Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ten dach jest po "dachu", to nie oczekuj, że ktoś zechce się z tym babrać. Wyrzucić i założyć "nowy" z rozbiórki anglika na przykład i po robocie. Jeśli jednak działał i przestał to inna rozmowa. Ja polecam Łomianki w tej kwestii. Ostatnio widziałem jak grzebali w takim dachu, wiec nie spuszczają na drzewo z tym kłopotem.

:duh: Lepiej się już nie odzywaj... dach po "dachu" GRATULUJE FANTAZJI ! DRUGA CZESCTWOJEJ WYPOWIEDZI "ŁOMIANKI" TEZ BARDZO POMOCNA. :duh:

 

Po pierwsze, to na pewno ja będę decydował o tym kiedy sie będę odzywał a nie ty. Nie słyszałeś dotąd o samochodach powypadkowych? WPolsce zdarzają sie takie jak nie wiesz. Dachu po wypadku zwyczajnie nie da się naprawić, dlatego piszę o tym. W Łomiankach wiadomo, że jest serwis u Pawłowskiego, więc o co ci chodzi? Poszukaj najpierw po forum zanim będziesz pyszczył i nie odzywaj się już do mnie, bo nie mam na to ochoty. :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Wam Autoredute. Robili u mnie remont silnika BMW 750 F02, rzeczowo podeszli do sprawy, co prawda w wycenie się pomylili, początkowo miało to być 20 tys a wyszło 24500 bo trzeba było tłoki wymieniać. Jest bardzo zadowolony, naprawa trwała ponad tydzień, silnik chodzi perfekcyjnie, zrobiłem już 11tys i nie dolałem oleju. Polecam”. Cena w ASO około 80tys. Różnica jest wielka i dla mojej kieszeni też bardzo znacząca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam.Potrzebuje Bardzo Dobrego warsztatu w okolicach Wawra.

z Wawra masz do Wołomina blisko :mrgreen:

 

http://www.zientara.com.pl/auto-serwis.htm

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
x5 E70 wymiania oleju w skrzyni biegów po 160 tys km

 

gdzie w Wwie okolicach zrobić tanio i dobrze, oriętujecie się jaka cena ?

Spytaj kolegi gorik79. Jest na forum.

Odpowie Ci na wszytkie Twoje wątpliwości związane z wymianą oleju...

Wiele osób m. in. z tego forum i nie tylko, korzysta z jego usług.

Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeprowadzić przegląd przedzakupowy auta w Warszawie. Polecacie Bawaria Motors czy Auto Fus?

Nie wiem czy mogę polecić ale ja zrobiłem w AutoReduta na Saskiej Kępie za 500 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeprowadzić przegląd przedzakupowy auta w Warszawie. Polecacie Bawaria Motors czy Auto Fus?

Nie wiem czy mogę polecić ale ja zrobiłem w AutoReduta na Saskiej Kępie za 500 PLN

W AutoFus mieli odłegły termin i życzyli sobie coś z 800 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam jakiegoś fachowca z zamiłowania, przejrzałem kilkanaście stron tutaj z mazowieckiego jednak nic nie znalazłem o typowym fanatyku BMW. Chodzi mianowicie o mój dach CABRIO w BMW e36 mam problem ze składaniem, rozkładaniem... Może ktoś się z tym spotkał i wie gdzie naprawić. Będę [bAD] wdzięczny !!! :)

 

swoje BMW naprawiam w Auto Fus przy Ostrobramskiej, narzekać na nich nie mogę, dobrze fachowcy. Nie wiem czy zajmują się też dachami, pewnie tak.... ale lepiej przedzwoń do nich i sam zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest taki warsztat na Gersona na tyłach stacji benzynowej- Wojciecha Gersona 19 Warszawa

22 814 12 60. Zadzwoń może pomogą. Mnie zrobili szyber w E91 i jestem zadowolony. Widziałem że robili tekstylne odsuwane, to może i kabrio zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : zaufany czlowiek w ASO BMW Wwa? Czy możecie kogoś polecić, macie znajomego w którymś ASO. Bo mój kumpel w Inchcape się zwolnił i wyjechał z PL a zaraz muszę zrobić full przegląd i chce zrobić go w ASO - stąd poszukiwania. Jeśli macie kogoś to z miłą chęcią skorzystam z rekomendacji :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

tu jest dobry gość i tanio robi.

np. pogięte 18 m-pakietowe robiłem w czarny mat za jakieś chyba 100zł komplet.

kawałek jest od Wawy ale warto:

http://felgi-profil.pl/malowanie_regeneracja_felg_lublin_warszawa_ryki/

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

tysiąc miało być :mrgreen:

ale to i tak super za napawanie, szlifowanie prostowanie i malowanie jak na Stołeczne ceny :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Na początek chciałem się przedstawić, jestem Paweł, mieszkam w Warszawie na Ursynowie.

Nie mam BMW ale można powiedzieć, ze w moim samochodzie jest BMWowe serce. Posiadam Niesana Patrola y60 z 1996 roku z silnikiem M60 czyli 4l benzyna V8 z 740. Motor był wkładany przez Fabrykę 4x4 z okolic Krosna. Zrobili takich swapow z 20 i robota była wykonana bardzo dobrze.

Potrzebuje informacji kto w Warszawie może mi go "wyregulować" nierówno pracuje i pali jak 8 smokow (26 l benzyny i z 35 gazu), po zmianie tak nie było... Więc generalnie potrzebuje speca od tych silników.

Proszę o wskazanie dobrego miejsca. Dziękuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego elektryka od e60. Nie wraca lusterko po cofaniu. Przy każdym ruszeniu czyli dodaniu gazu wyskakuje chwilowy błąd otwarcia klapy bagażnika, na szczęście klapa się nie otwiera. INPA pokazuje błąd sterownika szyberdachu ale on pracuje OK. Jest gdzieś zwarcie, dlatego szukam kogoś z doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.