Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam :modlitwa: Pana Krzysztofa Seweryna ,Auto-Sew ,Warszawa, Żyzna 5 .

Plusy :

+ robi wszystko sam bez praktykantów i dodatkowych pracowników

+ specjalizacja tylko w BMW

+ komputer taki jak w ASO

+ można Panu Krzysztofowi w 100% zaufać i zostawić samochód ,zrobi wszystko co chcemy przy samochodzie i na wysokim poziomie

+ zrobiłem aktualizację oprogramowania skrzyni i silnika (możliwość aktualizacji również w nowych modelach BMW)

+ wysoka kultura

 

Oby więcej takich mechaników :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Polecam :modlitwa: Pana Krzysztofa Seweryna ,Auto-Sew ,Warszawa, Żyzna 5 .

Plusy :

+ robi wszystko sam bez praktykantów i dodatkowych pracowników

+ specjalizacja tylko w BMW

+ komputer taki jak w ASO

+ można Panu Krzysztofowi w 100% zaufać i zostawić samochód ,zrobi wszystko co chcemy przy samochodzie i na wysokim poziomie

+ zrobiłem aktualizację oprogramowania skrzyni i silnika (możliwość aktualizacji również w nowych modelach BMW)

+ wysoka kultura

 

Oby więcej takich mechaników :cool2: .

 

Potwierdzam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie jaki możecie polecić zakład Blacharsko-Lakierniczy na terenie Warszawy miałem małe bum swoją bunią 523i i do roboty drzwi i próg :D

 

 

a tak przy okazji to nie polecam AUTO-BLAK ul.Włościańska Warszawa robiłem tam w tamtym roku E-36 i wyszło marnie nie wspomnę ze robili z 3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sprawdzenia ja rowniez polecam Adama .

Natomiast jesli chodzi o skrzynie automatyczna zdecydowanie Midparts (jakbys sie wybieral daj znac) lub ewentualnie Samko .

 

Wiem, ze formula tej czesci forum to POLECANE warsztaty, ale na milosc boska - SAMKO?! Samko mozna polecic tym, ktorzy sa bardzo mlodzi i nie dane im bylo "zasmakowac" obslugi klienta w PRL, jesli kogos fascynuja takie doznania - POLECAM Samko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie jaki możecie polecić zakład Blacharsko-Lakierniczy na terenie Warszawy miałem małe bum swoją bunią 523i i do roboty drzwi i próg :D

 

 

a tak przy okazji to nie polecam AUTO-BLAK ul.Włościańska Warszawa robiłem tam w tamtym roku E-36 i wyszło marnie nie wspomnę ze robili z 3 tyg.

 

spróbuj podjechać na Narocz 4 , tam jest blacharz Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam, Panowie jaki możecie polecić zakład Blacharsko-Lakierniczy na terenie Warszawy miałem małe bum swoją bunią 523i i do roboty drzwi i próg :D

 

 

a tak przy okazji to nie polecam AUTO-BLAK ul.Włościańska Warszawa robiłem tam w tamtym roku E-36 i wyszło marnie nie wspomnę ze robili z 3 tyg.

 

Blacharstwo-Lakiernictwo

Sylwester Stępień

ul. Kampinoska 14

05-080 Izabelin-Hornówek

tel. (022) 722 78 91

kom. 607 068 968

 

Byłem na wycenie i widziałem pracę tego pana.

Używa dobrej jakości materiałów lakierniczych, naprawdę warto.

 

Pozdro

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharstwo-Lakiernictwo

Sylwester Stępień

ul. Kampinoska 14

05-080 Izabelin-Hornówek

tel. (022) 722 78 91

kom. 607 068 968

 

Byłem na wycenie i widziałem pracę tego pana.

Używa dobrej jakości materiałów lakierniczych, naprawdę warto.

 

Również mogę polecić ten warsztat, jak dlamnie robota wykonywana przez tych panów (ojciec z synem) miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
nie no 1 post i od razu zachwalanie zakładu, żenada....

 

Jeżeli chodzi o ten zakład, to napewno nie jest żenada.

Kolo był i wydaje mi się, że może napisać opinię, ale Ty wcale nie musisz brać jej pod uwagę.

Post wyżej jest moja opnia, którą ktoś potwierdza, a stronę wcześniej jest jeszcze jedna pozytywna opinia.

 

A może kolega z konkurencji? :D

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu który by mi założył navi 16:9 , TV , CD i który zna się na elekronice e46 2004 r , chodzi o włożeniu i spięcie tego wszyskiego z kompem

 

generalnie warsztat specjalizujący się w elekronice (elktryce też :) )

 

niestety ostanio mi się warsztat uczył bo podobno są spore róznice miedzy e46 przed liftem i po lifcie - zwłaszcza w elektronice

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o zakład, ale o osoby które maja 1 posta i piszą recenzję zakładu. Przecież to jest zupełnie niewiarygodne i ciśnie się stwierdzenie, że to ten właśnie zakład sam sobie pisze opinie po zalogowaniu się na forum. Jeśli uraziłem kogoś to przepraszam, ale obiektywnie rzecz biorąc tak to wygląda.
Konrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie - szukam warsztatu, który kompleksowo i porządnie naprawia klimatyzacje - po pierwsze muszę wymienić łożyska w sprężarce - przy okazji ją przeglądnąć, po drugie sprawdzić całą instalację - czy skraplacz jest ok, jak tam chłodnica, szczelność itp.

 

Oczywiście zajmę się tym jak będzie tak koło plus 10, bo teraz nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie - szukam warsztatu, który kompleksowo i porządnie naprawia klimatyzacje - po pierwsze muszę wymienić łożyska w sprężarce - przy okazji ją przeglądnąć, po drugie sprawdzić całą instalację - czy skraplacz jest ok, jak tam chłodnica, szczelność itp.

 

Oczywiście zajmę się tym jak będzie tak koło plus 10, bo teraz nie ma sensu.

 

Tu masz mapkę,przy tej restauracji jest warsztat co robi klime,robiłem u nich jakieś 1.5roku temu,chlodnice,skraplacz itd,jak na razie wszystko O.K

 

Klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, gdzie można serwisować Alipiny? Przymierzam się do zakupu b3, może b10 - ale zanim wdepnę w bagno, wolałbym się dowiedzieć czy w W-wie lub okolicach ktoś daje sobie z nimi radę. Ew. jak ASO podchodzi do serwisowania Alpin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś, gdzie można serwisować Alipiny? Przymierzam się do zakupu b3, może b10 - ale zanim wdepnę w bagno, wolałbym się dowiedzieć czy w W-wie lub okolicach ktoś daje sobie z nimi radę. Ew. jak ASO podchodzi do serwisowania Alpin?

 

Podjedź do Adama (Auto Clasic) w Raszynie, On z pewnością Ci nie odmówi pomocy, telefon i adres masz kilka postów powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o namiar na DOBREGO lakiernika w Warszawie lub okolicach (mieszkam w Podkowie Leśnej).

 

Przeglądałem posty ale nie wiele znalazłem.

 

Chodzi o odświeżenie całego samochodu, co nie jest łatwą pracą.

 

Napiszcie proszę jakiemu lakiernikowi naprawdę ufacie.

:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

-=BAWARKA TO DOBRA PARA DLA MNIE -=


http://img512.imageshack.us/img512/2996/333333333yq4.jpg


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=43306&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja 3 raz robiłem przegląd w mojej BMW 530d 2001 rok na Sadybie u Osowieckiego i jestem zadowolony ceny podam póżniej

ul. Ojcowska 2 tel 651 86 86

ceny

wymiana oleju 64pln

wymiana filtra paliwa 48

ceny raczej przystępne

 

Miesza mi się benzyna z olejem w wyniku czego puścił zimering wału korbowego od strony czołowej. Pojechałem więc do wyżej wymienionego warsztatu-SERWISU BMW aby poddać samochód diagnostyce komputerowej w celu znalezienia usterki, wśród czujników.

 

Na wstępie podzieliłem się z dwoma panami mechanikami swoją wiedzą na temat usterki aby usprawnić diagnozę.

 

Starsze mechanik zdegustowany sytuacją zaprzeczał moim słowom, aby po 30 minutach przyznając mi racje. Przez cały czas jednak chodził tu i tam, był może obrażony na mnie, bo starał się ze mną nie rozmawiać, ani nie patrzeć w moją stronę.

 

Młodszy mechanik to dobry człowiek, porozmawiał ze mną, jak człowiek z człowiekiem i doradził kilka rzeczy które mogę zrobić we własnym zakresie(gdyż mówiłem mu o moich zainteresowaniach E36).

 

Diagnostyka komputerowa nie powiadał się gdyż mam zwarcie w wiązce(diagnoza).

 

Zaproszono mnie do biura, przeprowadzono rozmowę, i wpisano... to co powiedziałem wchodząc do warsztatu, do ankiety. Przy rubryczce cena, spojrzałem na rozmówce i powiedziałem- chyba nie weźmie Pan ode mnie pieniędzy...- Pan się obraził przytaczając szereg przykładów, odnośnie przyjmowania pacjenta przez lekarza...

 

Nie zapłaciłem, choć mówiono mi że poświecili na mnie czas. Ja żeby tam pojechać i niczego nowego nie usłyszeć musiałem odrabiać stracony czas.

 

Sami oceńcie czy warto....

 

Może to ja mam nie właściwe podejście..

 

Opinia o BMW-Osowiecki

-=BAWARKA TO DOBRA PARA DLA MNIE -=


http://img512.imageshack.us/img512/2996/333333333yq4.jpg


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=43306&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

David 62 i pawel_86 na stronie nr. 33 macie napisane.

 

Blacharstwo-Lakiernictwo

Sylwester Stępień

ul. Kampinoska 14

05-080 Izabelin-Hornówek

tel. (022) 722 78 91

kom. 607 068 968

 

zakład godny zaufania

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupilem niedawno auto i poszukuje uczciwego mechaniora z dobrym zapleczem by je przejzal, czyli z kompem, z podnosnikiem itp... oczywiscie tanio i dobrze, prawdopodobnie bede wymienial olej i wszystkie filtry i prawdopodobnie termostat egr bo nie dogrzewa autka, mozliwe tez czyszczenie samego egr. Chce tez sprawdzic turbo, wtryski itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.