Skocz do zawartości

Pomocy czy w 545i e60 mozna bez obaw zalozyc GAZ ???


Brembo

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy czy w 545i e60 (silnik N62)mozna bez obaw zalozyc GAZ ??? jesli tak to co polecacie a jak nie to prosze o odpowiedz dlaczego nie!? z gory dziekuje za informacje (tylko prosze bez czystej teori bo w tym to jestem dobry dlatego zadaje to pytanie) jescze raz dziekuje pozdrawiam wszystkich :D Edytowane przez Brembo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki masz tam silnik jak zwykły z wtryskiwaczami kolektorze to nie ma problemu tylko do takiego auta to coś lepszego np. prins.

jak wtrysk bezpośredni odpada jakakolwiek instalacja gazowa i wątpliwa sprawa kiedy sie wogule da sie założyć by dobrze na lpg i pb chodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam EGP ich jakość ostatnio spada z dnia na dzień. a szkoda bo to był jeden z niewielu warsztatów których można było polecić

 

 

http://p3xeon_.webpark.pl/egp.jpg

 

oto jeden z ich wyczynów

każdy bardziej kumaty wie ze wężyki muszą mieć taka sama odległość i każdy wie ze kolektor ma być nawiercony z dyszami skierowanymi w kierunku zaworu ssącego. o cybantach nie wspomnę a raczej o ich braku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie posty ale interesuje mnie nie sama firma EGP tylko czy ten silnik bedzie sie poprawnie zachowywal na AUTOGAZIE tzn np: czy check engine nie bedzie sie swiecil z jakiegos powodu i inne ostrzezenia zeby nie bylo choinki na desce rozdzielczej ( BMW twierdzi ze jest za duzo "modulow" elektronicznych i napewno cos bedzie nie tak nie wspominajac juz o samym silniku :mad2: ) ale to BMW a praktyka to zupelnie cos innego wiec dlatego pytam madrzejszych i moze nawet uzytkownikow jeszcze raz za wszysto dziekuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie posty ale interesuje mnie nie sama firma EGP tylko czy ten silnik bedzie sie poprawnie zachowywal na AUTOGAZIE tzn np: czy check engine nie bedzie sie swiecil z jakiegos powodu i inne ostrzezenia zeby nie bylo choinki na desce rozdzielczej ( BMW twierdzi ze jest za duzo "modulow" elektronicznych i napewno cos bedzie nie tak nie wspominajac juz o samym silniku :mad2: ) ale to BMW a praktyka to zupelnie cos innego wiec dlatego pytam madrzejszych i moze nawet uzytkownikow jeszcze raz za wszysto dziekuje :D

 

Zawsze istnieje ryzyko, im więcej elektroniki tym sprawa bardziej skomplikowana. Jeśli nawet instalka będzie dobrze założona i zmapowana to zawsze po drodze może coś wyskoczyć (np. wskazanie ilości paliwa). Trzeba znaleźć dobry warsztat najlepiej z doświadczeniem w tym modelu może ktoś już ma gaz w tym silniku i się wypowie na co zwrócić uwagę.

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że lepiej jeździć takim autem na gaz niż jakimś struclem na benzyne od święta. 140 tys. to nie jest duża kwota przynajmniej nie taka żeby oszczędzać nie trzeba było. Niestety w naszym kraju taka suma rozbudza wyobraźnie i sporej częsci wydaje się, że z takimi pieniędzmi nie musieli by już pracować :duh: :lol: :lol: :lol: Czasami jednak też mam wątpliwości widząc kto tankuje gaz :mrgreen:
Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się ludziom co wywalają ponad 140 tys złotych a potem do takiego auta gazprom ładują. ale cóż przynajmniej jestczym pod kościół podbić i pokazać jaką to się ma fure.

 

Ja natomiast dziwie sie ludziom co nie maja kasy za to maja sporo do powiedzenia szkoda ze nie na temat ale to niestety jest juz na porzadku dziennym w naszym niewyuczonym kraju. Ja ci zycze tez wesolych swiat i milego (zazdrosnego) spoglodania na ludzi z pod kosciola ktorzy jezdza dosc fajnym autkiem nawet napedzanym "KROWIM LAINEM" jak to mialo miejsce w jednym z odcinkow TOP GEAR.

A co do istoty problemy to jak juz pisalem nadal prosze o pomoc i z gory dziekuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się ludziom co wywalają ponad 140 tys złotych a potem do takiego auta gazprom ładują. ale cóż przynajmniej jestczym pod kościół podbić i pokazać jaką to się ma fure.

 

Ja natomiast dziwie sie ludziom co nie maja kasy za to maja sporo do powiedzenia szkoda ze nie na temat ale to niestety jest juz na porzadku dziennym w naszym niewyuczonym kraju. Ja ci zycze tez wesolych swiat i milego (zazdrosnego) spoglodania na ludzi z pod kosciola ktorzy jezdza dosc fajnym autkiem nawet napedzanym "KROWIM LAINEM" jak to mialo miejsce w jednym z odcinkow TOP GEAR.

A co do istoty problemy to jak juz pisalem nadal prosze o pomoc i z gory dziekuje :D

 

 

jeśli masz taką potrzebę to zakładaj instalacje każdy ma prawo do własnego zdania i nie patrzę z zazdrością na takich ludzi i to stwierdzenie nasówa jedną odpowiedż kupno e 60 w twoim przypadku ma na celu pokazanie sąsiadom na co cie stać ale żeby to utrzymać to cienizna.

 

a co do wątku głównego to najlepiej podjechać do aso i oni powinni doradzić co jest za w tym silniku a co przeciw.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz taką potrzebę to zakładaj instalacje każdy ma prawo do własnego zdania i nie patrzę z zazdrością na takich ludzi i to stwierdzenie nasówa jedną odpowiedż kupno e 60 w twoim przypadku ma na celu pokazanie sąsiadom na co cie stać ale żeby to utrzymać to cienizna.

 

a co do wątku głównego to najlepiej podjechać do aso i oni powinni doradzić co jest za w tym silniku a co przeciw.

 

Nie musisz sie tak irytowac odpisalem na twoje glupawy post ktory nic nie wnosi do zadanego przezemnie pytania a co do twojego stwierdzenia "cienizna" to zeby nie wdawac sie w dalsze i niepotrzebne dyskusje z prawdziwymi CIENIZNAMI to koniec gwarancji oznacza koniec wartosciowego samochodu ale poco ja to pisze jak ty i tak tego nie zrozumiesz i pewnie nie doswiadczysz ale dziw sie dalej takim ludziom co zakladaja tz. "GAZPROM" Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wątku głównego to najlepiej podjechać do aso i oni powinni doradzić co jest za w tym silniku a co przeciw.

:twisted2: :twisted2:

 

a już ci hehehehe

W sprawie driftu też w ASO doradzają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wątku głównego to najlepiej podjechać do aso i oni powinni doradzić co jest za w tym silniku a co przeciw.

:twisted2: :twisted2:

 

a już ci hehehehe

W sprawie driftu też w ASO doradzają ?

 

 

 

heheh :D tak odRADZAJA :D

 

Gaz porpawnie zalozony bedzie smigal normalnie - u mnie w miescinie lata najnowszy benz amg z gaziwem :D -- taka ludzie maja fantazje hehhehe :D Chryslery 300C to normalka :D nie wspominajac o e39 M :D

Lubię BMW - od 15 lat...trochę ich ujeżdzałem

Teraz pora na AMG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się ludziom co wywalają ponad 140 tys złotych a potem do takiego auta gazprom ładują. ale cóż przynajmniej jestczym pod kościół podbić i pokazać jaką to się ma fure.

 

wesołych świąt pozdrawiam,.

 

bo to sa ludzie ktorzy wydaja cale oszczednosci na auto, potem sie okazuje ze musza ladowac kupe kasy w serwis i na paliwo

 

i potem zakaldaja gaz, a potem dochodza do wniosku ze to i tak oszczednie nie jest i ich nie stac i kupuja potem taniego diesla :)

 

pisze o tej ofercie na allegro, facet bardzo chce sprzedac to auto nawet za mniejsze pieniadze bo pisze ze sie dogadamy, widac w ogole chetnych nie ma :) i teraz chce kupic tanie za 50 tys

 

ale mysle ze nie powinno byc zadnego problemu z takim silnikiem jesli chodzi o gaz w koncu to kolejna modyfikacja silnika m62 ktory jak wiadomo nie sprawia wiekszych problemow z gazem

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez uwazam troche nienormalne zakladanie do auta gazu , szczegolnie tej klasy auta. Jestem zdania ze jesli ktos kupuje takie auto to powinno go stac utrzymanie tego auta :8) Ja z checia bym kupil 850Csi ale niestety V12 pali wiecej niz R6 :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.