Czesc. Mam na imie Dawid.Mieszkam w okolicach Krakowa. W posiadaniu mam BMW e90 320d z 2005r. Wczesniej Posiadalem Audi ,wiec przeszlem na jasniejsza strone mocy :) Pozdrawiam
Witam. Czy jest ktos wstanie mi polecic warsztat w Krakowie badz jego okolicach zajmujacy sie regeneracja turbo? Konkretnie chodzi mi o uwalony sterownik. Pozdrawiam
876 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.