Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na zakład renowacji felg w Markach przy ul. Słonecznej 10 niedaleko Warszawy. Oddałem im felgi do wyprostowania i odświeżenia. W rezultacie odebrałem 3 felgi nie wyprostowane. Po przywiezieniu felg z powrotem i pokazaniu gdzie biją, gościu stwierdził, że nie jest w stanie tego wyprostować i że za wiele wymagam od niego (nowych to on z tego nie zrobi) a nie były one jakoś bardzo pokrzywione. Malowanie pozostawia wiele do życzenia. Jest wiele skaz i paprochów pod lakierem. Na dodatek jeszcze przed montażem pojawił się odprysk i lakier zaczął odchodzić :mad2: . Generalnie unikajcie jeżeli nie chcecie wyrzucić kasy w błoto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Jeżeli chodzi o szyby to po pierwszej wizycie mogę polecić Auto Szyby Widlicki, Połczyńska 75. Znalazłem ich na forum, ktoś wspominał o tym warsztacie, że robią dla BMW Inchcape. Zauważyłem, że brakuje u mnie uszczelki/listwy pod szybą przednią, po wymianie szyby przedniej ktoś się nie pofatygował aby założyć, tylko naładował kleju/uszczelniacza, który zgnił. Zadzwoniłem, miałem przyjechać tylko na oględziny, okazało się, że uszczelka czeka na miejscu i wszystko da radę zrobić od ręki. Wspomniałem przy okazji o zepsutym czujniku zaparowania szyb i okazało się, że mają od ręki nowy. Cała robota 20 minut, dwa problemy zlikwidowane z miejsca z uwagą na poprawne wyregulowanie ramion wycieraczek, więc jestem zadowolony.

 

Także polecam ten zakład. Ja co prawda byłem 'tylko' na usunięciu folii z szyb oraz punktowej naprawie przedniej szyby. Mimo ze może wydawać się prosta to sporo się natrudzili przy zdzieraniu tej folii. Wszystko zrobione zgodnie z oczekiwaniami a i cena za usługi była rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję mechanika na terenie Bielan (Chomiczówka). Najpierw nie działała cała deska rozdzielcza i kierunkowskazy. Odłączyłem na kilka dni akumulator, kupiłem nowy, załadowałem i nagle wszystko działa! Cud! Za to nie działa teraz wentylacja - nie słychać w ogóle wiatraczków/silniczka czy co tam jest za to odpowiedzialne... Gdzie to mogę naprawić? Poza tym przyda się nabicie i odgrzybienie klimy - najlepiej w tym samym miejscu jeśli zakład ma to w ofercie. Znacie kogoś godnego polecenia? jakie to są koszty? Może jak się uda to jeszcze sprzęgło wynienię...

Z góry dziękuję!

Edytowane przez NorbertW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj wypowiedzi, jeśli odpowiadasz bezpośrednio po niej

 

a no faktycznie dobre spostrzezenie. :cool2: pseudo reklama incoming !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem ACS w Raszynie. Jedyny minus dlugi czas oczekiwania. Wniosek = nikt nie zawozi auta to kiepskiego serwisu wiec jesli trzeba czekac to z drugiej strony tez po trochu dobrze.

Autoklinika w Pruszkowie tez jak najbardziej w porzadku ale baaardzo drogo za to krotsze terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jakiś fajny serwis w warszawie który podjąłby się sprawdzenia wycieków z układu kierowniczego i ewentualnej regeneracji maglownicy?

 

@up ja wymieniałem olej w midparts i nie mam zastrzeżeń, ale za remont mogą Cię skasować. Uderz do mautoczesci, polecany serwis, tylko późne terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak raczej ogarniaja :wink:, polowa forum z warszawy tam jezdzi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na zakład renowacji felg w Markach przy ul. Słonecznej 10 niedaleko Warszawy. Oddałem im felgi do wyprostowania i odświeżenia. W rezultacie odebrałem 3 felgi nie wyprostowane. Po przywiezieniu felg z powrotem i pokazaniu gdzie biją, gościu stwierdził, że nie jest w stanie tego wyprostować i że za wiele wymagam od niego (nowych to on z tego nie zrobi) a nie były one jakoś bardzo pokrzywione. Malowanie pozostawia wiele do życzenia. Jest wiele skaz i paprochów pod lakierem. Na dodatek jeszcze przed montażem pojawił się odprysk i lakier zaczął odchodzić :mad2: . Generalnie unikajcie jeżeli nie chcecie wyrzucić kasy w błoto.

No kolego, dziękuje Ci za tego posta bo właśnie przymierzałem się do do renowacji swoich 17" właśnie u nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.