Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo osób polecało tu na forum PKW Auto Service z krakowa dlatego zdecydowałem się u nich na wymianę rozrządu w silniku N47, niestety zawiodłem się ponieważ panowie podczas składania silnika zapomnieli założyć uszczelkę którą zaznaczyłem na obrazku poniżej przez co pojawiło się kilka problemów i dodatkowe koszty z tym związane. Niestety nie mogę polecić tego warsztatu.

 

http://i65.tinypic.com/vytqc6.jpg

 

Ja finalnie też nie polecam. Pisałem ostatnio pozytywnie, ale po tym jak mi wymienili odme tylko z jednym wężem, a resztę zostawili tak jak była - podziękowałem. Jest tanio, widać, że ten właściciel warsztatu ma wiedzę, ale pośpiech i partactwo psuje cały obraz. Teraz nie wiem gdzie naprawiać bmw w Krakowie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie następny element który montował PKW auto service po wymianie rozrządu uległ awarii, a mianowicie na łączeniu turbiny z wydechem zaczęły wydobywać się spaliny które kłębią się pod maską i wpadają do kabiny, nie wiem czy założyli stary pierścień uszczelniający czy może jakiś zamiennik słabej jakości ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy moje obecne problemy z autem to też nie ich sprawka. Ogólnie na początku zrobiłem tam rozrząd + nowa uszczelka pod pokrywą zaworów. Przez parę dni było wszystko ok, później pojawił się następny wyciek w silniku. Zrobili z tym, wydawało się że jest wszystko ok, ale ostatnio auto zaczęło brać olej w zauważalnie większych ilościach niż zwykle. Może też im się zapomniało założyć jakiejś uszczelki... Kolego a gdzie teraz naprawiasz auto w KRK? Możesz coś polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również serwisuję 2 samochódy u pana Piotra w PKW Auto Serwis, paru osobom już poleciłem - pojechali i byli zadowolone. IMHO jest to rzetelny fachowiec, pod wzgledem cenowym rowniez jest mega konkurencyjny. Aha... i nie ma naciągania na częściach, z czym często spotykałem się w PiM i BMW-Centrum.

Pozdrawiam,

Eugene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja również serwisuję 2 samochódy u pana Piotra w PKW Auto Serwis, paru osobom już poleciłem - pojechali i byli zadowolone. IMHO jest to rzetelny fachowiec, pod wzgledem cenowym rowniez jest mega konkurencyjny. Aha... i nie ma naciągania na częściach, z czym często spotykałem się w PiM i BMW-Centrum.

Pozdrawiam,

Eugene.

 

Pierwszy post i już reklama ? Już jeden ostatnio tak zrobił w dziale f10 i wszystkie jego posty a było ich aż 4 dotyczyły pochwał na temat tego serwisu. Takie reklamy świeżych forumowiczów działają w odwrotną stronę. A jeśli chodzi o naciąganie na części to jaką mogę mieć gwarancje że zakupił wszystkie potrzebne części do wymiany rozrządu skoro kiedy poprosiłem o jakikolwiek rachunek za nie to niestety usłyszałem że nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie rozumiem, dlaczego tak się Pan na nich oburzył, bo ja bym też na pewno był bardzo rozczarowany i zły w tym samym czasie.

Nie jest to żadna reklama, forum czytam od dawna, ale pisze rzadko, ponieważ jestem obcokrajowcem i jeszcze nie potrafie dobrze pisać po polsku :oops:

To jest moja prywatna opinia, ale przyznam, że wszystko może się zdarzyć i w Pana przypadku wynik jest niestety negatywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i się zastanawiam co jest gorsze , robienie komuś reklamy czy robienie komuś anty reklamy czyli kogoś publicznie obsmarować bez możliwości usłyszenia zdania osoby obsmarowanej.

 

Ja w większości przy swoich samochodach (3) robię sam (ze szwagrem ) ale są takie rzeczy że szukam fachowca i nie żałuję grosza bo nie chcę chodzić od Kajfasza do Annasza.

W tym warsztacie PKW serwis nie byłem ale w razie czego miałem go na krótkiej liście .

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie następny element który montował PKW auto service po wymianie rozrządu uległ awarii, a mianowicie na łączeniu turbiny z wydechem zaczęły wydobywać się spaliny które kłębią się pod maską i wpadają do kabiny, nie wiem czy założyli stary pierścień uszczelniający czy może jakiś zamiennik słabej jakości ?

 

Okazało się że obejma która zespala turbinę z wydechem była pospawana w dwóch miejscach, tak że gratuluję fachowcom z PKW auto service za odwalanie fuszerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Prośba o polecenie warsztatu w Krakowie / okolicach. Jeżeli brak, to nawet gdzieś dalej - Rzeszów, Katowice.

Wcześniej serwisowałem inne BMW w PKW Auto Service - niestety, pomimo że się umówiłem już 2 raz to brak odzewu na moje telefony i smsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, serio dziwna sprawa, że w Krakowie tak na prawdę nie ma żadnego godnego polecenia mechanika znającego się na BMW.. :/ Potrzebuje wymienić odmę + parę podstawowych spraw (olej itp). Poleci ktoś kogoś w rozsądnych cenach? Dodatkowo szukam też speca od Valvetronica, ale już nie liczę na cuda, że kogoś w KRK znajdę. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś dobry warsztat mający pojęcie o BMW w Krakowie albo Wieliczce ?

 

Kupiłem niedawno BMW E46 320 Cd automat i mam do zrobienia parę rzeczy:

- turbina przeładowuje - wyskakuje błąd przy diagnostyce - pewnie do regulacji, ew. przeczyszczenia ?

- termostat

- założenie osłony pod silnik

- sprawdzenie kolektora i stanu klapek + ewentualne zrobienie z tym porządku

- jakieś takie drobnostki dodatkowo.

 

Proszę o pomoc. Przeprowadzam się z Tarnowa do Wieliczki i nie orientuję się, gdzie jest sens zostawić auto do zrobienia.

 

Wyszukałem w internecie następujące opcje:

-PiM Auto Serwis na ul. Siwka

- M-punkt na ul. Głowackiego

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz robić w Tarnowie ?

http://slusarczyk-auto.pl/

Przynajmniej po naprawie może byś dał nową opinię ? chyba że już masz o nich swoją opinię ?

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzam się na dniach do Wieliczki, nie bardzo mam już możliwość oddać do Ślusarczyka. Musiałbym jeździć specjalnie z autem z Wieliczki do Tarnowa i z powrotem. O to chodzi. Słyszałem natomiast, że opinię mają dobrą. W ostateczności wezmę ich pod uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam hasła rozsądne ceny przy BMW - ja od od początku ich istnienia serwisuję moje Bm-ki w PiM Auto Serwis na ul. Siwka. Ceny OK zawsze dobrze prześwietlą auto, czasami aż za dobrze, ale cóż nie ma nie psujących się aut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coyot , pierwszy post i reklama dla PiM . Jak się poprawili to nie jednego ucieszy ale było sporo poburkiwania na ich temat.

Jeszcze jak by bos się uderzył w piersi i napisał jakie wprowadzili zmiany na lepsze ... to by może trochę przekonało.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.