Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiego elektryka byście z okolic Warszawy (dla mojej E36 328) polecili? :)

Co się z nią dzieje:

-Komputer wywala błąd światła cofania mimo, że żarówka jest

-Ciągle mi przepala światło stopu

-Czasem pojawiają się inne błędy i znikają

-Coś w aucie ostro sieje zakłóceniami na audio (świst jak dodaję gazu) mimo potrójnie ekranowanych kabli (puszczałem obu rogami i przez środek kabel i to samo było...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Polecam serwis przy ul Modlinskiej 35 w Warszawie, sa szybcy i profesjonalni. Dodatkowo posiadają sklep internetowy autoopony.eu gdzie można zamówić w przystępnych cenach zarówno opony jak i felgi. Wysyłka jest szybka i bezpieczna. Moje opony już na drugi dzień czekały na mnie w serwisie. Warto zajrzeć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie, potrzebuję sprawdzonego warsztatu w Warszawie, lub też okolicy który specjalizuje się w manualnych skrzyniach biegów - najprawdopodobniej mam problem z synchronizatorem 2 biegu (jest to moja opinia), samochód to E91 2,0 diesel z 07 roku.

 

Z góry dziękuję za wszelkie namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorza Grono odradzam !!!!

Grzegorz Grono Uslugi Transportowe Kraj i zagranica to oszust:. Wpiszcie sobie w google.

 

http://www.dodajoszusta.pl/historia/218-w­­yludzanie-pieniedzy-i-uslug.h­t­ml

 

Niestety sie nacialem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorza Grono odradzam !!!!

Grzegorz Grono Uslugi Transportowe Kraj i zagranica to oszust:. Wpiszcie sobie w google.

 

http://www.dodajoszusta.pl/historia/218-w­­yludzanie-pieniedzy-i-uslug.h­t­ml

 

Niestety sie nacialem :(

 

 

UUU, widzę trochę sie pozmieniało... swego czasu mocno go lansowałeś i polecałeś jako eksperta od naprawiania naszych bumek... Ale cóż chyba dobrze że z niego nie skorzystałem... Życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UUU, widzę trochę sie pozmieniało... swego czasu mocno go lansowałeś i polecałeś jako eksperta od naprawiania naszych bumek... Ale cóż chyba dobrze że z niego nie skorzystałem... Życie...

 

Bije sie w piersi, przez okres gdy bylo dobrze urabial mnie sobie. Aktualnie splacil juz swoje zadluzenie ale nie u innych dluznikow. Swoje beemki robie we wlasnym warsztacie i tyle. Jako,ze zaczalem od Marca to sie nie rozglaszam. Bez kompa to jedynie tarcze,klocki oleje, filtry moge obcym robic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Szanowni Państwo..Tylko tu na forum mam ostatnią nadzieje że ktoś poleci mechanika w rozsądnych pieniądzach. Byłem w kilku serwisach kazdy mówi coś innego.

Prawdopodobnie cieknie olej z uszczelki misy olejowej, z pod pokrywy zaworów oraz bloku rozrządu (tak przynajmniej powiedzieli w ostatnim servisie po umyciu silnika).

Cieknie, to przysada, po prostu są slady oleju. Cene za wymiane tych uszelek podali w granicach 1 500,00 - 2 000,00 zł. Kupiłem nie dawno ten samochód i nie mam tyle kasy. Czy jest może w Warszawie warsztat lub mechanik który zrobił by to taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Szanowni Państwo..Tylko tu na forum mam ostatnią nadzieje że ktoś poleci mechanika w rozsądnych pieniądzach. Byłem w kilku serwisach kazdy mówi coś innego.

Prawdopodobnie cieknie olej z uszczelki misy olejowej, z pod pokrywy zaworów oraz bloku rozrządu (tak przynajmniej powiedzieli w ostatnim servisie po umyciu silnika).

Cieknie, to przysada, po prostu są slady oleju. Cene za wymiane tych uszelek podali w granicach 1 500,00 - 2 000,00 zł. Kupiłem nie dawno ten samochód i nie mam tyle kasy. Czy jest może w Warszawie warsztat lub mechanik który zrobił by to taniej?

 

jedz do autoclassic tam napewno do tego znajdą Ci jeszcze ze 4 usterki ktorych w rzeczywistości nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz do rzeczy - po kilku latach kiedy pierwszy raz opisałem na tym forum negatywnie auto classic stwierdziłem, że może jednak niesłusznie i opinia była jenak na wyrost.

W związku z tym stwierdziłem, że trudno mam problemy z autem - zadzwonie.

jakieś 2 tygodnie temu zadzowniłem opisałem objawy - myślałem, że chciaż zostanę zaproszony na sprawdzenie do warsztatu i tu się pomysliłem - usłyszałem pewną i stanowczą diagnozę - opisywana usterka to sprzęgło hydrokinetyczne - proszę przyjechać wymienimy i objawy napewno ustaną ustaną ... Pan sprawidzł cenę - bagatela około 6,5 tyś zł + wymiana + olej do skrzyni w sumie 7,5-8 tyś

 

pech chciał, że dzwoniłem potwierdzić tylko wcześniejsze ustalenia (z 3 innych warsztatów) i ewentualnie tam naprawić auto bo mam dosyć blisko - padło nie sprzęgło tylko skrzynia x driva a najprawdopodobniej jedynie łańcuch w tej skrzynie, a jej naprawa kosztuje do 3 tyś zł ... dodam, że usterka tej skrzyni to nagminna i typowa usterka dla x3 nawet przy bardzo małych przebiegach i nie ma absolutnie nic a nic wspólnego ze sprzegłem...

 

coż fajnie jest wydawać pieniądze w szczegolności nie swoje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ujmujesz gazu to słychać stuknięcie - raz lub kilka razy przy dosyć niskich prędkościach obrotowych silnika oraz w zalęzności od stopnia usterki jak jedziesz mozliwe że słychac takie grzechotanie łańcucha w obudowę,

jak dodajesz jednostajnie gazu przy niskich prędkościach czuć takie delikatne jakby szarpnięcia 2-3 razy raz za razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Szanowni Państwo..Tylko tu na forum mam ostatnią nadzieje że ktoś poleci mechanika w rozsądnych pieniądzach. Byłem w kilku serwisach kazdy mówi coś innego.

Prawdopodobnie cieknie olej z uszczelki misy olejowej, z pod pokrywy zaworów oraz bloku rozrządu (tak przynajmniej powiedzieli w ostatnim servisie po umyciu silnika).

Cieknie, to przysada, po prostu są slady oleju. Cene za wymiane tych uszelek podali w granicach 1 500,00 - 2 000,00 zł. Kupiłem nie dawno ten samochód i nie mam tyle kasy. Czy jest może w Warszawie warsztat lub mechanik który zrobił by to taniej?

 

Spróbuj tutaj:

http://motowozniak.pl/

 

Po zakupie robiłem tam parę rzeczy i jestem póki co zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
a teraz do rzeczy - po kilku latach kiedy pierwszy raz opisałem na tym forum negatywnie auto classic stwierdziłem, że może jednak niesłusznie i opinia była jenak na wyrost.

W związku z tym stwierdziłem, że trudno mam problemy z autem - zadzwonie.

jakieś 2 tygodnie temu zadzowniłem opisałem objawy - myślałem, że chciaż zostanę zaproszony na sprawdzenie do warsztatu i tu się pomysliłem - usłyszałem pewną i stanowczą diagnozę - opisywana usterka to sprzęgło hydrokinetyczne - proszę przyjechać wymienimy i objawy napewno ustaną ustaną ... Pan sprawidzł cenę - bagatela około 6,5 tyś zł + wymiana + olej do skrzyni w sumie 7,5-8 tyś

 

pech chciał, że dzwoniłem potwierdzić tylko wcześniejsze ustalenia (z 3 innych warsztatów) i ewentualnie tam naprawić auto bo mam dosyć blisko - padło nie sprzęgło tylko skrzynia x driva a najprawdopodobniej jedynie łańcuch w tej skrzynie, a jej naprawa kosztuje do 3 tyś zł ... dodam, że usterka tej skrzyni to nagminna i typowa usterka dla x3 nawet przy bardzo małych przebiegach i nie ma absolutnie nic a nic wspólnego ze sprzegłem...

 

coż fajnie jest wydawać pieniądze w szczegolności nie swoje ...

 

 

 

Z usług AutoClassicService korzystałem, korzystam i korzystał będę.

Bardzo dużo ludzi naprawia tam swoje auta i nie widziałem na forum negatywnych wpisów.

Kolejka do Adama jest zawsze duża, co chyba o czymś świadczy.

Zawsze się znajdzie niezadowolony klient, ale tych drugich jest zdecydowanie więcej. :)

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież ja nie mówię żeby tam nie jeździć tylko że uważam, że namawiają klientów na wymianę elementów, których nei trzeba wymieniac, a to każdego indywidualna sprawa czy tam pojedzie czy nie, ja miałem 2 kontakty oba negatywne wieć czuje się w obowiązku opisać te doświadczenia

może jest jeszcze tak, że znają się dobrze na starszych modelach bmw a na nowszych niestety już nie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz do rzeczy - po kilku latach kiedy pierwszy raz opisałem na tym forum negatywnie auto classic stwierdziłem, że może jednak niesłusznie i opinia była jenak na wyrost.

W związku z tym stwierdziłem, że trudno mam problemy z autem - zadzwonie.

jakieś 2 tygodnie temu zadzowniłem opisałem objawy - myślałem, że chciaż zostanę zaproszony na sprawdzenie do warsztatu i tu się pomysliłem - usłyszałem pewną i stanowczą diagnozę - opisywana usterka to sprzęgło hydrokinetyczne - proszę przyjechać wymienimy i objawy napewno ustaną ustaną ... Pan sprawidzł cenę - bagatela około 6,5 tyś zł + wymiana + olej do skrzyni w sumie 7,5-8 tyś

 

pech chciał, że dzwoniłem potwierdzić tylko wcześniejsze ustalenia (z 3 innych warsztatów) i ewentualnie tam naprawić auto bo mam dosyć blisko - padło nie sprzęgło tylko skrzynia x driva a najprawdopodobniej jedynie łańcuch w tej skrzynie, a jej naprawa kosztuje do 3 tyś zł ... dodam, że usterka tej skrzyni to nagminna i typowa usterka dla x3 nawet przy bardzo małych przebiegach i nie ma absolutnie nic a nic wspólnego ze sprzegłem...

 

coż fajnie jest wydawać pieniądze w szczegolności nie swoje ...

 

 

 

Z usług AutoClassicService korzystałem, korzystam i korzystał będę.

Bardzo dużo ludzi naprawia tam swoje auta i nie widziałem na forum negatywnych wpisów.

Kolejka do Adama jest zawsze duża, co chyba o czymś świadczy.

Zawsze się znajdzie niezadowolony klient, ale tych drugich jest zdecydowanie więcej. :)

 

byly negatywne wpisy i to nie jeden, ja sam osobiscie nie bylem zadowolony w 100% z ich uslugi (kilka setek kosztowala mnie zla diagnoza przy przegladzie przed zakupowym robionym u nich) zadnej dlugiej kolejki tam nie widzialem, a samo umowienie sie na ten przeglad tez nie wymagalo Bóg wie jakiego czekania. Nie twierdze ze do nich juz nigdy nie pojade ale maly niesmak pozostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
ale przecież ja nie mówię żeby tam nie jeździć tylko że uważam, że namawiają klientów na wymianę elementów, których nei trzeba wymieniac

Czuje się wywołany do tablicy... Po pierwsze; była to diagnoza przez telefon - hipotetyczna. Po drugie; powiedziałem, że bez diagnozy mozna sobie gdybać. Po trzecie na nic nie namawiałem a ceny podałem na życzenie gdyby było to co w pkt 1. Nie był Pan u mnie, nie oszukałem Pana a jesli tak Pan Twierdzi to zapraszan na pw.

może jest jeszcze tak, że znają się dobrze na starszych modelach bmw a na nowszych niestety już nie za bardzo

...tylko "morze" Pan sobie gdybać

Pozdrawiam

Adam Kunc

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się wywołany do tablicy... Po pierwsze; była to diagnoza przez telefon - hipotetyczna. Po drugie; powiedziałem, że bez diagnozy mozna sobie gdybać. Po trzecie na nic nie namawiałem a ceny podałem na życzenie gdyby było to co w pkt 1. Nie był Pan u mnie, nie oszukałem Pana a jesli tak Pan Twierdzi to zapraszan na pw.

absolutnie nie twierdzę, że mnie Pan oszukał - twierdzę jedynie, że postawił Pan nietrafną decyzję przez telefon - czego się nie robi i na dodatek powiedział pan żebym przyjechał wymienić sprzęgło bo to napewno to a nie po to żeby zdjagnozować usterkę ... nic nie słyszałem że to hipotetyczne założenie

może jest jeszcze tak, że znają się dobrze na starszych modelach bmw a na nowszych niestety już nie za bardzo

...tylko "morze" Pan sobie gdybać

Pozdrawiam

Adam Kunc

skoro pan tak twierdzi ... ja byłem raz osobiście z bmw 120 bo miałem słabe hamulce - stwierdził Pan że trzeba wymienić pompę bo jest uszkodzona i układu nie da się odpowietrzyć - kosz z wymianą ok 1,5 tyś zł- okazało się że pompie nic nie dolega a układ jest zapowietrzony i bez większych problemów został odpowietrzony, ponadto zdjagnozował pan zerwane poduszki pod silnikiem i wybite 2 wahacze przednie, które to elementy nie były również uszkodzone - autem przejeździłem 30 tyś km po tej diagnozie i jedynym elementem zawieszenia jakie wymagało wymiany był łącznik drążka stabilizatora... (opis tych diagnoz można też tutaj znaleźć)

i 2 raz teraz - nie byłem ale dzwoniłem - diagnoza znów była nie trafna i naszczęście nie przyjechałem bo pewnie by mi Pan wymienił to sprzęgło za batela 8 tyś zł ...

 

więc proszę wybaczyć moją opinię ale coś tu jednak jest nie tak - mamy dwie możliwości albo się nie znacie albo robicie klientów "w balona" przykro mi totwierdzić ale niestety

 

myślę też że nie mamy tu co polemizować bo zapewne znów będzie Pan miał jakąś kontr odpowiedz w tym samym stylu co za każdym razem jak ktoś o was źle napisze

 

to jest moja subiektywna opinia, którą się dzielę jako aktywny uczestnik forum, kto chce może ją uwzględnić kto nie chce nie musi tego robić, ja 3 próby naprawy u Pana samochodu na 10000000% nie podejmę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Panie MCDR, skoro zawiódł sie Pan na moim serwisie raz to po co Pan dzwonił z kolejnym autem :?: Chciał Pan naprawić auto przez telefon :?: Nie był Pan w nowym miejscu dlatego śmiem twierdzić, że "może". Pierwszy temat zakończyliśmy na forum, drugi też uważam za zakończony. Poza tym dział niepolecanych warsztatów znajduje się w innym miejscu forum, to tak na marginesie :wink: I tam proponuję opisać jak warsztat X poskładał Panu 120d po spotkaniu z pociągiem.

Pozdrawiam Pana MCDR

Adam Kunc

 

Ps: zastanawiam się tylko co ja Panu takiego zrobiłem? Przesilenie jesienne czy co :roll:

 

Witam!!

Szanowni Państwo..Tylko tu na forum mam ostatnią nadzieje że ktoś poleci mechanika w rozsądnych pieniądzach. Byłem w kilku serwisach kazdy mówi coś innego.

Prawdopodobnie cieknie olej z uszczelki misy olejowej, z pod pokrywy zaworów oraz bloku rozrządu (tak przynajmniej powiedzieli w ostatnim servisie po umyciu silnika).

Cieknie, to przysada, po prostu są slady oleju. Cene za wymiane tych uszelek podali w granicach 1 500,00 - 2 000,00 zł. Kupiłem nie dawno ten samochód i nie mam tyle kasy. Czy jest może w Warszawie warsztat lub mechanik który zrobił by to taniej?

Domniemam, że chodzi o silnik N42 :?: Najczęściej puszcza uszczelka pokrywy zaworów ( 221,00 zł + 150,00 zł wymiana). W tym przypadku przyczyną może być za duże ciśnienie spowodowane niedroznym układem odpowietrzenia skrzyni korbowej, tak zwany separator oleju (440,00 zł kpl + wymiana). Jeśli to ustrojstwo jest przytkane to olej wyciekać będzie najsłabszymi elementami silnika...

Pozdrawiam

Adam Kunc

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie MCDR, skoro zawiódł sie Pan na moim serwisie raz to po co Pan dzwonił z kolejnym autem :?: Chciał Pan naprawić auto przez telefon :?: Nie był Pan w nowym miejscu dlatego śmiem twierdzić, że "może". Pierwszy temat zakończyliśmy na forum, drugi też uważam za zakończony. Poza tym dział niepolecanych warsztatów znajduje się w innym miejscu forum, to tak na marginesie :wink: I tam proponuję opisać jak warsztat X poskładał Panu 120d po spotkaniu z pociągiem.

Pozdrawiam Pana MCDR

Adam Kunc

 

Ps: zastanawiam się tylko co ja Panu takiego zrobiłem? Przesilenie jesienne czy co :roll:

 

Witam!!

Szanowni Państwo..Tylko tu na forum mam ostatnią nadzieje że ktoś poleci mechanika w rozsądnych pieniądzach. Byłem w kilku serwisach kazdy mówi coś innego.

Prawdopodobnie cieknie olej z uszczelki misy olejowej, z pod pokrywy zaworów oraz bloku rozrządu (tak przynajmniej powiedzieli w ostatnim servisie po umyciu silnika).

Cieknie, to przysada, po prostu są slady oleju. Cene za wymiane tych uszelek podali w granicach 1 500,00 - 2 000,00 zł. Kupiłem nie dawno ten samochód i nie mam tyle kasy. Czy jest może w Warszawie warsztat lub mechanik który zrobił by to taniej?

Domniemam, że chodzi o silnik N42 :?: Najczęściej puszcza uszczelka pokrywy zaworów ( 221,00 zł + 150,00 zł wymiana). W tym przypadku przyczyną może być za duże ciśnienie spowodowane niedroznym układem odpowietrzenia skrzyni korbowej, tak zwany separator oleju (440,00 zł kpl + wymiana). Jeśli to ustrojstwo jest przytkane to olej wyciekać będzie najsłabszymi elementami silnika...

Pozdrawiam

Adam Kunc

 

Ej dziewczyny (!), przestancie sie drapac :P :mad2:

Adam, bylem u Ciebie kilka razy, raczej towarzysko i jakos nasze drogi sie rozeszly. Moze nie wzbudziles mojego zaufania a moze po prostu czulem sie delikatnie mowiac olewany. Dla przypomnienia: srebrny Compact E46 (dolozenie spryskiwaczy etc. - w tym okresie stalo u ciebie "magicznie popsute" zielone E36?). Potem pare razy dzwonilem po informacje/pomoc i nie pamietam jak sie te telefony skonczyly (raczej tak, jak powyzej).

 

Trudno w dzisiejszych czasach o stalego klienta a tym bardziej trudno jest przekonac do siebie klienta urazonego/olanego.

Na chwile obecna mam swoj wlasny warsztat, pozatrudnialem mechanikow z 30. letnim stazem i powolutku dzialam i poznaje branze. Nie jest latwo ale na brak klientow, ktorzy do mnie wracaja nie moge narzekac.

kokosow tez na tym nie zbijam, wystarczy na pensje i zlodziejski ZUS i podatki. Komputera do wymiany klockow i mechaniki nie potrzeba (jakby ktos pytal) ;)

 

Reasumujac, to jest dzial polecane warsztaty a nie wylewanie zali i trosk dotyczacych wrazen z pobytu w danym warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Papik, bardzo dobrze Cię pamiętam... Tak jak napisałeś sa inne wazniejsze rzeczy niż wylewanie żali takie jak np przeterminowane faktury :wink:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie MCDR, skoro zawiódł sie Pan na moim serwisie raz to po co Pan dzwonił z kolejnym autem :?: Chciał Pan naprawić auto przez telefon :?: Nie był Pan w nowym miejscu dlatego śmiem twierdzić, że "może". Pierwszy temat zakończyliśmy na forum, drugi też uważam za zakończony. Poza tym dział niepolecanych warsztatów znajduje się w innym miejscu forum, to tak na marginesie :wink: I tam proponuję opisać jak warsztat X poskładał Panu 120d po spotkaniu z pociągiem.

Pozdrawiam Pana MCDR

Adam Kunc

 

Ps: zastanawiam się tylko co ja Panu takiego zrobiłem? Przesilenie jesienne czy co :roll:

 

Adam Kunc

 

poza tym, że chciał mi Pan raz wymienić pompę 1,5 tyś + poduszki i wahacze za około drugie tyle i 2 raz sprzęgło za 8tyś to nic ...

 

nawiązując do 120d - faktycznie była po stłuczce jednak zawieszenie, które Pan zdjagnozował nie było nigdy uszkodzone ...

ja również nie zamierzem kontynuować tematu i uważam go za zakończony - zgodnie z Pana życzeniem poprawię się i zmienie dział - wpszę tam zaraz Pana serwis

nie rozumiem dlaczego tak ciężko Panu powiedzieć - "sorry pomylilem się", "ta telefoniczna opinia nie byłą trafna więcej nie będę takich wydawał" tylko musi Pan szukać miliona innych dziwnych wytłumaczeń

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.