Ja mam tak samo tylko auto 2004 r. Ale wydaje mi się że to kwestia jak się płyta nagra bo mi raz działają niektóre piosenki a znowu na innej płycie te same nie grają.. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Cześć chciałem zasięgnąć porady czy są to oryginały albo chociaż dobre podróbki bo planuje kupić http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/20/738960ac78f65ed68bffab1cc687733e.jpg z góry dzięki za radę :D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
A może słyszał którys z kolegów o jakims sensownym zakładzie w okolicach Nowego sącza który ma pojęcie o silnikach m54 w bmw e60 mam kilka(chyba) małych napraw gdzies tam cos cieknie i czuc mi spalony olej w srodku za info oraz godnego polecenia człowieka z góry dziękuję :roll:
876 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.