Skocz do zawartości

Szrot w okolicach Trójmiasta - na wczoraj ;)


Vielebny

Rekomendowane odpowiedzi

A więc sprawa wygląda następująco:

 

Potrzebuję naprawić wskaźnik paliwa i temperatury w mojej E36 318i. Cuda juz robiłęm i cały czas bez efektu. Dlatego postanowiłem, że wymienię zegary. Jednak zanim kupię, może jest gdzieś w okolicy trójmiasta jakiś szrocik na którym mają E36 jak moja i mógłbym od razu sprawdzić czy to cos da (znaczy się podłączyć do swoich kabelków) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kiedyś byłem u nich to czekałem na wachacz godzinę poza posesją tego niby sklepu hali dzwoniłem pare razy i ktoś mówił że zaraz ktoś przyjdzie nie doczekałem się nikogo!!!! Mio tego że przed tym całym zabudowaniem przyjechały 2 tiry z bmw z angli jak dla mnie to wielka ściema ale podjedź może akurat mają to co potrzebujesz ja mam taką opinie o nich. Jest jeszcze taki szrot w Koszwałach ale troszkę biedniejszy a polecam AUTO GRACIK w ostatniej miejscowości przed Żukiowem po prawej na wzgórzu jadąc od Gdańska bodajże Leżno miejscowość tam mają dużo rzeczy i naprawde wporzo chłopaki sprzedają POZDRO :hand:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem tam ostatnio szukałem błotnika do golfa mamy mojej to przyniósł mi 5 sztuk stan idealny i stały 3 e36 chyba 2 sedany jedna coupe sam myślę tam podjechać i ciś wygrzebać :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wszyscy posiadacze bmw trzymajcie sie z daleka od Straszyna. Nawiazałem kiedys korespondencję z tymi Panami, ceny dogadane a przy spotkaniu - tak jak kolega wyżej wspomniał - czekasz 30 min żeby ktoś otworzył lub choć wyjrzał, a jak juz wala takie ceny ze w internecie znalazłem trzy razy taniej a niektóre sprawy jak brakujące zaślepki, plastiki itp są tańsze prosto z serwisu aniżeli od Panow ze Straszyna. Kiepskie cwaniaki, aż dziw bierze że wciąż istnieją na rynku i potrafią utrzymać ten bajzel. Pozdrawiam.
arop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat dobrze mogę się wypowiedzieć na temat Straszyna. Byłem tam z 4 razy, za każdym razem dobrze obsłużony, wchodziłem z gościem do tej hali, sam wybierałem. A takie rzeczy jak różnego rodzaju zaślepki czy szpilki to dostawałem za darmo. Także zdziwiłem się nieco po tych postach.

 

Z tego co ostatnio mówili to wycofują się po mału z E36, zostają im tylko te sprowadzone z GB.

 

A ten gość z Żukowa prowadzi jakiś szrocik, czy warsztat? Posiada jakieś części do innych modeli?

Edytowane przez Lutrzyk
"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja w Straszynie też nie miałem problemu. Spokojnie sam wszedłem na halę się rozejrzeć. Na odkręcenie skrzyni biegów od silnika czekałem 15min. W tym czasie gościu znalazł dla mnie jeszcze halogen. Cena skrzyni może nie najlżejsza, ale widzę co biorę i dali 14 dni gwarancji rozruchowej.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w "AUTO-GRACIKu" i bardzo mi sie podobało :) Jak na szrot to super podjazd mają :) Jak do hotelu sie zajeżdża :mrgreen: W każdym razie wykręciłem dwa zestawy zegarów, podłączyłem i niestety ale chyba dam sobie spokój. Okazuje sie, że to nie jes kwestia zegarów. Ponieważ sprawdziłem na samym początku pływaki i to co jest pod kanapą, zostaje już tylko instalacja elektryczna a w to samemu nie będę sie bawił.

 

Do EURO-Trade w końcu nie pojechałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.