Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam warsztatu w Krakowie i okolicy zajmującego się m.in. wydechami...

Takich warsztatów jest cała masa. Swojego czasu robiłem wydechy w Rurdechu na Lindego 1 (http://www.rurdech.krakow.pl). Nie miałem zastrzeżeń do ich roboty, ale mam do nich dość daleko, więc ostatnio robię to po prostu u mojego mechanika (http://rasart.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja polecam Niezależny serwis BMW w Nowym Sączu:) Ciekawy i świeży serwisik w okolicy chyba jedyny wiec naprawdę warto zajechać :) Widać że chłopaki się tam starają:) miałem problemy z klimą bo sie czasem sama włączała a jak chciałem to sie czasem nie właczała :D diagnoza stwierdzona po godzinie zostawiłem autko w serwisie i następnego dnia odebrałem :)

tu adres strony http://motocentrum.wikar.pl/bmw-serwis-niezalezny,113.html

a tu fb https://www.facebook.com/pages/BMW-Serwis-Niezale%C5%BCny-Nowy-S%C4%85cz/459012894220797?fref=nf

serwis mieści się na wegierskiej niedaleko galeri Sandecji wiec łatwy dojazd :)

I pisze to gość z jednym postem.

Zamiast reklamy zrobiłeś sobie chłopie antyreklamę :D

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystki użytkowników

Jestem posiadaczką BMW E87 2007 rok 118D

Szukam fachowca który zrobi w mojej betuni Tempomat (ew. usunięcie DPF)

Będę w Małopolsce w dniach 20 do 24 pażdziernika i bardzo zależy mi na doposażeniu mojego cuda

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

Magda Widomska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

 

Jestem nowy, zarejestrowałem się na forum bo mam pewną zagwostkę.

Chodzi o bagażnik na rowery, w sumie jestem troche zielony z tematu, troche czytałem, szukam kogoś sprawdzonego, gdzie mógłbym oddać auto z czystym sercem, gdzie ktoś profesionalnie by mi doradził.

Co najmniej 3 rowery, bagażnik na kulkę. Macie jakiś sprawdzony warsztat lub sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)i chciałem się podzielić wrażeniami z ostatniej wizyty w serwisie u chłopaków PiM .Początki ich pracy były obiecujące starali się aby mieć dużo klientów i udało im się to . Jednym z klientów byłem ja, ale do czasu ostatniej wizyty kiedy to przyjechałem do nich z problemem włączającej się trakcji DTS. Auto zostało przyjęte , po 5 dniach dzwonie z zapytaniem czy już usterka została usunięta otrzymałem odpowiedz,że po podłączeniu pod komputer nic nie wyszło i nie chcą mi wymieniać czegoś co jest sprawne :cool2: , stwierdziłem ok to co mam robić ? Pan Marcin powiedział --pojeździj autem jak znowu się trakcja włączy to podjedz na diagnozę OK. Pojechałem do domu na drugi dzień do pracy i znowu trakcja zaczęła się załączać, od razu pojechałem do chłopaków. Pan Adam wsiadł do auta i już po chwili wiedziałem że jakiś czujnik został uwalony. Auto zostało przyjęte do naprawy po raz 2 ! po pięciu dniach znowu dzwonie i się pytam czy mogę auto odebrać bo jutro wyjeżdżam na wakacje. Tak możesz odebrać samochód :cool2: ale nic nie zrobiliśmy bo po podpięciu pod komputer nie wyskakuje żaden błąd, który by świadczył o usterce :cry2: Samochód odebrałem pojechałem na wakacje i właśnie na wakacjach u tzw.Kowalskiego w warsztacie samochodowym w którym naprawiają wszystkie samochody w ciągu jednego przejazdu Pana mechanika w moim aucie z podpiętym komputerem okazało się ,że padł czujnik ABS w tylnym kole :cool2: zamówiony czujnik TRW i na drugi dzień auto zostało odebrane i wszystko wróciło do ładu i składu! Ta usterka pokazała mi,że czas najwyższy zmienić mechanika który moim zdaniem nie ma czasu na pierdoły :mad2: Nie będę oceniał chłopaków z PiM ,sami wyciągnijcie wnioski z mojej przygody :mrgreen:

Panowie i Panie ;) krótko i na temat znalazłem nowego mechanika godnego polecenie Pan Sławomir pracuje sam z Bratem bez żadnych młodocianych pracowników tak jak to jest w PiM zrobił mi silnik wymiana uszczelniaczy i planowanie głowicy jestem mega zadowolony dlatego postanowiłem go tu na FORUM zareklamować .Warsztat jest koło tandety tel: 516808358 możecie powiedzieć , że Rafał go poleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Jestem nowy, zarejestrowałem się na forum bo mam pewną zagwostkę.

Chodzi o bagażnik na rowery, w sumie jestem troche zielony z tematu, troche czytałem, szukam kogoś sprawdzonego, gdzie mógłbym oddać auto z czystym sercem, gdzie ktoś profesionalnie by mi doradził.

Co najmniej 3 rowery, bagażnik na kulkę. Macie jakiś sprawdzony warsztat lub sklep?

 

Słuchaj, najlepiej jak skorzystasz z pomocy profesjonalistów w tym konkretnym zakresie. Ja gdy przymierzałem się to wycieczek z rowerami, skorzystałem z oferty http://taniemoto.com/. Szczerze polecam. Pomocni i dobrze doradzają. Gość najpierw wysłuchał co chce i jakie są moje potrzeby, a później doradził i w 100% bagażnik się sprawdza względem tego co oczekiwałem. Porównywałem tez ceny i są atrakcyjne względem konkurencji, więc tutaj tez nie ma obaw, że przepłacisz. Najlepiej zadzwoń, powiesz czego oczekujesz, to Ci powiedzą jakie są możliwości i jakie są wady i zalety każdego z rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są terminy u niego, zajmuje się wszystkimi autami, czy tylko bmw? Ma się rozumieć, że ma komputer i blokady, skoro ściągał głowicę u Ciebie?

 

Wysyłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tak wszystkie auta naprawiają , z terminami to nie wiem bo pierwszy raz tam byłem . Głowicę ściągał i dał do planowania ale spraw technicznych nie wiem. Auto chodzi idealnie :cool2: widać ,że się zna na robocie ,a to jest bardzo ważne :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam wszystkich ;)i chciałem się podzielić wrażeniami z ostatniej wizyty w serwisie u chłopaków PiM .Początki ich pracy były obiecujące starali się aby mieć dużo klientów i udało im się to . Jednym z klientów byłem ja, ale do czasu ostatniej wizyty kiedy to przyjechałem do nich z problemem włączającej się trakcji DTS. Auto zostało przyjęte , po 5 dniach dzwonie z zapytaniem czy już usterka została usunięta otrzymałem odpowiedz,że po podłączeniu pod komputer nic nie wyszło i nie chcą mi wymieniać czegoś co jest sprawne :cool2: , stwierdziłem ok to co mam robić ? Pan Marcin powiedział --pojeździj autem jak znowu się trakcja włączy to podjedz na diagnozę OK. Pojechałem do domu na drugi dzień do pracy i znowu trakcja zaczęła się załączać, od razu pojechałem do chłopaków. Pan Adam wsiadł do auta i już po chwili wiedziałem że jakiś czujnik został uwalony. Auto zostało przyjęte do naprawy po raz 2 ! po pięciu dniach znowu dzwonie i się pytam czy mogę auto odebrać bo jutro wyjeżdżam na wakacje. Tak możesz odebrać samochód :cool2: ale nic nie zrobiliśmy bo po podpięciu pod komputer nie wyskakuje żaden błąd, który by świadczył o usterce :cry2: Samochód odebrałem pojechałem na wakacje i właśnie na wakacjach u tzw.Kowalskiego w warsztacie samochodowym w którym naprawiają wszystkie samochody w ciągu jednego przejazdu Pana mechanika w moim aucie z podpiętym komputerem okazało się ,że padł czujnik ABS w tylnym kole :cool2: zamówiony czujnik TRW i na drugi dzień auto zostało odebrane i wszystko wróciło do ładu i składu! Ta usterka pokazała mi,że czas najwyższy zmienić mechanika który moim zdaniem nie ma czasu na pierdoły :mad2: Nie będę oceniał chłopaków z PiM ,sami wyciągnijcie wnioski z mojej przygody :mrgreen:

Panowie i Panie ;) krótko i na temat znalazłem nowego mechanika godnego polecenie Pan Sławomir pracuje sam z Bratem bez żadnych młodocianych pracowników tak jak to jest w PiM zrobił mi silnik wymiana uszczelniaczy i planowanie głowicy jestem mega zadowolony dlatego postanowiłem go tu na FORUM zareklamować .Warsztat jest koło tandety tel: 516808358 możecie powiedzieć , że Rafał go poleca

 

 

Mógłbyś rzetelnie i obiektywnie opisać sytuację z PiM.

Tak się składa, że rozmawiałem z chłopakami o Twojej sprawie i nie jest ona tak jednoznaczna jak to przedstawiłeś.

Odnośnie "młodocianych pracowników", co złego widzisz w przyjęciu na dwumiesięczną praktykę jakiegoś ucznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)i chciałem się podzielić wrażeniami z ostatniej wizyty w serwisie u chłopaków PiM .Początki ich pracy były obiecujące starali się aby mieć dużo klientów i udało im się to . Jednym z klientów byłem ja, ale do czasu ostatniej wizyty kiedy to przyjechałem do nich z problemem włączającej się trakcji DTS. Auto zostało przyjęte , po 5 dniach dzwonie z zapytaniem czy już usterka została usunięta otrzymałem odpowiedz,że po podłączeniu pod komputer nic nie wyszło i nie chcą mi wymieniać czegoś co jest sprawne :cool2: , stwierdziłem ok to co mam robić ? Pan Marcin powiedział --pojeździj autem jak znowu się trakcja włączy to podjedz na diagnozę OK. Pojechałem do domu na drugi dzień do pracy i znowu trakcja zaczęła się załączać, od razu pojechałem do chłopaków. Pan Adam wsiadł do auta i już po chwili wiedziałem że jakiś czujnik został uwalony. Auto zostało przyjęte do naprawy po raz 2 ! po pięciu dniach znowu dzwonie i się pytam czy mogę auto odebrać bo jutro wyjeżdżam na wakacje. Tak możesz odebrać samochód :cool2: ale nic nie zrobiliśmy bo po podpięciu pod komputer nie wyskakuje żaden błąd, który by świadczył o usterce :cry2: Samochód odebrałem pojechałem na wakacje i właśnie na wakacjach u tzw.Kowalskiego w warsztacie samochodowym w którym naprawiają wszystkie samochody w ciągu jednego przejazdu Pana mechanika w moim aucie z podpiętym komputerem okazało się ,że padł czujnik ABS w tylnym kole :cool2: zamówiony czujnik TRW i na drugi dzień auto zostało odebrane i wszystko wróciło do ładu i składu! Ta usterka pokazała mi,że czas najwyższy zmienić mechanika który moim zdaniem nie ma czasu na pierdoły :mad2: Nie będę oceniał chłopaków z PiM ,sami wyciągnijcie wnioski z mojej przygody :mrgreen:

 

 

Mógłbyś rzetelnie i obiektywnie opisać sytuację z PiM. --- WYŻEJ OPISAŁEM wszystko od A do Z.

 

Tak się składa, że rozmawiałem z chłopakami o Twojej sprawie i nie jest ona tak jednoznaczna jak to przedstawiłeś. ------Opisałem tak jak było i jest mi przykro, że tak podeszli do mojej błahej usterki jak się później okazało u Kowalskiego na wsi w warsztacie!

 

Odnośnie "młodocianych pracowników", co złego widzisz w przyjęciu na dwumiesięczną praktykę jakiegoś ucznia?

--- nie-mam żadnych zastrzeżeń do młodych pracowników w końcu gdzieś muszą się uczyć ;) osobiście jak mam wybierać to wolę doświadczonego pracownika tak jak to było u tzw. Kowalskiego na wsi który w niecałe 10min już wiedział jaki czujnik jest uwalony . Ale teraz już wiem ,że Kowalski miał czas i chęci mi to zrobić , a robi każde auto jakie przyjedzie do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mógłbyś rzetelnie i obiektywnie opisać sytuację z PiM.

Kolego jak będziesz miał czas to przeczytaj ten post cały viewtopic.php?f=70&t=242534&hilit=wideo+rejestrator , teraz jak go czytam to koledzy dobrze doradzali o zmianie mechanika ale ja cały czas twierdziłem ,że tylko oni są OK. I z ręką na sercu piszę ,że do tej pory mój wideo rejestrator nie odpadł od szyby!!! a wakacje już minęły a czasem było bardzo gorąco ---samochód stoi pod gołym niebem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w okolicach Tarnowa, albo na polnoc od Tarnowa, jest warsztat, znający sie na BMW, chodzi o sprawdzenie auta przed zakupem.

Może na forum jest ktos kompetentny, albo chociaz obyty w marce bardziej niz Kowalski z ulicy, ktory za wynagrodzeniem byłby w stanie pomoc w takich oględzinach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Jestem tutaj nowy. Na wstępie chciałbym wszystkich pozdrowić i życzyć bezawaryjnej jazdy!

Chciałbym zapytać, gdzie w Krakowie lub w okolicach mógłbym się udać na naprawę powypadkową? Nie wiem jeszcze, czy będzie to naprawa bezgotówkowa, czy też nie, ale mam nadzieję, że będziecie w stanie polecić mi ludzi, którzy doprowadzą mój samochód do stanu, jaki miał miejsce przed kolizją.

Jeśli chodzi o blacharkę, to trzeba pomalować zderzak przedni, wymienić tylny i również pomalować, wymienić błotnik lewy przód i co najgorsze - mam zarysowania i dwa wgniecenia na tylnej ćwiartce...

Proszę, zaproponujcie mi kogoś konkretnego, kto dobrze dobierze kolor lakieru, itd. ...

Zdjęcia mogę wysłać na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dużo ludzi w centrum-bmw sprawdza. Raczej solidni są.

Tak, są bardzo dobrzy.

Od lat do nich jeżdżę.

Ale uprzedźcie wcześniej żeby wam nie myli samochodu bo robią to gąbką, która jest szorstka jak cholera i chyba w ogóle prana nie była dlatego rysują lakier.

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam do zrobienia... do wymiany uszczelniacze zaworów. Gdzie polecacie taką usługę zrobić. Jest jakiś serwis specjalizujący się w "grzebaniu" w silniku. Chce żeby to było zrobione raz a dobrze, kompleksowo i żeby po skręceniu wszystkiego w całość zaraz się nie rozsypało. (Teren Krakowa i okolice. E46 325Ci 192KM 2002r.)

 

Z góry dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może słyszał którys z kolegów o jakims sensownym zakładzie w okolicach Nowego sącza który ma pojęcie o silnikach m54 w bmw e60 mam kilka(chyba) małych napraw gdzies tam cos cieknie i czuc mi spalony olej w srodku za info oraz godnego polecenia człowieka z góry dziękuję :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.