Skocz do zawartości

[E32] Programowalne wycieraczki?


saintman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak sobie ogladalem Allegro, gdzie znalazlem BMW 540i E34 M60 a w opisie autor twierdzi, ze posiada programowalne wycieraczki. Ja mam 740i E32 M60 wiec moze i ja mam takowe wycieraczki? Tylko o co w tym chodzi igdzie sie je programuje?

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec poprostu instrukcję obsługi - tam to wszystko pisze. Wg mnie instrukcja to podstawa.

W innym wątku jest o ryglowaniu - to tez w instrukcji jest opisane.

Jak ktoś nie ma instrukcji (do E34) i nie chce kupować niech popatrzy na serwerze udostępnionym przez Santex-a, może już ją umieścił - zgodnie z obietnicą zeskanowałem i mu przesłałem (instrukcja po polsku).

(Ja też zaraz sprawdzę, czy już umieścił ... ;-) )

W najbliższym czasie postaram się przesłać Santex-owi do umieszczenia instrukcję do E32 także po polsku.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja do E32 po polsku ? SUPER! Bardzo się cieszę! :lol:

Sorki, sorki, coś mnie "zaćmiło" ... do E32 mam tylko po angielsku, ale i tak chyba lepiej niż po niemiecku (przynajmniej chyba dla większości).

Do E34 jak najbardziej po polsku.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to przewidział projektant :) i to też jest w instrukcji.

Wyłączenie wycieraczek kasuje interwał pracy do standardowego ustawienia.

Nie ma potrzeby wyłączania podczas postoju (bo i tak same zwalniają) więc jak wyłączasz to znaczy, że przestało padać lub chcesz ustawić inną wartość.

Pozdrawiam

- Sim One -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do E32 mam tylko po angielsku, ale i tak chyba lepiej niż po niemiecku

 

Do e32 niestety nigdy nie powstała instrukcja obsługi po polsku. Poza oczywiście samodzielnym tłumaczeniem. BMW nigdy takowej nie zrobiło.

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....niech popatrzy na serwerze udostępnionym przez Santex-a, może już ją umieścił - zgodnie z obietnicą zeskanowałem i mu przesłałem (instrukcja po polsku).

(Ja też zaraz sprawdzę, czy już umieścił ... ;-) )

W najbliższym czasie postaram się przesłać Santex-owi do umieszczenia instrukcję do E32 także po polsku.

 

skąd można ściągnąć instrukcje do e34 po polsku jaki adres www lub ftp u Santexa?? bardzo bym chciał ta instrukcje plis :modlitwa:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
skąd można ściągnąć instrukcje do e34 po polsku jaki adres www lub ftp u Santexa?? bardzo bym chciał ta instrukcje plis

 

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?p=20081&highlight=#20081

 

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=242

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... niewielkie pieniądze w każdej ASO ..."

Hmm, 50-80zł. to nie są niewielkie pieniądze, za książeczkę A5 i 120-200 stronach w dużej części wypełnionej obrazkami lub poprostu puste - powinno kosztować max. 15-30zł., to są względnie niewielkie pieniądze.

Choć ja się "zrujnowałem" i do E34 sobie wiele lat temu kupiłem (mam też oryginalna niemiecką), a do E38 dostałem w komplecie z samochodem ;-)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
"... niewielkie pieniądze w każdej ASO ..."

Hmm, 50-80zł. to nie są niewielkie pieniądze, za książeczkę A5 i 120-200 stronach

Sebast, nie przesadzajmy... Określenie niewielkie pieniądze to rzecz względna, ale jeśli ktoś kupuje BMW (niezależnie od tego czy nowe czy 15-letnie) to chyba nie spodziewa się że części i gadżety będą kosztować tyle co do Malucha...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....niech popatrzy na serwerze udostępnionym przez Santex-a, może już ją umieścił - zgodnie z obietnicą zeskanowałem i mu przesłałem (instrukcja po polsku).

(Ja też zaraz sprawdzę, czy już umieścił ... ;-) )

W najbliższym czasie postaram się przesłać Santex-owi do umieszczenia instrukcję do E32 także po polsku.

 

skąd można ściągnąć instrukcje do e34 po polsku jaki adres www lub ftp u Santexa?? bardzo bym chciał ta instrukcje plis :modlitwa:

Wystawiełm też na "swoim" serwerze ... - info : u mnie ;-)

Oczywiście służy tylko celom edukacyjnym ... :-)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.