Skocz do zawartości

Chce kupic INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY - co wybrać?


prl

Rekomendowane odpowiedzi

a EUROSCAN ... na elektrodzie jest wątek ze schematami i wsadami do atmela (atinny) i eeproma. Osobiście złożyłem ten fejs, komunikuje się z każdym BMW jakie dotąd podpinałem (najstarsze e30 87r. - najnowsze e39 99r.) pokazuje livedata, robi testy (np. wtryski, przekaźniki,pompa paliwa, itp.), kasuje inspekcie i błędy z kompa. Jest na pół spolszczony. Jezeli chodzi o BMW to nie robi ABS i AirBag (w innych markach robi).

 

Koszt części potrzebnych do złożenia to 50zł łącznie z laminatem i wytrawiaczem do płytek. http://www.autosoft.pl/product_info.php?products_id=63 na tej stronie jest opis tego fejsa i screenshoty (wersja na PIC niby stabilniejsza wg. autora).

 

Niestety pracuje pod DOS'em i potrzeba 2 portów COM - nie dziala na przelotkach USB-COM i jak się nie ma laptopa z dwoma portami trzeba mieć zewnętrzne porty na PCMCIA (wykrywane pod DOS'em). ew. podpinać się pod stacjonarnego PC.

Jak ktoś jest zainteresowany mogę pomóc w złożeniu fejsa , zaprogramowaniu atinny i eeproma.

 

P.S. sory za powtórzenie linka do euroscana, chciałem żeby była jasność o czym pisze. Ktoś z was korzysta z tego fejsa czy tylko ja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.