Skocz do zawartości

SAM NAPRAWIAM BMW E34 JUZ WKROTCE


adczy

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% to nigdy nie wiadomo :)

 

Jednak mysle ze nie ma sie czym podniecac, bo jezeli jest tak napisana jak do e28, e30 itp (a chyba tak jest bo ten sam autor sie za to zabiera) to nic ciekawego tam nie bedzie zawarte, no chyba ze chcecie sie nauczyc jak myc auto albo zmienic kolo.

Brakuje w niej duzo szczegolowych informacji np.: wykrecenie pompy oleju w silniku M40 to jest jakies 15 min roboty i moze z 5 srobek do odkrecenia a tak naprawde to pol silnika trzeba rozkrecic. Autor zapomnial dodac rowniez ze do tej czynnosci potrzeba sciagnac miske olejowa, kola pasowe itp. Natomiast wymiana jakies blachostki (w tej chwili nie pamietam co to dokladnie bylo) to dla autora czynnosc tylko i wylacznie serwisowa.

Do tego jest wiele mylnych zdjec (np z innych modeli ja znalazlem zdjecie w ksiazce od e30 z ksiazki od e28) a to byla wbrew pozorom dosc spora roznica.

 

Nie ukrywam jednak, ze moze byc to pomocna ksiazka i mimo zlej opini (oczywiscie mojej) na jej temat, ksiazke ta zakupie :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...

kol.croopsky,problemem nie jest zakup ale jeżeli jeździmy autami 20-letnimi :8) to każdy szuka oszczędności.

Kup knigę za 50 ziko,kup coś tam coś tam za kolejne 200 zeta...

Nie jestem majętny i temu spytałem czy ktoś ma w pdf...

bo inaczej oddałbym auto do warsztatu gdzie skasowaliby mnie za 3000zł.

A tak zrobiłem sam za 1600.

Pozdrawiam.

ps i wyłącz tego Capsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz link do najlepszej knigi o bmw e34 wersja angielska polskiej chyba nie bylo :cry:

http://rapidshare.com/files/178850283/Sam_naprawiam_BMW_E34_ENG_Bentley_up_by_dunaj2_up_by_dunaj2.rar

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.