Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
Panowie mam pytanie, w szczególności do osób ktore już usuwały usterkę rozrządu w silniku n 47 177 km.

Mam już blisko 160 km na zegarach i pora wymienić nieszczęśliwy rozrząd zanim nastapi zerwanie. Prosze o sugestie do sprawdzonego mechanika w Warszawie lub okolicy oraz kosztami z jakimi trzeba się liczyć.

 

Napisz do kolegi gorik79

 

W moim aucie (N47) wymieniał kompletny rozrząd i jestem zadowolony z usługi i z ciszy :cool2:

 

Szybko, sprawnie i fachowo :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po kilku latach jezdzenia vw i audi powrocilem do bmw, E91,320d 2007

poszukuje dobrego warsztatu w okolicach legionowa na wymiane oleju, odmy, filtrow, moze oleju w skrzyni-automat, moze macie jakiegos fachowca a nie "jasnowidza" mialem kiedys jednego, wymienialem jak popadlo sondy, cewke, kable, silniczek krokowy, a sam doszedlem ze to przeplywomierz...

a do piaseczna troche za daleko, no chyba ze nie ma innej opcji :)

pozdrawiam

berthu

...latanie jest bogiem, predkosc nalogiem, zycie zabawa,sex podstawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

 

jestem nowym szczesliwym posiadaczem X3 :)

 

i szukam dobrego serwisu na Bialolece/Targowku - prosze o pomoc.

 

dzieki

P

Wołomin masz niedaleko.

http://www.zientara.com.pl

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam negatywna opinie na temat tych ASO (3) z ktorymi miale do czynienia, relacje jakosc usugi do ceny jest smieszna, naprawa na zasadzie wymiany czesci na slepo jest dla mnie skandalicznym sposobem dzialania, niewykonywanie zafakturowanych napraw nie jest zadkoscia a uchylanie sie o odpowiedzialnosci, mataczenie i opieszalosc w razie problemow to juz poprostu zenada. Nie zycze ci miec kiedykolwiek problemow z ASO w polsce bo zobaczysz co to znaczy... wszystko jest dobrze poki jest dobrze, jak sie zaczynaja klopoty to ASO staje sie twoim najwiekszym przeklenstwem.

 

Poza tym, nikt mi nie wytlumaczy dlaczego ceny ASO BMW w podlej Warszawkiej bocznej dzielnicy sa 20 do 30% drozsze niz w luksusowej dzielicy paryza mimo ze koszt personeu jest 2,5 krotnie nizszy a koszt wynajmu/kupna lokalu 14 krotnie nizszy ?

Nikt mi nie wytlumaczy dlaczego mimo polityki przejrzystosci BMW zadne ASO w polsce nie podaje swoich cen na naprawy podstawowe online a we francji np mozesz na intrnecie znalesc 50 podstawowych napraw z ich CALKOWITYMi cenami kazdego ASO ?

Nikt mi nie wytlumaczy dlaczego ktos probuje mi sprzedac ciemnote jak by bym jakims jaskinowcem i zmusza mnie do sprawdzania czy dana naprawa zostala wykonana ?

Dlaczego musze posylac mojego Adwokata do Aso aby w koncu dostac pisemna odpowiedz na moja pisemna reklamacje ?

 

Dzisiaj, jezeli zdarza sie jakas naprawa ktora robi tylko ASO to po prostu na starcie im mowie ze sprawdze kazda czynosc na fakturze u niezaleznego mechanika, ze jezeli dana naprawa nie przyniesie oczekiwanego efektu to niezaplace a jak wykryje chocby najmniejszy problem to nie zawacham sie im poslac adwokata, niech on tez sobie na nich zarobi. A... zanim przyjechalem do Polski to nie przeszlo by mi przez mysl aby serwisowac swoj samochod gdzie indziej niz w ASO.

 

rivasi dzięki za niezły wykład i cenne rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś polecić specjalistę od odgrzybiania klimatyzacji E60? Najlepiej by było na zachód od Warszawy :D .

Najbardziej śmierdzi jak wyłączę klimę. Filtry wymienione, pryskałem najpierw Wurthem - po poru dniach zapach wrócił. Później byłem u ludka od klimatyzacji który mi popryskał czymś innym, ale skutek ten sam :( . Może odpływ niespecjalnie działa, albo już nie wiem co to jeszcze może być. Potrzebuję kogoś kto to zdiagnozuje i naprawi bez wymiany połowy rzeczy niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję w okolicach Pruszkowa elektryka do przełożenia oświetlenia wewnętrznego (wymiana lampy w podsufitce). Mam nową lampkę i wiązkę ale są inne i nie mam pojęcia jak to zrobić. Znacie kogoś kto mi to ogarnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kuźwa.ja do ryk woziłem.hektary z wawy.

ale dobrze gość robi i w dobrej cenie.

tylko musisz mieć drugie do śmigania.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat ARSCAR na Alei Krakowskiej 94, 05-090 Raszyn. Kontakt: 789085345. Nabicie klimatyzacji z ozonowaniem 120 zł. Posiadają także duży wybór opon używanych. Kupiłem dwie oponki, panowie od razu zamontowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jezeli nie serwisowales klimatyzacji nalezycie i masz juz przegrzybiony parownik i skraplacz albo wrecz przewody gdzie mozna chodowac gruby grzybostan to zadne psikanie ci nie pomoze i minimum to zdemontowanie powyzszych czesci fizyczne wymycie i wyplukanie mocnymi srodkami, wysuszenie a tego za 200 zl ci nikt nie zrobi jezeli z glodu nie umiera. A moze tak byc ze niektore elementy sa juz przegnile i trzeba je wymienic i tylko demontaz ci to potwierdzi (co rownierz kosztuje).

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem. Tylko tam gdzie do tej pory byłem nie zajmują się rozbieraniem, albo boją się do tego dotknąć pewnie z braku doświadczenia. Dlatego tu pytam czy może ktoś zna miejsce gdzie potrafią to zrobić, zamiast się dopiero uczyć na moim aucie. Samochód już taki kupiłem, więc nie wiem co tam się działo wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ok rozumiem ze trafiles na zaklad ktory grzebie w klimie a tak naprawde wypelnia tylko procedury wymiany i nic innego nie zrobi.

 

polecam w takim razie :

 

EURO KLIMA S.C.

02-285 Warszawa

ul. Szyszkowa 68

http://euro-klima.pl/

 

odstaw do nich auto popros o szczegolowa diagnoze i wycene z gwarancja rozwiazania problemu. Ja z moim problemem ktory nikt nie zdiagnozowal na 100% (czyli pewnie to to ale zanim nie naprawimy to nie dam panu gwarancji) zaoszczedzilem 30%, wykonanie szybkie i profesjonalne wedlug mnie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Szukam warsztatu zajmującego się robotą głowic, sprawdzaniem kompresji itp. Potrzebuję sprawdzić kompresję i ocenić mechaniczne zużycie silnika. Jest spory pobór oleju. silnik n42b20. Warszawa i zachodnie okolice najlepiej, Pruszków i rejony.

Mój mechanik za sprawdzenie silnika krzyknął 1500 zeta.....

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam Servicemile: http://www.servicemile.pl/ w Konstancinie/Powsinie.

 

Diagnoza/naprawa szybka i trafna. Pan Hubert osobiście nadzoruje serwisowane samochody, nie idąc na łatwizne i nie wymieniając wszystkiego jak leci. Szuka konkretnej przyczyny problemu nie mnożąc od samego początku kosztów. Pozatym jest to komunikatywy człowiek (co nie jest oczywiste w przypadku specjalistów w tej brażny) i potrafi znaleźć czas na kilka słów wyjaśnienia.

 

Poza tym, choć to może mniej istotne - przytulny kącik dla oczekujących - WiFi, kawka, ciasteczko :)

 

Dziękuję i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie byłem nigdy w ASO BMW :)

 

Ja miałem akurat NOXa, więc dla mnie nie miało to znaczenia bo to i tak tylko w serwisie można dostać(brak zamienników??), więc za NOXa napewno zapłaciłem jak w ASO.

 

Poza tym jestem zadowolony przede wszystkim z jakości wykonanych usług, dlatego o cenie nie wspominałem. Nie mam zresztą punktu odniesienia, ponieważ była to moja pierwsza przygoda w serwisie z BMW.

 

Po 4 latach serwisowania Mitsubishi w ASO, musiałbym chyba serwisować Bentleya, żeby kwoty za serwis robiły na mnie wrażenie :)

 

Nie zrozum mnie źle, nie chodzi tu oczywiście o nadmiar gotówki w moim wydaniu, bo nie powiem, żeby rachunek mnie nieco nie przybił, ale nie był też dużym zaskoczeniem.

 

Ważne, że auto znów reaguje na gaz jak powinno :) bo drugiego dnia jazdy z popsutym czujnikiem NOX, zacząłem myśleć że auto jeździ jak powinno (chyba zacząłem się przyzwyczajać), ale dopiero po odebraniu auta z serwisu, wiedziałem w jak wielkim byłem błędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem dotyczący układu paliwowego, wskaźnik paliwa pokazuje że powinno ono jeszcze być co najmniej 10.l lecz auto gaśnie i trzeba zalać.

Nie wiem czy to pompa? pływaki? sam na swoje oko sprawdzałem wygląda wszystko ok.

Szukam dobrego mechanika w Warszawie który to ogarnie i jest dosyć nie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.