Skocz do zawartości

Wygłupy diesla... ręce opadają


Rafrom

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

wiem ze nie palące diesle byly opisywane tu 100 razy, sam prosiłem o pomoc w tym temacie ale bez echa.

poobserwowałem swój samochód i jest tak że pali po nocy zawsze na dotyk bez względu na poziom paliwa w zbiorniku (ktos mi pisal na priv że to moze miec znaczenie). ostatno samochód postał kilka dni bez jazdy i znowu kręcic musiałem kilka razy by odpalił. Teraz przejechałem około 500 km i jest dobrze.

Po prostu samochód pali jak chce i kiedy chce może ktos miał taki przypadek- nie mam pojęcia od czego zacząć sprawdzanie.

dzięki za informacje. :D :lol:

>TDS bez "S">
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMAS TDS widzisz to jest na tyle dziwne że teraz przejechałem pełny zbiornik ok. 800 km i odpalał super (poza tym jednym razem kiedy dłuzej stał) ale nieraz mam tak że codziennie muszę chechłać BM-kę jak jakiegos malucha.
>TDS bez "S">
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej paliwo się cofa a im dłużej stoi tym więcej i dalej. Nie jestem zwolennikiem montowania usprawnień na własną rękę więc jestem za tym by sprawdzić szczelność przewodów. Też miałem ten problem ale u mnie to była pompa paliwa. Zamowiłem najtańszą z allegro i jeszcze żyje. Uznałem ze wole w razie czgo kupić 3 nowe zamienniki niz 1 oryginał bo montaż jest banalny jeśli się juz wie jak i trwa to może z 10 min (poprzednia pompa się wieszała więc sporo razy ją wyjmowałem)

" _______

/________\

OO=[][]=OO > ///M-POWER

[#]--------[#]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz pompke !!! Normalne ze paliwo sie cofa . Pompka w zbiorniku po przekreceniu klucza w stacyjce załacza sie i pod cisnieniem 3 atmosfer dobija paliwo az do pompy wtryskowej .

 

 

Dokladnie. Sprawdzic pompke.

Odkrec (zdejmij) wezyk PRZED czy ZA filtrem paliwa - nie wazne. Wlacz zaplon na 1 czy tam 2... podstaw pod spod SZMATY + jakis kubeczek bo POWINNA zaczac leciec ropka. Jesli leci jest good. Jesli nie .. pompka w baku do wymiany

Czemu nie pali na zimno a na cieplo pali?

Bo auto stoi... dlugo.. silnik stygnie.. a paliwo sie cofa!.

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.