA BMW

Sławomir Radkowski - tel. 502-164-152

ul. Drzymały 11A

65-121 Zielona Góra / Chynów

 

również polecam wszystko zrobione a nawet poprawione rzeczy o których nie mówiłem

 

potwierdzam - pełen profesjonalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam panowie!

wszyscy tu na forum polecacie uslugi szanownego Pana J.Szymaniaka ja jednak chcialbym ostrzec wszystkich przed tym naciagaczem i oszustem i przypuszczam ze nie jestem pierwszym, ktorego naciagnal na gruba kase i pozniej przepadl jak kamien w wode, telefonow nie odbiera lub ma wylaczony, rachunkow nie wystawia co rownoznaczne jest z brakiem gwarancji :mad2:

Przetrzymuje auta a najprostrza naprawa potrafi sie u niego przeciagnac do kilku dni a nawet miesiecy.

Zdecydowanie nie polecam jakakolwiek naprawe u tego Pana ze wzgledu na nieslownosc, oszustwa i naciaganie na gruba kase, choc wiedze mechaniczna ma dosc spora i gdyby tylko byl uczciwy i slowny bylby naprawde dobrym mechanikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni błądząc po Piaskach (Gorzów) trafiłem w ślepą uliczkę a na jej końcu E53, E39, E38, E87, E61 i jeszcze kilka BMW i dwóch mechaników uwijający się przy nich. Zdąrzyłem tylko zapytać czy przyjmują nowych klientów i odp. była pozytywna:) Jak tam trafić: wjeżdżając w Owocową z Wyszyńskiego jest to druga w lewo, czarna szutrowa ślepa uliczka.
Największe forum maszyn budowlanych www.kopaczka.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dajcie spokój z Szymaniakiem. Krótka opowieśc o tym Panu.

Wstawiam auto w tamtym roku pazdzierniik. Diagnoza silnik w bmw do wymiany.Ale zero problemu dajesz 2,5 tys sciagam silnik mam znajomości w niemczech. ok kase dostał. Bez papierku oczywiście MOJA WINA. Po miesiacu dzwonie z zagranicy nie odbiera tel. Zona dzwoni raz odebrał ze silnik załatwił ale był kiepski sciaga drugi. A wiec listopad w tamtym roku od tej pory zero kontaktu Z JARECZKIEM. Polazłem do domu zostawiałem kartki w drzwiach odezwała sie zona ze mąż chory ale juz niedługo luty marzec wszystko bedzie ok.Czekam. NICI. Pisze dzwonie waruje pod domem warsztatem żonka sie odzywa ze moze oddac ale tylko 1,5 tys bo mąż poniósł koszty. Pisze pismo przedsadowe i akurat musiałem wyjechac znów zagranice zero kontaktu. W miedzy czasie zonka zmienia opcje odpisuje ze mam sobie załatwiac wszystko z Jareczkiem skoro z nim załatwiałem od poczatku. Przyjezdzam nie wytrzymuje jade po auto na parking a tam jeszcze piekniej auto otwarte( kluczyki u pana szymaniaka) wyrwane radio cd zniknęła cała półka z głosnikami. Jade po policje dzwonia do pani szymaniak odebrała usłyszała policjanta wyłaczyła sie a co bedzie z chłopem rozmawiac.Auto rozprute, silnik rozłozony czesci wrzucone do srodka. Aktualnie jak na dłuzej zjade z saksów jedynie Sąd bo co wiecej? Kupca znalazłem na auto kluczyków nie mam oddadzą? Może po rozprawie. Kosztów juz nawet nie licze nerwów tym bardziej. Brak słów jacy ludzie maja honor tupet i wszytko w d.... Wiem ze nie jestem jedyny poza tym ma kilka spraw w sadzie. FACHOWIEC MOZE I DOBRY ALE JA KU PRZESTRODZE ODRADZAM. Zreszta codzien moja żona przejezdza obok zakładu i go tam nie ma. Raz moze miesiac temu sie pojawił bo stało jego auto ale cholera wie czy sie zabarykadował w srodku bo go nie drapneła.Jakbyście cos słyszeli o Nim to czekam na wiedze. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje damiko75 ja tez bym temu bucowi sprawe zalozyl ale niestety nie mam zadnych rachunkow ani potwierdzen ze u niego cokolwiek roblem tez wierzylem w uczciwosc ludzka ale ta wiara mnie kosztowala 2-3tys i niestety ja wiem ze tego juz nie odzyskam

ostatnio widzialem tego buca jechal gdzies samochodem, ale w warsztacie go nie ma telefon ma wylaczony, prawdopodobnie zmienil telefon i lokalizacje warsztatu, zreszta mozna zauwazyc ze ten pan dosyc czesto zmienia lokalizacje warsztatu teraz juz wiem dlaczego... :nienie:

mam nadzieje ze trafi kiedys na kogos kto mu zaplaci za nasze krzywdy :cool2: :norty:

powodzenia mam nadzieje ze odzyskasz wszystko co straciles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!

znalazlem nastepny warsztat "godny polecenia"

66-400

Gorzów Wielkopolski,

Myśliborska 21

Branża: Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy

Kom.: 663 707 064

 

autonaprawagorzow@wp.pl

 

 

podczas rozmowy telefonicznej na pytanie kolezanki o wymiane kola pasowego pan z tego warsztatu zaspiewal cene 700zl :shock: po dowiedzeniu sie ze to starszy model zszedl na cene 350zl :lol: czas wymiany mialby trwac caly dzien bo tam trzeba czujniki programowac :duh: :mad2: :norty:

co za czujniki :mad2: widac ze mechanik ma pojecie, albo poprostu kobiete naciaga, ja na pewno z tego warsztatu juz nie skozystam :nienie:

pozdrawiam i dalej szukam warsztatu godnego polecenia w gorzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.