Skocz do zawartości

Wyposazenie


adi0583

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy. Sprzedałem mojego schnizterka no i teraz czas zasiąsc za sterami Prawdziwego BMW! Moze dysponuje ktos lista wszystkich mozliwych dodatków w e32. Wszystko co było montowane w serii i za dopłatą. Chce kupic 7 z konca produkcji czyli 93-94rok. Silnik 3,5 najlepiej 4,0 lub 4,4 jezeli były w e32. Chce aby to była fura max wyposazona. Napewno Nivo oraz EDC co jeszcze? Napewno tempomat i automat. Gorąco proszę o liste. A moze zna ktos taką 7 w stanie idealnm aby się cieszyc a nie ZNOWU płakac! Warunek musi bycz czarna i z chromem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak nie ma tzw Full wypasu albo masz jedno albo drugie i tez przy zamowieniach tych autek jak pierwszy wlasciciel zamawial sobie dana opcje rzadko sie zdarzalo zeby zamowil wszystko na raz a juz spotkac dwie identyczne to juz graniczy z cudem ale tak jak pisali koledzy najlepiej i najbardziej optymalnie wyposazone byly LONGI ROYAL tzw prezydenckie czyli cztero osobowe ale chyba byly z silnikami i wersji 750 choc moge sie mylic bo ostnie 740 chyba w wersji Royal tez byly ale pewnosci nie mam maja lodowke sterowanie radiem z tyly tel barki drewniane w oparciach foteli elektryczna i podgrzewana tylna kanape nie wspomne o fotelach elektryczna rolete tylna lampki z tylu z notkami do czytania szyber klima dwustrefowa nivo Edc abs lusterka fotochromatyczne zew i wew podwojne atermiczne szyby bywaly i pancerne ale dosc rzadko i duzo drozsze jak to nie ktorzy je myla wlasnie z atermicznymi fabryczny alarm zmieniarki cd elektrycznych zaglowkow Pdc i juz nie pamietam co jeszcze mialy ale lista jest naprawde bogata a i to nie da sie miec wszystkiego naraz oczywiscie opcje kolorystyczne skory lakieru felgi w roznych rozmiarach i wzorach spryskiwacze ref regulacja wysokosci nawet xenony Jest tego naprawde duzo i chyba nie widzialem takiej zeby miala wszystko co BMW oferowalo do nich zeby spotkac wszystkie te dodatki w jednym egzemplarzu

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz juz nie wiem czego szukac. Mazeniem jest:

-Czrna 740,

-Skóra,

-podgrzewane fotele z przodu i z tyłu

-Wersja 4 osobowa

-Seryjne rolety z tyłu

-Elektryczne fotele i zaglówki

-Szyby atermiczne

-Klimatronik

-Drewno

-EDC

-Nivo

-Abs

-ASC

-Automat skrzynia

-Fajnie gdyby było Webasto

-Spryskiwacze lamp+ halogeny

-Halogeny przedni

-Super gdyby był barek z lodówką

Hmm co jeszcze. Muszę się dokłądnie sprecyzowac zebym wiedział czego szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wersja 4 osobowa to wydaje mi się że zawsze była lodówka z barkiem.....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy 4 osobowe były 740 chyba tylko 750 i była taka ostatnio na allegro za 9000 zł!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO się stało z tymi wszystkimi e32. No nie idzie znalezc nic godnego uwagi. A jak juz cos jest mechanicznie ok to wypsazenie najskromniejsze. Widze ze łatwiej kupic e38. Teko to jest pełno na sprzedanie. Czyzby e38 była gorsza jak e32? Bardziej awaryjna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ci to powiedziec napewno sa nowszej generacji maja jeszcze wiecej elektroniki i elektryki co w e32 juz nie grzeszyly ubogoscia a oprocz tego duzo nowszych zastosowan materialow ktore nie zawsze sie sprawdzaja napewno beda moim zdaniem slabszymi nie mowie ze gorszymi bo sam mam chrapke na e38 .Ladnie wyposazona ale E32 to juz w swoim rodzaju klasyk wiec te ktore jezdza na zasadzie do worzenia ziemniakow i tluczenia ich w kazdy mozliwy sposob widzialem juz nawet goscia co e32 na malowanie mieszkan farbe w kublach wozil wiec maja stan jaki maja gro trafia na rozbiorki z czego notabene my korzystamy kupujac z nich oragany a te ktore sa mniejzadbane nie przedstawiaja soba jakos wartosci A te z bardzodobrym stanem to albo trzymaja cene albo wlasciciele niechca sie ich pozbywac bo po coz sprzedawac cos co jest dobre i nie tak zawodne nie obrazajac e38 wlasnie jak nowsze modele a druga sprawa jest ze e32 dostac u nas jest dosc ciezko a i na zachodzie wszystko co lepsze sie sprzedalo wiec zostaly graciki albo te ktore wlasnie trzymaja cene a e38 jest jeszcze sporo bo sa nieco mlodsze i prod byly do 2000roku wiec to jest tak troche jak z maluchami kiedys bylo mnostwo az sie przelewaly ale teraz znalezc dobry i utrzymany egzemplarz OJ ciezko a na drodze to juz Rodzynki

Ale mozna znalez jeszcze cos wartego uwagi tylko juz nie tak latwo jak kiedys :cool2:

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.