Skocz do zawartości

Wyposazenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam Koledzy. Sprzedałem mojego schnizterka no i teraz czas zasiąsc za sterami Prawdziwego BMW! Moze dysponuje ktos lista wszystkich mozliwych dodatków w e32. Wszystko co było montowane w serii i za dopłatą. Chce kupic 7 z konca produkcji czyli 93-94rok. Silnik 3,5 najlepiej 4,0 lub 4,4 jezeli były w e32. Chce aby to była fura max wyposazona. Napewno Nivo oraz EDC co jeszcze? Napewno tempomat i automat. Gorąco proszę o liste. A moze zna ktos taką 7 w stanie idealnm aby się cieszyc a nie ZNOWU płakac! Warunek musi bycz czarna i z chromem.
Opublikowano

Polecam poszukać wersji Highline, executive, albo Royal executive :D

Jeszcze jedno nie można mieć znanego z allegro "full wypasu" bo niektóre opcje się wykluczają :D

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Opublikowano
Dokladnie tak nie ma tzw Full wypasu albo masz jedno albo drugie i tez przy zamowieniach tych autek jak pierwszy wlasciciel zamawial sobie dana opcje rzadko sie zdarzalo zeby zamowil wszystko na raz a juz spotkac dwie identyczne to juz graniczy z cudem ale tak jak pisali koledzy najlepiej i najbardziej optymalnie wyposazone byly LONGI ROYAL tzw prezydenckie czyli cztero osobowe ale chyba byly z silnikami i wersji 750 choc moge sie mylic bo ostnie 740 chyba w wersji Royal tez byly ale pewnosci nie mam maja lodowke sterowanie radiem z tyly tel barki drewniane w oparciach foteli elektryczna i podgrzewana tylna kanape nie wspomne o fotelach elektryczna rolete tylna lampki z tylu z notkami do czytania szyber klima dwustrefowa nivo Edc abs lusterka fotochromatyczne zew i wew podwojne atermiczne szyby bywaly i pancerne ale dosc rzadko i duzo drozsze jak to nie ktorzy je myla wlasnie z atermicznymi fabryczny alarm zmieniarki cd elektrycznych zaglowkow Pdc i juz nie pamietam co jeszcze mialy ale lista jest naprawde bogata a i to nie da sie miec wszystkiego naraz oczywiscie opcje kolorystyczne skory lakieru felgi w roznych rozmiarach i wzorach spryskiwacze ref regulacja wysokosci nawet xenony Jest tego naprawde duzo i chyba nie widzialem takiej zeby miala wszystko co BMW oferowalo do nich zeby spotkac wszystkie te dodatki w jednym egzemplarzu

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Opublikowano
  • Autor

No to teraz juz nie wiem czego szukac. Mazeniem jest:

-Czrna 740,

-Skóra,

-podgrzewane fotele z przodu i z tyłu

-Wersja 4 osobowa

-Seryjne rolety z tyłu

-Elektryczne fotele i zaglówki

-Szyby atermiczne

-Klimatronik

-Drewno

-EDC

-Nivo

-Abs

-ASC

-Automat skrzynia

-Fajnie gdyby było Webasto

-Spryskiwacze lamp+ halogeny

-Halogeny przedni

-Super gdyby był barek z lodówką

Hmm co jeszcze. Muszę się dokłądnie sprecyzowac zebym wiedział czego szukac.

Opublikowano
jeśli wersja 4 osobowa to wydaje mi się że zawsze była lodówka z barkiem.....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
  • Autor
To jeszcze moze mi ktos powie gdzie cos takiego znalezc?
Opublikowano
nie wiem czy 4 osobowe były 740 chyba tylko 750 i była taka ostatnio na allegro za 9000 zł!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Opublikowano
  • Autor
Była 740 4 osobowa. Spotkałem taką w szczecinie w brązowych skórach. Co prawda ja wolałbym czarne skóry.
Opublikowano
To jeszcze moze mi ktos powie gdzie cos takiego znalezc?

 

na www.mobile.de widzialem niedawno taka 7 ale niepamietam 740iL albo 750iL

Opublikowano

Highline byl zdaje sie tylko 750iL. O e32 sporo mozesz poczytac po niemiecku na 7-forum.com.

 

%5B531%3A480%5Dhttp%3A//www.7-forum.com/hertter/IMG_1610b.jpg

Opublikowano
  • Autor
CO się stało z tymi wszystkimi e32. No nie idzie znalezc nic godnego uwagi. A jak juz cos jest mechanicznie ok to wypsazenie najskromniejsze. Widze ze łatwiej kupic e38. Teko to jest pełno na sprzedanie. Czyzby e38 była gorsza jak e32? Bardziej awaryjna?
Opublikowano

Nie wiem jak ci to powiedziec napewno sa nowszej generacji maja jeszcze wiecej elektroniki i elektryki co w e32 juz nie grzeszyly ubogoscia a oprocz tego duzo nowszych zastosowan materialow ktore nie zawsze sie sprawdzaja napewno beda moim zdaniem slabszymi nie mowie ze gorszymi bo sam mam chrapke na e38 .Ladnie wyposazona ale E32 to juz w swoim rodzaju klasyk wiec te ktore jezdza na zasadzie do worzenia ziemniakow i tluczenia ich w kazdy mozliwy sposob widzialem juz nawet goscia co e32 na malowanie mieszkan farbe w kublach wozil wiec maja stan jaki maja gro trafia na rozbiorki z czego notabene my korzystamy kupujac z nich oragany a te ktore sa mniejzadbane nie przedstawiaja soba jakos wartosci A te z bardzodobrym stanem to albo trzymaja cene albo wlasciciele niechca sie ich pozbywac bo po coz sprzedawac cos co jest dobre i nie tak zawodne nie obrazajac e38 wlasnie jak nowsze modele a druga sprawa jest ze e32 dostac u nas jest dosc ciezko a i na zachodzie wszystko co lepsze sie sprzedalo wiec zostaly graciki albo te ktore wlasnie trzymaja cene a e38 jest jeszcze sporo bo sa nieco mlodsze i prod byly do 2000roku wiec to jest tak troche jak z maluchami kiedys bylo mnostwo az sie przelewaly ale teraz znalezc dobry i utrzymany egzemplarz OJ ciezko a na drodze to juz Rodzynki

Ale mozna znalez jeszcze cos wartego uwagi tylko juz nie tak latwo jak kiedys :cool2:

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Opublikowano
..:: Burzę Mity Wyobraźni ::..
Opublikowano
  • Autor
Panowie gdzie i jak to Kupic. Biore odrazu!!! Kto mi to przyprowadzi. Prosze o kontakt na email!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.