Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja musze napisac opinie negatywna dla warsztatu BM Serwis z Sopotu (dawny Cerkaski).

Robilem u nich wiele, przeguby, zawieszenie, sprzeglo itd, caly czas przez te wszystkie naprawy zwracalem im uwage na grzechotanie przy wale i szarpanie samochodu. Oni robili niewiele w tym temacie bo zawsze im brakuje czasu aby rzeczowo zajac sie autem. Przez 3 miesiace jezdzilem z tym problemem az w koncu zaczalem sie bac jezdzic bo drgania byly wrecz przerazliwe. Ostatecznie uzyskalem od nich informacje ze ten model tak ma i musze sie przyzwyczaic do tego bo nic zlego sie generalnie nie dzieje.

Po wizycie w ASO po przejechaniu 500m stwierdzili ze to dwumasa. Jestem juz po wymianie i jest pieknie :-)

Edytowane przez automat_82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam pytanie o p. Andrzeja z Robakowa, czy on też podłączy mi samochód pod komputer? mam problem z samochodem, byłem w kilku miejscach i nic.... dokładniej problem dotyczy licznika. podczas jazdy resetuje mi się cała deska rozdzielcza, wszystkie wskaźniki opadają na kilka sek i wracają do normy, no i elektroniczne wskaźniki zerują się. jakieś pomysły kto byłby mi w stanie pomóc? będę wdzieczny za jakieś wskazówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam dobrego i nie drogiego warsztatu, który zajmuje się wymianą lub regeneracją pompy wtryskowej :cry2:

Generalnie, nic się nie dzieje z autkiem, oprócz tego, że zostawia plamy ropy i cały silnik też jest w ropie, więc mój mechanik stwierdził, że to może być pompa wtryskowa. Diagnoza jeszcze nie jest na 100% pewna (okaże się po umyciu silnika), ale liczę się z taką ewentualnością. Czytałam, że diesel e "chorują" na to.

Jeżeli ktoś miał podobny problem, proszę o opisanie rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mam pytanie o p. Andrzeja z Robakowa, czy on też podłączy mi samochód pod komputer? mam problem z samochodem, byłem w kilku miejscach i nic.... dokładniej problem dotyczy licznika. podczas jazdy resetuje mi się cała deska rozdzielcza, wszystkie wskaźniki opadają na kilka sek i wracają do normy, no i elektroniczne wskaźniki zerują się. jakieś pomysły kto byłby mi w stanie pomóc? będę wdzieczny za jakieś wskazówki

 

p. Andrzej ma komputer (przynajmniej do nowszych autek), ale najlepiej zadzwoń, przedstaw problem i zapytaj czy coś poradzi, bo mi to wygląda na jakiś elektryczny problem a elektryk z tego co wiem jest u p. Andrzeja "dochodzący".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chciałbym wsadzić do swojego auta nowe i większe :norty: turbo.

Polecicie mi kogoś kto mi to zestroi do kupy ???? V tech zrobi juz chyba reszte bo są pod ręką i raczej nie można na nich złego słowa powiedzieć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio serwisuje auto w Supercarservice na al. Zwycięstwa na przeciwko Nowego Orlowa. Właścicielem jest moj kolega i mogę nie byc obiektywny ale jestem zadowolony. Poważnych rzeczy nie robiłem, wymieniałem koło pasowe i paski wspomagania, dodatkowo dwa razy serwis olejowy. Mają interface serwisowy do BMW także mogą wykonać update softu i całą resztę. Z reszta kolega posiada własne e65 w którym jest zakochany także zawsze można z nim pogadać.

Jak ktoś zainteresowany, to może się powołać na mnie może załapie się na jakiś rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić JDP na Olszynce - dobrzy są. Fajne projekty robią dla zagranicy (amerykańce), robili dla Witmana (nie wiem czy jeszcze robią, trzeba by było zapytać), niedawno robili odbudowę e34 kolegi (zielony Touring przedliftowy). Z cenami niestety nie pomogę, ale u nich tanio nie jest.

 

Pzdr.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, nie jestem zadowolony przede wszystkim z doboru koloru Mpakietu który zakładałem 1,5 roku temu i wtedy cena 500 zł za element była jedną z wyższych w 3mieście, co jak z reszta też opinia kolegi skłoniły mnie do wyboru tego lakiernika. Tłumaczenia że ktoś 4 razy dobierał kolor i że na elementach plastikowych zawsze wygląda inaczej do mnie nie trafiały, zwłaszcza że mam w garażu komplet progów i zderzaków, których odcień nie różnił się od tego na karoserii. Po większych bojach ugadałem się z nimi że zdemontuję sam te zderzaki i progi i im doniosę do malowania, ale jakoś nie było czasu.... później pomalowałem cały na czarny mat i jakoś tak się rozeszło.

Powiedzmy że nazwę mogę podać na priv, bo nie chcę im tu robić nie wiadomo jakiej złej famy, bo wpadka może zdarzyć się każdemu, a w sumie jakoś w pokoju się rozeszliśmy. Z tym że już mam uraz i jakby się znalazł jakiś inny DOBRY lakiernik to na pewno bym skorzystał bo maska ma masę odprysków, zderzak z reszta też...

Pytanie co to jest drogo a co tanio, bo za 350zł za element też można było coś znaleźć i podejrzewam że efekty byłyby podobne. A słuchy mnie doszły że już i 1000 za element sobie krzyczą... Najgorsze że nigdy nie wiadomo jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzisz - najlepiej przejechać się, sprawdzić czy mają komorę (lub więcej niż jedną), jakie auta robią i dla kogo. Dobrze jeśli robią nie tylko serwis, ale i odbudowy czy korekcje dla hobbystów (bo to że robią stłuczki dla ASO drogich samochodów też jeszcze nie koniecznie gwarantuje ideału, a maniacy zazwyczaj są bardziej drobiazgowi). Dobrze też obejrzeć kilka różnych polakierowanych czy zrobionych aut i samemu ocenić. Porządne warsztaty zazwyczaj pozwalają przejść się po placu i trochę pokazać jak się pogada (o ile my jesteśmy normalni, a oni znajdą czas - w końcu jesteśmy zainteresowani ich ofertą). Do tego dochodzą znajomi - ale nie tylko z gadki tylko tacy, którzy u nich robili i możemy zobaczyć ich auto.

 

Ja polecanych wyżej właśnie w ten sposób mam sprawdzonych. Jeśli miałbym doszukać się jakiegoś minusa oprócz ceny, to wydaje mi się, że nowy lakier jest mniej wytrzymały i twardy niż stary - ale to może być i moje subiektywne odczucie, gdy serce boli widząc każdą kreseczkę na nowej karoserii.

 

Pzdr.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie siedziby miał przestać "dochodzić" i być cały czas, ale nie wiem bo nie byłem dawno. Najlepiej zadzwonić. Jak nie są jeszcze forumowi magicy. Dużo rzeczy robią zdalnie, spróbuj u nich.

 

 

It ak też sie stało :cool2: p Rysiek jest już na stałe w Robakowie właśnie ogarnia moje autko :mrgreen:

Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego i z umiarkowanymi cenami lakiernika w 3City lub okolice.

 

Witam kolegę

Ja kilka miesięcy temu lakierowałem e60 w Gdyni, zrobili bardzo ładnie, nie można było się do niczego przyczepić a i cena była tez rozsądna. Oczywiście dysponują komora do malowania aut.

 

Centrum Napraw Powypadkowych Auto Dobrucki

www.autodobrucki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.