Skocz do zawartości

[E28] ..Gdzie odnowic...??


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie Sluchajcie. Wpadlem na Pomysla..

Zamiast wydawac kase na zajezdzone przez jakiegos malolata E-30, E-34, kupie samochod od ktorego zaczela sie moja milosc do Beemek E-28. W koncu to piekny, klasyczny rekin.Mozna takie kupic za grosze a za reszte sobie ja odnowie na Tip Top i bedzie Igielka. Macie Moze dobrego Magika ktory Robi tego typu rzeczy....?

 

No i co w ogole sadzicie o takim projekcie.? Przyjmiecie wysluzona Babibnke E-28 Do swoich szeregow..? :oops:

Edytowane przez Martinez
Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej słuszny...

Model e-28 to bardzo fajna propozycja...duży, komfortowy.

Odnośnie tego modelu to mam pewne ale:

- Troszeczkę słaby silnik jak do tej budy. Miałem okazję jeździć taką samą tylko, że tamta to był pewny unikat e-28 3,5 litra sport skrzynia (jedynka do siebie), 15,5 calowe kapcie, szpera i nie dam sobie teraz głowy uciąć ale to była chyba ALPINA. Dobrze teraz nie pamiętam...auto niestety nie było moje. :cry:

 

Poczytaj tutaj...pozdrawiam

http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?p=7433&highlight=#7433

SPRZEDAM:

Zmieniarkę Pioneer CDX-P650

Cały komplet, nowa!

Wszelkie informacje tylko na "PW"

Tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być moze koszt podobny, ale za te pieniadze, ktore bym włożył w e28 moge mieć e30 niewiadomo po kim i nie wiadomo ile jeszcze bede musial w niego wlozyc. W przypadku odrestaurowania wiem dokładnie co się dzieje z tym autem, poza tym prawie wszystko jest w nim wtedy wymienione.[/code]
Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez,

 

Pomysł jak pomysł... Moim zdaniem włożysz w niego sporo więcej niż w porównywalną renowację E30 ze względu na większą dostępność zamienników do tej drugiej, a poza tym, to już zupełnie moje prywatne zdanie, E28 to żaden klasyczny rekin, tylko zepsuty stylistyką lat 80. piękny jego poprzednik czyli E12. Jak już wkładać 3 kwintale kasy to lepiej w prawdziwego klasyka! Jeśli chodzi Ci o konkretne namiary na "magików" to przejrzyj ostatni numer Automobilisty, powinien jeszcze być w kioskach, tam znajdziesz w dziale ogłoszenia/usługi. Jest parę z wawy. Hough!

Greg

E30 318i 1985

Wąska lampa rządzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozd samej renowacji moze i owszem, ale w samym zakupie e28 jest zdecydowanie tansza, bo juz za ok 1000E mozna kupic naprawde niezla, ktora nie wymaga az tak duzo pracy, podczas gdy o niezle utrzymanej E30 za te pieniadze raczej nie mam co myslec....chyba ze sie myle...
Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pewnie sporo racji w tym jest. E28 jest tańsze w zakupie od E30, też to zauważyłem, ale każdy przypadek trzeba rozpatrywać osobno. Ja moją kupiłem we Francji za ... 500EUR. Fakt, jeszcze 2 tys . zl mnie czekają na wkład ale to ładny i w pełni sprawny samochód, niezajechany przez jakiś młodzików pseudosporterów. Korozji brak, dyfer nie wyje, silnik dobry a skrzynia super. W POlsce nie kupuj E28, chyba , że chcesz mieć baaaardzo duże wydatki. Uwierz, bo polowałem na BMW z Polski i prawie każdy miał wadę prawną - bez kitu, a KAŻDY wymagał wielkiego wkładu pieniędzy bo nosił slady skalpela pana Kazia...

Greg

E30 318i 1985

Wąska lampa rządzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozd samej renowacji moze i owszem, ale w samym zakupie e28 jest zdecydowanie tansza, bo juz za ok 1000E mozna kupic naprawde niezla, ktora nie wymaga az tak duzo pracy, podczas gdy o niezle utrzymanej E30 za te pieniadze raczej nie mam co myslec....chyba ze sie myle...

 

Witam!!Ja bym sie rozejzal na Twoim miejscu za jakas e30.Zobacz na ta z linku ponizej.Nie mam narazie kasiorki bo bym ja baaaaaardzo chetnie lyknal:)

 

http://www.autoscout24.pl/home/index/detail.asp?ts=3659430&id=36241660&sc=&make=13&eurofrom=&euroto=&zip=

 

Pozdrawiam

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko super....Ale nie wydaje sie wam troszeczke za Tanie..?

Chyba ze ja sie nie orientuje, ale myslalem, ze takie ladne e30 nie schodza ponizej 1500E...

Co do tego co pisał George to nawet nie probuje szukac e28 u nas w kraju. Powiedz, mi duzo musiales wlozyc w swoja becie zeby chodzila jak igielka....? I czy jest w ogole jakis godny zaufania mechanik, ktory sie podjal takiego zadania...Nie pytam o ASO bo tam bym musial zaplacic ze 4 razy tyle co za samochod..:)

Pzdr.

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma.

 

wóz stoi nad morzem.ok 150 od Szczecina.Na ewidentny plus tego autka liczy się TUV wóz był badany 9 miesięcy temu i jest szansa ża nie zdążyli

go zepsuć.Dobra rada pojedz sam albo z Marc -iem.za ok 1000 euro powinniście go wyjąć.I daj sobie spokój z autami z Polski.Ciężko znależć dobry egzemplarz.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marinez,

 

Tak jak pisałem, 2k zł na zrobienie zawiechy i dopieszxczenie wnętrza, żabojady nie umieją dbać o auta... :evil: ale tylko to NIC więcej, nie to co bety z naszego kraju... Te odwrotnie są przypicowane jak stara prostytutka ale jak zaczniesz szperać głębiej to różnie może być :lol:

Greg

E30 318i 1985

Wąska lampa rządzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te odwrotnie są przypicowane jak stara prostytutka ale jak zaczniesz szperać głębiej to różnie może być :lol:

 

Kolego napisz nam jeszcze jak "ciągną" ? stare i młode...? :lol: :D :lol:

SPRZEDAM:

Zmieniarkę Pioneer CDX-P650

Cały komplet, nowa!

Wszelkie informacje tylko na "PW"

Tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies drogie samochody ogladacie :lol: Wydaje mi się, że E-30 '89 '90 mozna teraz mieć za 7tys zł., ściągnięte z Niemiec i zarejestrowane. Moje tyle kosztowało. Przyznam, że przed zakupem zrobiłem małe rozeznanie i w tej cenie było kilka dobrych egzemplarzy. Jeśli kupisz E-28 to pamietaj, że jest to szprzęt "niezbywalny", będzieszgo miał do śmierci (jego albo twojej :D ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.