Skocz do zawartości

ALLEGRO okazja czy wtopa ??


bizzley

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zauważyłem na Allegro aukcje auto sprowadzone cena 23,500 podobno okazyjna - bicie widac na zdjeciu fajnie to wyglada ale ;]

mimo to auto to bieda ma skore i 2 szyby w pradzie w sumie napiszcie co o tym myslicie [ nie ma felg nic ] :) istny pustak

 

http://www.moto.allegro.pl/item185465739_okazja_bmw_e46_323_325_m_pakiet_2_5_b_lekko_uszk_.html

Adamus

-----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęc i czyjegoś opisu cięzko jest ustalać to co widać to stan obecny a poprzednio ???może tez lekko tylko w tył albo drzwi.Przebieg 140tys czyli licząc tylko 8 lat rocznie około 17 500 miesięcznie 1458 dziennie (30 dni ) 48 km czy to prawda to pozostawiam towjej ocenie uwarzam mało wiarygodne. Ja do pracy i to po miescie robie minimum 65km. Ale może kościółkowe BMW to być dlatego trzeba sprawdzić dokładnie inne elementy

Sambo mą religią mata moim niebem

"Rickson"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 napewno ma kopa :duh: :mrgreen:

niemiec nieodda cacy autka woli go zrobic a jesli nie to napewno nieodda za mala cene a sadzac po cenie PLN. to drogo za nia niedal polak. wnioski wyciagnij sam.

ps. radze zbadac dokladnie karoserke

Kierowco jeszcze dyszka zajrzyjmy smierci w oczy !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście, że każde sprowadzone autko, z resztą nawet już zarejestrowne w Polsce było serwisowane "tylko i wyłącznie w BMW.." Trochę to zastanawiące :roll: Co do tego konkretnego egzemplaża, to radziłbym uważać na to uszkodzenie-jest dość głębokie, więc nie byłbym pewny, czy czasem nie jest uszkodzone zawieszenie, albo jeszcze coś, choć oczywiście mogę się mylić :wink:
I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autko jest w kraju to trzeba dokladnie obejrzec.Co do km to moga byc prawdziwe jak potwierdzi ksiazka.Kupilem ze 200 beemek i trafialy mi sie w dobrych-okazyjnych cenach nawet auta 3 letnie z 7000km,albo 12000km.Niemiaszki czesto maja po dwie furki i do tego auto firmowe ktorym robia kilometry.Jak auto z prywatnych rak to czesto maja nieduzo najechane.
te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka nic nie potwierdza na 100% dobra laserówka i dam wam po 100 ksiązek a kto ciągnie auta doskonale wie że są "ludziska" którzy sprzedaja ksiązki więc książka to jedno a sprawdzenie czy to prawda drugie.

Sambo mą religią mata moim niebem

"Rickson"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazke mozna kupic-to prawda ale wpisu przegladu do kompa centrali to raczej nie i to latwo sprawdzic.Wystarczy podejsc do oficialnego serwisu bmw i z dokumentacji wydrukowac cala historie auta.Wyjda nawet wszelkie naprawy auta z datami ,km,i godzinami.W Polsce napewno maja dostep do danych od momentu wejscia do Unii.
te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazke mozna kupic-to prawda ale wpisu przegladu do kompa centrali to raczej nie i to latwo sprawdzic.Wystarczy podejsc do oficialnego serwisu bmw i z dokumentacji wydrukowac cala historie auta.Wyjda nawet wszelkie naprawy auta z datami ,km,i godzinami.W Polsce napewno maja dostep do danych od momentu wejscia do Unii.

 

Niestety, nie ma takiej możliwości. Musiałbyś się udać do ASO BMW w kraju w którym serwisowano to auto.

Też próbowałem sprawdzić historię swego auta ale się nie dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 napewno ma kopa :duh: :mrgreen:

niemiec nieodda cacy autka woli go zrobic (...)

Róznie z tym bywa, b ludzie są rózni i nie tylko w niemcowni...

A ceny nawet się nie moge dopatrzec.

Pozatym jeśli koles twierdzi ze to Bmw ma v6 to ...

Daj sobie luz...

Gdzieś na allegro widziałem coupe e46 za 24 tys popatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.