Skocz do zawartości

Ile twoje BMW ma na liczniku km/h ??


Stelmacher

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanie moze nietypowe ale tak z ciekawosci ile wasze bmki 320i coupe maja na liczniku km/h 220 240 260??

 

 

pozdro

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko powyżej 2l pojemności (no i "is") miały wyskalowany prędkościomierz do 260km/h, bo np. 318i (przynajmniej te sprzed liftu) mają do 240 km/h

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260 mam hehe ale jak lecialem 215-220 to juz bylo czerwono na polu, wiec ciekaw jestem ile tak naprawde poleci taka 320 93 z 190000 przebiegiem bo sam juz nie bede probowal bo mi szkoda
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary do 260km/h w 325i

 

Chyba nie ma szaleńca który tyle pojechał, bmka z takim motorem jak mój - chyba ze z duzym żagelm:D hehe w sumie słyszałem kiedyś teorie ze ktos tam wycinał po 260 itd ale włóżmy to między bajki:p

 

Ps ile jechaliście 2.5 benzynka?

BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260 km/h w 325 jest jak najbardziej mozliwe wystarczy zdjecie organicznika obrotow i bedzie 260 przy jakis 7500~8000 obrotow ale czy to nie zal silnika ?

ja swoja lecialelem 235 licznikowe sadze ze jeszcze do 240km/h licznikowych bym doszedl i zadzialo odciecie , ale to predkosc licznikowa a nie rzeczywista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary do 260km/h w 325i

 

Chyba nie ma szaleńca który tyle pojechał, bmka z takim motorem jak mój - chyba ze z duzym żagelm:D hehe w sumie słyszałem kiedyś teorie ze ktos tam wycinał po 260 itd ale włóżmy to między bajki:p

 

Ps ile jechaliście 2.5 benzynka?

ja osobiscie taka jak twoja 2.5 bez wanosa i samochud byl bez gazu wyciolem zaplon na 5 biegu a predkosc byla250kmh i to jest na 100%max mozliwosci 2.5

POZDRAWIAM

BMW 320 E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do VANOSA to podobno jest leprzy z mniejszych obrotow i nic wiecej ale znowu kolejna rzecz ktora moze pasc. Vanos to jest zaplon(zmienna faza zaplonu) kolega przy dobrej redukcji z 3 na 2 przekrecil korbe bo vanos nie zdazyl sie przestawic.

wiec do twardej jazdy wolalbym bez!!!

BMW 320 E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.