Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Panowie i Panie,

 

Jestem nowy na forum, od niedawna szczęśliwy, na razie, posiadacz e90 335d+(IC, kolektor, egr, Dpf, pompa paliwa, turbo) I mam w związku z tym pytania, wiele :)

Szukam kogoś z krakowa, najlepiej, co ma podobny model, żeby móc porównać i zobaczyć czy prowadzenie mojego pojazdu oraz ogólna praca silnika czy też skrzyni jest prawidłowa. Ciągle mam wrażenie że auto powinno być sztywniejsze, pomimo mpakietowego zawieszenia.

Również docelowo szukam godnego polecenia mechanika, najlepiej południe krakowa.

 

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Nie tak dawno kupiłem swoje BMW X3 AlpineWeis od firmy, która jej nie szanowała. 114tyś km a z zewnątrz była tragedia. Swoja drogą wymieniłem już rozrząd, dwumas, turbo itp. Brakowało jeszcze wyglądu. I tu polecam studio http://www.exclusiveshine.pl w Krakowie. Efekt jest powalający :evil: Z czystym sumieniem polecam.

Pozdrawiam, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym poście reklamowym trochę przesadziłeś aby uwierzyć że to pisze prawdziwy posiadacz BMW.

Przy 114 tys wymieniłeś ;

wymieniłem już rozrząd, dwumas, turbo itp

Swoją drogą mają fajną stronkę.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że serwis Michała (Mj serwis na powstańców) Ci spasował :) Michał to konkretny gościu.

Ale zawitałem w to miejsce żeby wybadać sprawę gdzie warto z tą geometrią zawitać w Krakowie :) ale widzę że temat dalej się ciągnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odebralem auto po wymianie sprzegla w MJ na Powstancow 50 i polecam. Konkretny czlowiek i robota zrobiona jak trzeba.

 

Natomiast w dalszym ciagu szukam warsztatu z geometria. Ktos cos podrzuci?

Robi wszystko czy tylko starsze auta?

 

Sent with handy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy kupiłem swoją upragnioną Bunię E39 530i i teraz potrzebuje pomocy z poleceniem warsztatu - Kraków i okolice. Do zrobienia z mechaniki:

1. Sensor poziomujący z servo,

2. Na zimno na jałowym nierówno chodzi i wyższa korekta na 1 cylindrze,

3. Powoli , ale ubywa cieczy chłodzącej,

4. Do wymiany czujnik temperatury przy chłodnicy,

 

Wizualne kwestie:

1. Pranie skórzanej tapicerki,

2. Obszycie na nowo kierownicy.

 

Zawieszenie:

1. Prawy dolny wahacz,

2. Tarcze i klocki przód,

3. Tuleje dyfra,

4. Tylne grubasy.

 

Potrzebuję namiar na warsztat gdzie ogarną to w rozsądnych pieniądzach i nie zrobią tego byle jak,

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym poście reklamowym trochę przesadziłeś aby uwierzyć że to pisze prawdziwy posiadacz BMW.

Przy 114 tys wymieniłeś ;

wymieniłem już rozrząd, dwumas, turbo itp

Swoją drogą mają fajną stronkę.

 

Kiedy na prawdę te części zostały wymienione:) Samochodem jeździł szef jakiejś firmy handlującej sprzętem medycznym. Zniszczył w zasadzie ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Error .Na tą litanię coś wypisał to ja nie widzę kogoś żeby Ci polecić abyś mógł tam auto odstawić i Ci wszystko zrobili. Dobrze by było, ale jak znajdziesz to tu napisz.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że miałem wątpliwości aby przy 114 tys zajechać dwumas, rozrząd i turbo?, to mniej zależy od buta ale bardziej od przebiegu. Bardziej bym się spodziewał spalonego sprzęgła, ale skoro tak piszesz..

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja po długich poszukiwaniach dobrego zakładu trafiłem kilka lat temu do Michała z MJ Auto Serwis, jeszcze zanim otwarł zakład przy ul. Powstańców 50. Michała (wraz z Łukaszem i Beniem) mogę polecić z czystym sumieniem. Robią rzetelnie, mówią jak jest i nie owijają w bawełnę, a ceny mają (jak dla mnie) przystępne. Jedyny minus to, że czasem trzeba poczekać by się do nich dostać :twisted:, ale cóż na jakość oferowaną przez Michała i jego zakład MJ Auto Serwis warto poczekać :!:

 

Ich namiary:

MJ Auto Serwis

Powstańców 50

31-422 Kraków

poniedziałek-piątek 9:oo - 19:oo

sobota 9:oo - 14:oo

tel. 511 399 959

MJ Auto Serwis na FaceBook'u

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ja z kolei ostatnio byłem w MPunkt Niezależny serwis BMW na ul. Głowackiego w Krakowie i po pierwszej wizycie moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Właściciel kulturalny, sprawia bardzo pozytywne wrażenie, wszystko tłumaczy, chętnie odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania, nie było też problemu z wejściem na warsztat no i oczywiście dobrze wykonana praca. Wymieniałem u nich płyn hamulcowy, czujnik ciśnienia od wspomagania hamulca, przegląd całego zawieszenia, diagnostyka komputerowa (sprzętem takim jaki posiada ASO BMW) + brakujące śrubki od dolnych osłon i w sumie zapłaciłem ok. 220 zł. Tak że szczerze polecam ten serwis.

 

https://pl-pl.facebook.com/MPunktNiezaleznySerwisBMW/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czeka mnie likwidacja szkody z OC sprawcy u jednego z krakowskich dealerów, i właśnie pytanie do was u kogo?

zależy mi na tym żeby wszystko było zrobione jak należy (auto na gwarancji).

Ważne żeby nie było problemu z autem zastępczym i żebym ja nie musiał latać i załatwiać wszystkiego sam.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Byłem ostatnio (i po raz pierwszy) na Josepha Conrada, obsługiwany przez Pana Pieniążka, na przeglądzie. Miło, kulturalnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Mogę polecić - obsługa lepsza niż z tych salonów które znam z Berlina.

 

 

Sent with handy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Możecie polecić jakiegoś ogarniętego elektryka do e70, tak żeby bez problemu zostawić u niego samochód? Jestem z Rzeszowa i nie chcę eksperymentować z fachowcami z mojej okolicy.

 

Gość jest jednym z najlepszych jeśli chodzi o elektronikę BMW i Audi. http://www.moto-tronik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos dobrego lakiernika? Krakow lub okolice potrzebuje polakierować przedni zderzak i podspawac go ze spodu.

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuje namiary na szpeca który zdiagnozuje co stuka w silniku m57n2. Osprzęt wykluczam bo po zdjęciu pasków też stuka.

Pisząc szpeca mam na myśli człowieka który zna doskonale budowę tego silnika i składa je z zamkniętymi oczami:)

Panom którzy super zmieniają olej, tuleje wahacze tudziesz pasek wielorowkowy mówię stanowczo nie.

 

Stuki są z przodu na wysokości grilla (Napinacz??)

Najlepiej gdyby owy spec nie miał nic przeciwko że bym mu podawał klucze albo podawał z tisa momenty z jakimi ma przykrecac śruby. Fajnie by było, gdyby był z okolic Nowego Sącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.