Skocz do zawartości

Czerwony przycisk ale od czego?


Wochu01

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Ostatnio znalazłem w swojej trójeczce jakiś czerwony przycisk umiejscowiony w desce rozdzielczej nad pedałem sprzegła niedaleko dzwogni do otwierania maski.Nie wiem do czego to moze służyć moze jakieś zabezpieczenie.Dodam ze posiadam oryginalny centralny zamek z alermem.Ale nawet jak to włącze to wyłącze to nic sie nie zmienia autko jeździ jak jeżdziło co to może być macie też coś takiego?

Jest taka rzecz dla której warto żyć!

Moja trójeczka.

Nowe,markowe części samochodowe:

Jesteśmy na allegro nick: "Wochu01"

TEL:502-959-955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risto - nie masz racji z tą katapultą, sprawdzałem przy otwartym szyberdachu i nic się nie stało, z pasażerem też spoko. Zła podpowiedź nie znasz się na BMW !

 

Błąd, sprawdza się na zamkniętym szyberdachu. Na otwartym system może być nieaktywny.

 

Miałem kiedyś taki przycisk w e28. Po naciśnięciu nogą, w radio przeskakiwała stacja na następną. Wygladało to jak system dla ludzi, którzy bali się odrywać rękę od kierownicy. Większego bzdetu w życiu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru na tym forum jest na wysokim poziomie juz sie posmialismy :lol: jednak dalej nie uzyskałem odpowiedzi która by mnie przekonała w jakiś sposób do czego może służyć ten przycisk! :mad2:

Jest taka rzecz dla której warto żyć!

Moja trójeczka.

Nowe,markowe części samochodowe:

Jesteśmy na allegro nick: "Wochu01"

TEL:502-959-955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczucie humoru na tym forum jest na wysokim poziomie juz sie posmialismy :lol: jednak dalej nie uzyskałem odpowiedzi która by mnie przekonała w jakiś sposób do czego może służyć ten przycisk! :mad2:

 

Jeśli masz możliwość to prześlij fotkę tego przycisku, może być to przycisk do awaryjnego wprowadzenia kodu autoalarmu (w przypadku uszkodzenia nadajnika) - w niektórych modelach urządzeń zabezpieczających jest taka możliwość, nie jest montowany na widoku ale w zasięgu ręki.

Galeria moich pojazdów i ich historia

http://img149.imageshack.us/img149/6353/podpisoj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedz do czego jest ten przycisk,on poprostu odłacza centralny zamek od alarmu,alarm sie załacza i podczas tego jak trzasne dzwiami to wyje jak glupi. :duh:

Jest taka rzecz dla której warto żyć!

Moja trójeczka.

Nowe,markowe części samochodowe:

Jesteśmy na allegro nick: "Wochu01"

TEL:502-959-955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedz do czego jest ten przycisk,on poprostu odłacza centralny zamek od alarmu,alarm sie załacza i podczas tego jak trzasne dzwiami to wyje jak glupi. :duh:

 

...dziwna jest twoja odpowiedź, może jaśniej żeby wszyscy posiadacze "czerwonego przycisku" dowiedzieli się o co właściwie chodzi :cool2: , ja tylko z ciekawości :norty:

Galeria moich pojazdów i ich historia

http://img149.imageshack.us/img149/6353/podpisoj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak źle napisalem poprostu chodziło mi o to że ten czerwony przycisk odłącza centralny zamek i po zamknieciu dzwi jesli chcemy zamknac z pilota centralny to nie działa i włacza sie alarm.Bynajmniej u mnie!!! :?

Jest taka rzecz dla której warto żyć!

Moja trójeczka.

Nowe,markowe części samochodowe:

Jesteśmy na allegro nick: "Wochu01"

TEL:502-959-955

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.