Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam na oku E60 2009r 525i N53, automat, xdrive. Auto sprzedawane przez ARCTOS przy Jagielońskiej.

 

http://otomoto.pl/bmw-525-3-0-x-drive-1wl-salon-pl-gwara-C30829895.html

 

Salon PL, udokumentowana historia i 12mcy gwarancji technicznej (nie znam jeszcze zakresu). Wszystko wygląda OK, ale jednak chętnie zrobiłbym przegląd przed zakupem.

 

W ASO krzyczą 700zł za taką usługę. W związku z powyższym szukam jakiegoś naprawdę rzetelnego warsztatu specjalizującego się w BMW. Jestem z Piaseczna, więc na pierwszy ogień idzie: MAG-POL. Też sobie cenią taką usługę: 300zł+100historia z ASO. Czy polecacie ten serwis na taki przegląd oraz później na serwis?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz wydać ponad 70k na samochód, to sprawdzenie w ASO za 1% wartości nie wydaje się rozrzutnością, dodatkowo jeżeli dogadasz się ze sprzedającym, że w przypadku gdy po sprawdzeniu okaże się że kłamali w ogłoszeniu, to koszt ponosi sprzedający. Jeżeli się nie zgodzą, to znaczy że kłamią. Jeżeli wszystko jest OK powinni się zgodzić, bo nie maja nic do ukrycia. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się nie wydaje o ile trafisz za 1 razem w odpowiednie auto. A teraz wyobraź sobie, że sprawdzasz np. 5 aut, bo 4 okazały się trefne. Robi się kwota, prawda? W ASO opla np. taki przegląd to 170zł, ale to BMW, inne koszty. Trzeba szukać alternatywy. Poza tym, nie jest powiedziane, że w ASO znajdziesz lepszych fachowców niż w dobrym warsztacie. Stąd moje pytanie do osób doświadczonych z marką BMW.

 

super.. otworzyłem setną stronę tego wątku :) o ile moderator zaraz nie usunie jakiegoś wcześniejszego postu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za przegląd w ASO Inchcape zapłaciłem 860PLN... I powiem szczerze, że drugi raz bym tego nie zrobił...

 

Wspomniany został serwis MAG-POL, nie był chyba wspominany wcześniej w tym wątku. Ktoś może powiedzieć coś więcej ?

 

Potwierdzam zdanie o ASO inchape ws przegladow to straszna kpina. ZA 860 zl jedynie co ustalili prawidlowo to przebieg ze jest realny i bezwypadkowosc auta. Cala reszte zupelnie przegapili. Ustalili kwote napraw na 6500 zl dajac bardzo dobre zdanie o samochodzie. Skonczylo sie na 30000 zl POZA Aso czyli pewnie okolo 50000 zl byloby w ASO. Nie sposob dostac rzetelnej opinii na pismie. Dostajesz jakas pobazgrana kartke z notatkami mechanika w stylu morsa ubrodzona olejem gdzie jedyna sprawe ktora da sie odczytac to pomiary lakieru. NIGDY WIECE W ZYCIU.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wydruk jak ze zwykłej stacji diagnostycznej, wykaz wyposażenia, wykaz błędów z komputera i wycenę naprawy (prawie 4000PLN, ale to już opisywałem gdzie indziej...). Liczyłem na trochę więcej informacji. Paru rzeczy też nie znaleźli, które sam znalazłem, niestety później. Gdyby zostały wykryte w ASO to na pewno bym targował niższą cenę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie w Warszawie moge z czystym sumieniem polecic moja Piateczke?>Na poczatke chciałbym wymienic olej i filrty co myslicie o AUTOWROBEL na Łodygowej?

pzdr.

Arka auto kuźnia w tych okolicach.

Dzisiaj robiłem tam maglownice wahacze lolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jak do Wołomina nie za daleko Ci będzie to do Zientary wal.

tylko terminy mają parodniowe.

laserowego Huntera mają nowej generacji.

http://www.zientara.com.pl/

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko nie jest, ale kusi nowy sprzet do geometrii... :/

 

 

t

Nie sprzęt ale fachowiec robi robotę.

 

Jak chcesz, to na Zaciszu mogę polecić warsztat - ostatnio właśnie robiłem geometrię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest, że więcej jest warsztatów nie polecanych niż polecanych.

Szczególnie nie polecam warsztatu w Piasecznie przy ul. Gałczyńskiego 22. Jest tam warsztat z dużym napisem BMW serwis. Oddałem swoje auto do wymiany części eksploatacyjnych, wymiana oleju oraz naprawę radia, otwierania szyby elektrycznej oraz przeglądu auta celem przedłużenia badań technicznych. Umówiłem się na konkretny termin aby odstawić auto. Po tym samochód stał przez parę dni, po czym po moich kilku stanowczych telefonach zapewniono mnie że samochód będzie gotów do odbioru dnia następnego. Zadowolony pojechałem po odbiór swojego auta. Okazało się, że wymienione są tylko przednie amortyzatory i wymieniony został olej. Okazało się, że za olej który mi policzono nie został wymieniony. Wcześniej za tą wymianę oleju zapłaciłem i nikt go nie wymienił. Nie wiem jak nazwać takie zjawisko, chyba kradzież. Po mojej uwadze od razu mechanik na moich oczach wymienił olej nie wyciągając przy tym w ogóle filtru oleju. Inne zlecone naprawy nie zostały przeprowadzone. Co najlepsze został podbity mi przegląd z badań technicznych. Nie zależało mi na tylko podbiciu pieczątki tylko na uzyskaniu sprawnego auta. Nie mam zbytnio czasu aby zajrzeć jakie amortyzatory zostały mi wstawione. Właściciel twierdził że nowe firmy sachs - nie jestem pewien.

 

Niby sprawy banalne, ale w dalszym ciągu szukam mechanika, który uczciwie podejdzie do wymiany części eksploatacyjnych, który przypilnuje aby moje auto jeździło bardzo dobrze a w razie konieczności weźmie się za trudniejsze naprawy. Tym bardziej że nie zmienię już marki auta, a wkrótce zapewne kupię coś nowego i zamienię moją poczciwą E46. Takich jak ja użytkowników, którzy chca powierzyć swoje auto w dobre i UCZCIWE ręce jest na pewno sporo.

 

W dalszym ciągu szukam naprawy radia samochodowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest, że więcej jest warsztatów nie polecanych niż polecanych.

Szczególnie nie polecam warsztatu w Piasecznie przy ul. Gałczyńskiego 22. Jest tam warsztat z dużym napisem BMW serwis. Oddałem swoje auto do wymiany części eksploatacyjnych, wymiana oleju oraz naprawę radia, otwierania szyby elektrycznej oraz przeglądu auta celem przedłużenia badań technicznych. Umówiłem się na konkretny termin aby odstawić auto. Po tym samochód stał przez parę dni, po czym po moich kilku stanowczych telefonach zapewniono mnie że samochód będzie gotów do odbioru dnia następnego. Zadowolony pojechałem po odbiór swojego auta. Okazało się, że wymienione są tylko przednie amortyzatory i wymieniony został olej. Okazało się, że za olej który mi policzono nie został wymieniony. Wcześniej za tą wymianę oleju zapłaciłem i nikt go nie wymienił. Nie wiem jak nazwać takie zjawisko, chyba kradzież. Po mojej uwadze od razu mechanik na moich oczach wymienił olej nie wyciągając przy tym w ogóle filtru oleju. Inne zlecone naprawy nie zostały przeprowadzone. Co najlepsze został podbity mi przegląd z badań technicznych. Nie zależało mi na tylko podbiciu pieczątki tylko na uzyskaniu sprawnego auta. Nie mam zbytnio czasu aby zajrzeć jakie amortyzatory zostały mi wstawione. Właściciel twierdził że nowe firmy sachs - nie jestem pewien.

 

Niby sprawy banalne, ale w dalszym ciągu szukam mechanika, który uczciwie podejdzie do wymiany części eksploatacyjnych, który przypilnuje aby moje auto jeździło bardzo dobrze a w razie konieczności weźmie się za trudniejsze naprawy. Tym bardziej że nie zmienię już marki auta, a wkrótce zapewne kupię coś nowego i zamienię moją poczciwą E46. Takich jak ja użytkowników, którzy chca powierzyć swoje auto w dobre i UCZCIWE ręce jest na pewno sporo.

 

W dalszym ciągu szukam naprawy radia samochodowego??

W sprawie radia jedz do NaviGarage, polecam chłopaków osobiście :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest, że więcej jest warsztatów nie polecanych niż polecanych.

Szczególnie nie polecam warsztatu w Piasecznie przy ul. Gałczyńskiego 22. Jest tam warsztat z dużym napisem BMW serwis.

 

czy jestes pewny ze chodzi o Piaseczno a nie Pruszkow ? W Piasecznie nic nie znalazlem pod tym adresem, za to w pruszkowie jest BMW Serwis pod tym adresem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie w Warszawie (najlepiej okolice Ursynowa) oddać autko na wymianę oleju/filtra? Czy robił to ktoś w feu vert ursynów? Zresetują wymiany w komputerze? Dzięki za pomoc.

 

I jeszcze jedno pytanko. Znacie może bavarian works: http://www.bavarianworks.pl/index.html ? Serwisuje ktoś tam autko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a tego warsztatu nie udało mi się znaleźć. Chętnie usłyszałbym opinie na jego temat, gdyż jest mi bardzo po drodze :)

Na Auto Sew muszę czekać jeszcze prawie miesiąc...

 

 

To chyba jakiś swiezo powstaly serwis ? bavarianworks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
O, a tego warsztatu nie udało mi się znaleźć. Chętnie usłyszałbym opinie na jego temat, gdyż jest mi bardzo po drodze :)

Na Auto Sew muszę czekać jeszcze prawie miesiąc...

 

 

To chyba jakiś swiezo powstaly serwis ? bavarianworks

Chyba nie. Skoro czytasz regularnie ten temat to dziwię się że Ci "umknęło" ;)

 

search.php?keywords=bavarianworks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.